ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Із зими в літо гарячий квартет  
Одне яблуко в день підтримує здорове травлення  
Що таке Web-Сторінка і як її створити  
Як стати самим собі дизайнером  
Щеплення дитини. Види щеплень, побічні дії, та переваги.  
Вино виноградне сухе. Приготування.  
Плюси і мінуси Wordpress, як системи управління сайтом. Частина II  
До табору по інтересах  
Вертикальні пологи нова технологія  
Експлуатація зимових шин  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
людства   .com   гормон   призначення   відносини   новини   склад   земель   засипати   рослини   який   херсон   музичні   рилейшнз   краси  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Реклама в Харкові. Як створити ефективну рекламну кампанію
Реклама в Харкові. Як створити ефективну рекламну кампанію
У даній статті спробуємо розглянути питання просування вашого товару або послуги в Харкові. Спробуємо розписати по пунктах ваші дії, для досягнення ефективного результату   
   
   Для початку необхідно визначитися із цільовою аудиторією, довідатися на кого розрахована ваша послуга або товар, кому він буде цікавий і чим. Коли ви визначилися, слід представити портрет цільового клієнта, спробувати представити його, виявити його потреби й припустити, як або наскільки йому необхідна буде ваша послуга, коли вона йому буде необхідна й з якою періодичністю, а також безліч інших тонкощів. По-перше, раз мова йде про Харків, ця людина буде харків'янин або харків'янка:). Якщо брати простий приклад, коли ви продаєте бритвені верстати, то цільовою аудиторією у вас будуть чоловіки (вік від 16 років), потребою буде бажання поголитися, яке виникає щоранку, з періодичністю щодня.
   Коли ви визначили всі моменти й аспекти вашої цільової аудиторії й виявили їхні основні потреби, слід перейти до розгляду вашого товару. Вірніше сказати, на наш погляд, грамотно буде підійти, якщо виявити найдужчі сторони вашого товару й підвести їх до потреб покупців. Тобто іншими словами, усе ваше завдання зводитися до того, щоб довести через вашу рекламу покупцеві те, що товар буде найкраще задовольняти його потреби (або декілька потреб).
   Ізюминка полягає в тому, що покупець готовий до того, щоб віддати свої гроші ( для заробітку яких він вклав працю), і одержати замість задоволення від реалізації своєї потреби. А якщо ви бажаєте, щоб ваша реклама була ще й діючою, то в цьому випадку покупець повинен ще й внутрішньо почувати, що зробив нерівноцінний обмін на свою користь, тобто одержав багато благ по такій низькій ціні (дав менше, чим одержав).
   Отже, вибираємо найкращі сторони вашого товару або послуги. На їхній основі й спробуємо побудувати рекламну ідею. Наприклад, вклавши зараз малу суму, ви заощаджуєте надалі великі гроші.
   Тепер, залежно від вашої аудиторії, розглянемо види реклами, за допомогою яких ми будемо проводити рекламну кампанію. Розрізняють безліч видів реклами, основними з яких є:
   
   Інтернет реклама
   Зовнішня реклама
   Реклама в ЗМІ
   Реклама на Радіо й ТВ
   Реклама на транспорті (трамваї, тролейбуси, маршрутки, а також у метро)
   Indoor реклама (реклама усередині ТЦ)
   І ін.
   
   Розглянемо кожний з них.
   На даний момент, на наш погляд, найбільш перспективним видом реклами є реклама в Інтернет. Мільйони людей починають свій робочий день за комп'ютером, заходячи в інтернет і намагаючись щось знайти.
   Інтернет реклама пасує більшості видів цільової аудиторії. Це аудиторія, у середньому, від 14 до 65 років. Це люди, які користуються інтернет. Адже й у цей момент, читаючи цю статтю, ви є користувачем мережі інтернет і знайшли її завдяки тому, що цікавилися рекламною тематикою.
   Перевагою інтернет реклами є те, що найчастіше (хоча існують різні варіації реклами в мережі) ви платите за цільову аудиторію, якщо грамотно підійти до розміщення реклами.
   Серед видів інтернет реклами розрізняють: створення сайту, розкручування сайту, контекстна реклама, банерна реклама й безліч інших.
   Зовнішня реклама добре підходить у тому випадку, коли ви володієте достатнім рекламним бюджетом і готові узяти під оренду не одну, а кілька площин. Цільовою аудиторією в цьому випадку є найбільш активні люди, які щодня переміщатися по місту пішки або на транспорті. Виключенням є лише той випадок, коли орендована площина перебуває поруч із цільовою адресою вашої реклами ( тобто наприклад, поруч із вашим магазином).
   Реклама в ЗМІ добре підходить у тому випадку, коли тематика вашого рекламного повідомлення подібна з тематикою видання. Цільова аудиторія— це більш читаючі люди, які можливо не так часто користуються інтернетом. Можливо це люди старшого віку, яким більш звично читати газети або журнали в друкованому виді, а не з екрана монітора.
   Реклама на радіо й ТВ є більш специфічної, цільова аудиторія якої досить велика. У випадку із цим видом реклами, варто просто вгадати або відчути, що вам саме необхідний цей вид реклами.
   Реклама на транспорті теж досить специфічна, цільовою аудиторією яких є люди середнього й низького рівня достатку, тому що швидше за все вони не мають власного автомобіля.
   Indoor реклама— це реклама на екранах, усередині торгових центрів. Цільовою аудиторією є відвідувачі супермаркетів.
   Виходячи з наведених вище напрямків і видів реклами, нам необхідно вибрати найбільш підходящий і задовольняючий нашу цільову аудиторію вид реклами. Тому, залежно від вашого вибору, вам необхідно буде створити відповідні оголошення в інтернеті або рекламний банер, створити й розкрутити сайт або створити рекламний відеоролик для ТВ реклами, а також безліч інших варіантів.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5352 | 09/12/2010 Інтернет - Інтернет - реклама

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус