ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Складений рейтинг міст із найбільш дорогими готелями  
Сниму квартиру недорого. Вопрос: где?  
Яблуко підніме настрій не гірше шоколаду  
Любовь — дело тонкое или астрология взаимоотношений  
Названий кращий сніданок, щоб схуднути  
После обновления Аваста исчезла сеть на компьютере.  
Line 6 Uber Metal  
Небольшой анализ самых надежных инструментов для капиталовложений в Глобальной сети  
Гітарні ефекти: еквалайзер, вау-вау  
Літо - сонцезахисні новинки  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
кофт?   онлайн   янцзи   коригуванн   тканини   гідроакумулятор   роль   кондиц   перитоніт   аденовирусная   одежда   групі   Arnold   вина   Сказ  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Самі шкідливі алкогольні напої
Самі шкідливі алкогольні напої
Новий рік - свято шлунку? Скоріше навпаки. Адже йому доводиться переварювати все, що ви з’їли й випили. А це не завжди позитивно позначається на самопочутті в цілому.


Тому краще заздалегідь оцінити ступінь ризику при вживанні різних спиртовмісних напоїв.
   

Горілка

Процес готування горілки досить простий: плоди або насіння заквашуються на звичайних дріжджах, потім продукти бродіння проходять багаторазове очищення й фільтрацію, і нарешті отримана рідина відправляється у звичну нам склотару.


   

Калорійність. Оскільки горілка не містить цукрів і інших джерел вуглеводів, калорії в ній забезпечені тільки спиртом (приблизно 7 ккал/г). Горілка, при всій своїй дурній репутації, є одним із самих «дієтичних» напоїв.


   

Плюси. Як правило, горілка не містить майже ніяких домішок — барвників, ароматизаторів і т.п. — і до того ж проходить саму ретельну в порівнянні з іншими міцними напоями очищення. Тому, похмільний синдром після горілочного застілля виявляється набагато легше, чим, скажемо, від віски або рому або навіть вина.

 


   

Мінуси. При всій своїй «чистоті», горілка є винуватницею більшості алкогольних отруєнь. Через її відносну дешевину, відсутність яскраво вираженого смаку й звички розбавляти соком або іншими спиртними напоями, горілка п’ється порівняно легко, а значить імовірність зловживання максимальна.

Вага похмілля: 3 з 10 балів.


   

Пиво

Роблять із ячменя з додаванням хмелю ( для смаку) і дріжджів ( для прискорення процесу бродіння).

Калорійність. Хоча пиво й не самий калорійний алкогольний напій, п’ється воно набагато легше, чим ті ж віскі; у підсумку одна стандартна порція містить набагато більшу кількість калорій.

Плюси. Вміст алкоголю в цьому напої вкрай низький (3-8%), і тому стан сп’яніння від пива наступає дуже повільно. Крім того, півлітра пива містить приблизно чверть рекомендованої денної норми вітаміну В и корисних для серця солей фолієвої кислоти.

 

Мінуси. Як показало дослідження фахівців із Центральної лікарні Массачусетса пурини, що втримуються в пиві речовини, підвищують рівень сечової кислоти в крові, що, у свою чергу, веде до відкладання солей у суглобах і розвитку подагри. Споживання пива також підвищує ризик ожиріння, проблем із серцево-судинною системою й раку кишечнику, і може призвести до гормонального дисбалансу як у чоловіків, так і в жінок.

Вага похмілля: 4 з 10.

Біле вино

Робиться з винограду, що забродив, очищеного від кісточок і шкірки.

Калорійність. Близько 130 ккал на келих (175 мл). Чим солодше вино, тим більше вміст калорій.

Плюси. Як затверджують американські вчені, у білому вині втримуються особливі хімічні сполуки, що сприяють зниженню рівня холестерину в крові.

 

Мінуси. Згодом у білому вині утворюються сульфіти; їх також можуть додавати туди виробники, щоб зберегти споконвічний колір свого продукту. Як би там не було, саме ці речовини вчені назвали винуватцями важких похмільних симптомів, що загрожують аматорам білих вин. До того ж, сульфіти можуть викликати алергійні реакції, приступи мігрені й астми, а також роблять тонше зубну емаль, підвищуючи ваші шанси заробити карієс.

Вага похмілля: 6 з 10.

Червоне вино

Виготовляється з винограду, що перебродив, однак і шкірка, і кісточки йдуть у справу. Споконвічний колір рідини звичайно білий, але протягом обов’язкового строку зберігання в 2-3 року він міняється на коричнюватий або червоний природнім шляхом.

Калорійність. Близько 120 ккал на келих. У червоному вині як правило менше цукру, чим в білому.

Плюси. У цьому напої багато резерватрола — природного антиоксиданту, якого майже немає в білих винах. У помірних кількостях червоне вино бореться із тромбоутворенням, запальними процесами, знижує рівень холестерину й тим самим оздоровлює усю сердцево-судинну систему.

 

Мінуси. Через особливості виробництва червоне вино містить два види спирту — етанол і метанол, — печінка переробляє їх по черзі. За словами британських дослідників, саме до метанолу справа доходить в останню чергу, і тому він надовго «засиджується» у вашому організмі й викликає всі похмільні неприємності.

Вага похмілля: 7 з 10.

Шампанське

Гристе вино, що виготовляється шляхом вторинного бродіння вина.

Калорійність. Приблизно 130 ккал на келих. Звичайно виробники додають у шампанське сироп, щоб поліпшити смак, тому напій виходить більш калорійним, чим просте вино.

Плюси. Антиоксиданти, що втримуються в гристих винах, запобігають руйнуванню нервових клітин і тим самим захищають від таких недуг, як хвороба Паркінсона й хвороба Альцгеймера. До такого висновку прийшли вчені з Університету Рідінга, які виявили в шампанському високий вміст корисного тірозолу й кавової кислоти.

 

Мінуси. Як відомо, алкоголь з пухирцями всмоктується в кров набагато швидше, тому сп’яніти від шампанського дуже легко. Плюс, всупереч поширеній думці, воно аж ніяк не сприяє підняттю настрою. Алкоголь однаково впливає на наш мозок незалежно від його форми й джерела, і, як говорять британські наркологи, вплив цей чисто гнітючий. Споживання спиртного знижує активність нашого мозку, вивільняючи емоції й притупляючи здоровий глузд. У підсумку ми стаємо більш говіркими, збудженими, чутливими — але вже точно не більш щасливими.

Вага похмілля: 7 з 10.

Віскі

Міцний ароматний алкогольний напій, одержуваний з різних видів зерна з використанням процесів солодження, перегонки й тривалого витримування в дубових бочках.

Калорійність. Близько 80 ккал на 35 мл. Плюси. Як затверджують британські хіміки, до складу односолодових віскі входить корисна елагова кислота, причому в досить великій кількості. Ця кислота здатна сповільнювати зріст ракових пухлин певного типу й навіть убивати ракові клітини, не ушкоджуючи при цьому здорові.

 

Мінуси. Надмірна любов до цього напою загрожує якщо не білою гарячкою, то раптовими й бурхливими приступами люті точно. Через міцність напою й традицію пити його нерозбавленим і без закусування, віскіі швидко приводять до стану сп’яніння й змушують питущого вести себе вкрай непередбачене. Як показали експерименти, проведені Королівським суспільством хіміків Великобританії, саме етиловий спирт (той, що втримується й у віскі) швидше всього всмоктується організмом, і вже через годину після першої чарки рівень алкоголю в крові питущого досягає свого максимуму. Цим і пояснюється дія напою

Ще один недолік: за час зберігання в віскі утворюються всілякі домішки, завдяки чому похмілля від нього в 2 рази важче, чим від аналогічної кількості горілки.

Вага похмілля: 8 з 10.

Бренді

Від нідерл. brandewijn — вогненне вино, від branden — спалювати; wijn — вино) — алкогольний напій, загальний термін для позначення продуктів дистиляції виноградного вина, фруктової або ягідної браги (звичайно міцністю 40—60 % ). Звичайно бренді виготовляється з виноградного вина.

Калорійність біля 80 ккал на 35 мл.

Плюси. Як продукт, отриманий із червоного вина, бренді багато антиоксидантами. Дослідження австралійських учених показали, що одна чарка цього напою (35 мл) рівносильна рекомендованій добовій дозі вітаміну С.

 

Мінуси. Любов до бренді чревата одним із самих гірших можливих похмільних синдромів. Згідно з дослідженнями лондонського Національного центру неврології й нейрохірургії, з підвищенням витримки напою відповідно підвищується й вміст у ньому шкідливих речовин, які утворюються в процесі зберігання. З одного боку, вони забезпечують його смак і запах, з іншого боку — найтяжчі симптоми отруєння. Те ж ставиться до рому, джину й уже згаданим червоному вину й віскі.

Вага похмілля: 9 з 10.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5859 | 15/02/2011 Фітнес, схуднення, дієти - Правильне харчування, дієти

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус