ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
До питання китайсько-російських відносин  
Як вибрати орбітрек. Поради покупцям  
Обладнання стрічкового фундаменту  
Робоча поверхня кухні на замовлення  
Літо - сонцезахисні новинки  
Креативні стрижки й зачіски  
Вибираємо стільчик для годівлі  
Робимо розважальні портали  
Захоплюючий мир браузерних онлайн-ігор  
Аренда специальной техники - оптимальное решение важных производственных задач  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
співробітництво   Marshall   %?3?   продуктивність   стиль   Послеродовые   СТАТУТ   КОЛЕКТИВНОГО   МАЛОГО   ПІДПРИЄМСТВА   правець   Сима   Дяченко   перед   основні   Контакт   спирт   державної  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Тренажери – не примха, а усвідомлена необхідність
Тренажери – не примха, а усвідомлена необхідність

   Наше життя в сучасних умовах потребує підтримки своєї фізичної форми. Адже це не тільки корисно для нашого здоров'я а також стало дуже модним.


Усі мріють мати ідеальну фігуру, але одержати її не так вже й просто, особливо для мешканців мегаполісів, які ведуть не дуже активний спосіб життя й практично не одержують фізичних навантажень протягом дня. У зв'язку із цим виникають проблеми із зайвою вагою або слабістю м'язів. Для вирішення подібних проблем і існують фітнес клуби, які мають у своєму розпорядженні необхідні тренажери. Також можна користуватися тренажерами в домашніх умовах.
   Метою кожного тренажера в тренажерному залі є забезпечення нашого тіла необхідними тренуваннями. Але мало хто знає про те, що від будь-якого тренажеру можна одержати значний ефект. Наприклад, силові тренажери допоможуть наростити м'язову масу, інші – допоможуть скинути зайві кілограми й сантиметри, бігові доріжки й велотренажери – допомагають нам підтримувати тонус організму.
   Кожна людина, починаючи тренування, сама програмує для себе необхідний режим занять, процес тренувань, але без тренажерів Ви не доб'єтеся потрібного результату. На те, який тренажер вибрати, впливає мета, якої ми прагнемо досягти. Наприклад, якщо Ви не маєте достатню фізичну підготовку, але прагли б позбутися декількох зайвих кілограм, то Вам підійде такий тренажер, який не стане занадто сильно навантажувати всі м'язові групи. У цьому випадку Ви одержите можливість скинути кілограми, не ризикуючи здоров'ям.
   Звичайно, самим популярним тренажером для скидання зайвої ваги є велотренажер, який ідеально підійде й допоможе досягти необхідного ефекту в домашніх умовах або в невеликому залі для тренувань. Велотренажер буде забезпечувати рівномірне навантаження на м'язи таза, преса й ніг, завдяки чому Ви зможете досягти досить ефективних результатів.
   
   Наступним досить ефективним і популярним засобом для спалювання калорій є бігова доріжка. Усім відомо, що біг вважається одним із самих корисних видів спорту. Завдяки біговій доріжці гарної якості, можна забезпечити різним групам м'язів достатнє навантаження. У зв'язку із цим бігову доріжку можуть використовувати навіть ослаблені люди або люди похилого віку. Також бігова доріжка є дуже зручним тренажером у плані своєї компактності. Справа в тому, що більшість бігових доріжок мають функцію складання, завдяки чому їх можна використовувати не тільки в тренажерному залі, але в невеликій квартирі.
   
   Існують також еліптичні тренажери. Сучасні фітнес клуби широко використовують їх, тому що подібний тренажер здатний відтворити біг з поворотами. Завдяки такій функції, навантаження одержують ті м'язи, які не працюю під час занять на біговій доріжці або велотренажері. Якщо тренуватися навіть невеликий час, то Ви зможете ефективно розім'яти всі м'язи й суглоби. Такий тренажер можна використовувати не тільки для спалювання жиру, але й для підготовки до силового тренування.
   Також для цих цілей можна використовувати степперы, які є імітацією ходьби по сходах, і тренажер, що імітує веслування. Під час занять на цих тренажерах, Ви зможете як скинути зайву вагу, так і поліпшити свою фізичну форму й підготуватися до силових тренувань.
   Нарешті, силовий тип тренажерів у більшості випадків забезпечує тренування з різними обтяженнями. Завдяки такій функції, силовий тренажер впливає на певну групу м'язів. У зв'язку із цим невигідно використовувати такий тренажер вдома, краще звернутися в підходящий фітнес клуб. Не забувайте про те, що тренажер силового типу вимагає серйозної фізичної підготовки для занять, тому що є досить серйозним спортивним снарядом.
   Наостанок, нагадаємо про те, що без консультації тренера або навіть лікаря в деяких випадках, не варто займатися на тренажерах. Також не варто відразу максимально збільшувати навантаження під час тренувань. Покладайтеся на свої фізичні можливості й стан здоров'я. Звернувшись до досвідченого тренера або інструктора, Ви забезпечите себе грамотною програмою занять, яка дозволить уникати посилених навантажень.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6074 | 13/02/2011 Фітнес, схуднення, дієти - Обладнання для фітнесу та схуднення

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус