ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Тайський бокс займатися чи ні  
Чоловік заважає спати  
Зубное протезирование в городе Москве - как восстановить свою красивую улыбку  
Лабораторная работа: ОПРЕДЕЛЕНИЕ УСЛОВИЙ ТЕПЛОВОГО КОМФОРТА ПРИ РАЗЛИЧНЫХ СИСТЕМАХ ОТОПЛЕНИЯ В ПОМЕЩЕНИЯХ.  
Як вибрати гарний готель  
Вивих ключиці  
Як не поправитися в Новий рік  
Водна дієта  
Типы страниц веб-сайта  
Обладнання стрічкового фундаменту  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
англ   поручение   статті   медицина   буркун   Marshall   Сервис   комір   призначення   податкова   Chicco   музичні   перитоніт   іграшка   плаття  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як вибрати орбітрек. Поради покупцям
Як вибрати орбітрек. Поради покупцям
Орбітрек або як його ще називають – еліптичний тренажер – кардіотренажер призначений для тренування сердцевосудинної системи, підтримки в бадьорому стані м'язової структури всього тіла.


Потрібно відзначити що не варто плутати й називати цей тренажер силовим, тренуючись на якому Ви накачаєте мускулатуру будь-де, на ногах або інших частинах тіла! Орбітрек у першу чергу використовується для скидання зайвої ваги, ефективного видалення надлишку калорій, схуднення в короткий термін при правильно підібраній структурі тренувань. Відбувається це за рахунок підвищення частоти серцевих імпульсів, ефективній роботі майже всіх груп м'язів.
   
   У всіх рядових покупців майже відразу виникає закономірне питання – чим же вони рознятися ці орбітреки, у чому принципова різниця між моделями орбітреків?
   
   Головне чим варто поцікавитеся при покупці так це на систему навантаження орбітреку. Вона буває ремінною або магнітною. Перша система працює в такий спосіб – на досить великий маховик спортивного тренажера одягається ремінь із високоміцного матеріалу й від нього тиск передається на педалі тренажера. У цей момент ця система вважається вже застарілою розробкою колишнього сторіччя, яка має великий мінус – великий шум під час занять. Так само це не достатня плавність обертання маховика, і невеликий період служби ременя, який із часом зношується. Перевага одна – невелика ціна, орбітреки з даною технологією це бюджетні моделі, не дорогі по якості матеріалів виробництва, ну як говорять – є товар - будуть і покупці.
   
   Наступна система навантаження це магнітна. Розроблена порівняно не давно, була покликана позбавити такий прекрасний кардіотренажер як еліптичний тренажер усіх тих недоліків, що мала ремінна система навантаження. Принцип роботи магнітної системи навантаження в наступному– пара магнітів рухаючись відносно один одного роблять протидію на маховик – у цьому головний зміст орбітреків з навантаженням яке створюють магніти – відсутність «паразитного» шуму. Так само тиха робота маховика й обертання без ривків роблять цю систему кращою серед еліптичних тренажерів.
   
   Далі одною з важливих характеристик є система зміни навантаження. Вона буває ручною або електрозалежною. Технологія функціонування ручної системи навантаження досить проста – є спеціальна рукоятка, яка розташовується, як правило, на стійці еліптичного тренажера, механічно обертаючи ручку в одну або іншу сторону змінюєте величину навантаження. Як говорять зручно й надійно. Наступна система електронна вже більш прогресивна в плані регулювання рівня навантаження й сенс її роботи в наступному. Орбітрек (еліптичний тренажер) приєднується до електромережі зі струмом в 220 вольт, на екрані показуються щаблі навантаження, їх Ви будете регулювати залежно від Ваших переваг до процесу занять. При зміні рівня навантаження спеціальний електромотор буде збільшувати або зменшувати свої оберти. У спортвних тренажерах різних виробників система може дещо різнитися, але суть від цього не змінюється.
   
   Потрібно звертати пильну увагу на максимально можливу вагу людини, яка може займатися на даному тренажері. Чим більше важить маховик – тим більш рівний рух і стійкість спортивного тренажера на поверхні. Якість матеріалів виготовлення теж грає далеко не останню роль. Цілком пластиковий, кволий корпус із більшою ймовірністю швидше зламається, чим той, який зроблений по більш досконалій методиці з використанням інших матеріалів або більш високоякісного пластику, який не тріскотить і не гнеться від невеликого впливу.
   
   Остання порада для споживачів різного спортивного реманенту, особливо дорогих спортивних тренажерів для домашнього використання – перед тим як купити уважно вивчите всі довідкові іструкції про те, як правильно підібрати еліптичний тренажер або інший тренажер. Довідайтеся думку знайомих, які купували для себе аналогічні моделі тренажерів для спорту. Перегляньте форуми, сайти з корисною інформацією про фітнес, про те, як вірно займатися на певних видах спортивних тренажерів. Неодмінно проконсультуйтеся з Вашим дільничним доктором, якщо у Вас є хронічні захворювання, відхилення від норми у фізичному плані, або особливо проблеми із сердцевосудинною системою.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 8804 | 13/02/2011 Фітнес, схуднення, дієти - Обладнання для фітнесу та схуднення

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус