ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Cколько коштує дитина  
Наскільки «органічні» органічні продукти?  
Переоборудование микроавтобусов  
Інтернет. Хостінг  
Договір реалізації  
Догляд за шкірою й вагітність  
ДОГОВОР ПЕРЕВОЗКИ  
Як позбутися айкне на груднині й спині  
Какао - дурманящий и полезный напиток, обладающий лечебными свойствами  
Салати із сухариками  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
нерви   ТЮТЮНОВИХ   акая   коліт   колючі   Яндекс   людства   heelys   фото   методы   краси   зробити   природа   Веснушки   Окна  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Розкручування сайту в Яндекс зовнішніми способами. Користь, технології, результати
Розкручування сайту в Яндекс зовнішніми способами. Користь, технології, результати
Розкручування сайту в Яндекс виконується численними й різноманітними засобами, але принципово їх можна розділити на 2 блоку: зовнішні й внутрішні.   
   
   Отже, головний й майже єдиний засіб - це залучення зовнішніх гіперпосилань на свій internet-ресурс. І тут більш важлива якість сайтів, що посилаються, чим їхня кількість. Один web-сайтодонор з Тіцем 100 краще, чим 10 - з Тіцем 10. Поки що, на жаль, пошукові системи не розшукали пристойної зміни або хоча б доповнення до цього далекого від ідеалу критерію ранжирування інтернет-ресурсів у пошуковій видачі. Цей принцип розкручування сайтів колись був авангардним і діючим, але спамери, як відомо, будь-яку чисту ідею здатні окарикатурити. Так народилися покупні й обмінні посилання. Але, як уже було сказано, альтернативи до цієї пори немає. Гіперпосилання можна здобувати такими способами:
   1. Реєстрація в каталогах: сайтів, статей, новин і прес-релізів. Цей метод має не занадто величезну ефективність для розкручування сайту в Яндекс, але якщо вживати його безперестану й завзято, він дасть свої результати, до того ж зовсім безкоштовно. Цей засіб пошукового розкручування має масу тонкощів і властивостей. Не поспішаєте обрушуватися у вир з головою й реєструватися у всіх каталогах не перебираючи - це скоріше здатне нашкодити, чим принести користь.
   2. Покупка й обмін посиланнями. Метод більш ефективний, але й витратний. Крім того, Яндекс затверджує, що вже вміє відрізняти покупні гіперпосилання від непокупних і занижувати вплив перших. А вже якщо він викриє ваш internet-сайт у момент участі в автоматичних системах обміну посиланнями, пишіть пропало - репресії аж до бана (викидання з індексу). Хоча, незважаючи на всі залякування, даний спосіб застосовує переважна більшість розкручених webр-есурсів.
   3. І нарешті, одержання природніх посилань. Це максимально ефективна, але й сама кропітка справа пошукового розкручування сайту в Яндекс. І проблема не в засобах - вам доведеться потрудитися руками й розумом, щоб добути ці гіперпосилання. Це може бути створення божевільне захоплюючого змісту або унікальних у своєму роді онлайн-сервісів, інформаційних приводів говорити про вас голосні промо-акції, розпродажу, проведення важливих опитувань серед відвідувачів вашого вебсайта - усі що завгодно. Тут усе обмежується тільки лише вашою фантазією. Такий метод найбільш ефективний: по-перше, цікаві посилання досить швидко розносяться по "сарафанному радіо" інтернету на тисячі internet-ресурсів, а по-друге, він цілком відповідає пропагандуємой пошуковиками ідеології розвитку якісних, цікавих і унікальних ресурсів.В епілозі хочеться поскаржитися, що в минулому розкручування сайту в Yandex було куди як більш легким заходом: навіть новий ресурс буквально за місяць-два міг вийти в топ 10 щонайменше по середнім запитам. Тепер просування веб-ресурсів перетворилося у війну бюджетів. Розкручувати сайт безкоштовно й чесно стає усе сутужніше, але поки ще можна - дерзайте!
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7488 | 09/12/2010 Інтернет - Просування сайтів, СЕО

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус