ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Тривалість пологів. Скільки йдуть пологи  
Акустика в конференц-холлах  
НЕСПЕЦИФІЧНІ ГНІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛЕГЕНЬ І ПЛЕВРИ  
Дієта при циститі  
Мокко — легкий підбадьорливий ефект і м'якість традиційного напою  
Поради для росту волосся  
Бизнес-поездки и превосходный отдых в Портофино, Санта Маргерита Лигуре, Рапалло  
Профессиональная помощь в вопросах иммиграции - как без особых проблем перебраться на ПМЖ за рубеж  
Вегетаріанство. За й проти  
Дитинство за здоровий спосіб життя  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
сіль   сніданок   самому   тиждень   Хребта   кузовні   перед   пальто   інтернет   заболевания   тема   праці   Arnold   буркун   шлунку  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Заробіток на файлообмінниках. Чому росте його популярність?
Заробіток на файлообмінниках. Чому росте його популярність?
Щоб зрозуміти, у чому дійсна привабливість заробітку на файлообмінниках (спеціальних сервісах), потрібно знати, хто грає на цьому ринку, усвідомлювати вигоду кожної групи гравців у цьому процесі.
    Давайте розглянемо, з кого формується цей сектор інтернет - бізнесу   
   
   Перша група.
   Це Користувачі всесвітньої Мережі з їхнім постійним бажанням "нишпорити" в Інтернеті в пошуках потрібної інформації й звичайно ж, безкоштовної, одержуваної "на халяву". Їх взагалі то особливо не бентежіть, яким таким "чарівним"образом комерційний матеріал міг з'явитися у вільному доступі, їх цікавить цілком нормальне людське бажання якнайшвидше задовольнити свої потреби й одержати ключ до вирішення своїх проблем.
   Саме так ця величезна група людей і є тою структурою, яка дозволяє заробляти всім іншим учасникам ринку. Якщо взяти до уваги, що щодня кількість користувачів інтернету збільшується приблизно на 200 тисяч людей, нижчеперелічені учасники ринку без «копійки» не залишаться.
   Друга група.
   Постеры ( від слова постинг - "повідомлення", " передача даних",) або Аплоадери (корінь слова Upload - накачувати). Це та група учасників, що розміщає матеріал у Мережі Інтернету для будь-кого бажаючого. При цьому, увесь матеріал викладається в мережу для безкоштовного аплоаду (часом чисто за символічну (мізерну) плату, яка в десятки, сотні раз нижче реальної вартості самого цифрового продукту), при цьому не просто викладається, а ще й рекламується.
   Ціль постера – викласти якнайбільше якісного матеріалу й одержати якнайбільше закачок цієї інформації.
   Третя, і взагалі то, головна складова ринку - Файлообмінники.
   Це своєрідні інтернет - сервіси, що дозволяють Аплоадерам, зовсім безкоштовно й безоплатно, у будь-який час, розміщати на своїх серверах (свого роду сховищах інформації) будь-які файли й цілодобово надавати доступ до цих файлів. Крім того, цей обсяг наданого дискового простору сервера й строк зберігання завантажених на нього файлів – необмежений.
   Але фішка в тому, що файлообмінник платить Постеру за закачку користувачем кожного розміщеного їм файлу. Щоденні виплати комісійних гарним постерам укупі становлять суми з багатьма нулями.
   Четвертий учасник цього ринку, без присутності якого процес задоволення фінансової зацікавленості будь-якого іншого гравця, був би суттєво утруднений. Ні, він був би організований при будь-якому розкладі кимось або із уже існуючих сторін, але при наявності людей, які побачили отут гроші, ця група підприємці.
   Це Варезні сайти (портали). По іншому їх ще називають медіа - порталами, спеціалізованими, новинними сайтами, та інше. Але призначення їх одне – показ і реклама на сторінках своїх ресурсів тієї інформації, яку розмістив аплоадер. Свого роду це величезна дошка оголошень, але в електронному виді й виконуюча роль ще й бібліотеки.
   Увесь процес виглядає так.
   Постер вивчивши ринок, (а хто тщ й не робить цього) визначає, яка інформація користується в Інтернеті попитом, вишукує цей матеріал, формує у файли й розміщає їх на Файлообміннику, одержуючи від останнього після завантаження матеріалу унікальне посилання на закачування.
   Потім, використовуючи по повній програмі можливості Варезних сайтів, підключаючи до роботи програми для автоматизації процесів, доводить до Користувачів Мережі, що інформація певного змісту розміщена на такому порталі й скачати її можна зовсім безкоштовно по такому посиланню. Все! Організований ланцюжок замкнув, при цьому кожний з учасників одержав бажане. Розміщений у такий от спосіб матеріал починає працювати й приносити прибуток доти, поки ця новина буде затребувана.
   Найголовніше, що Всі без винятку учасники цього процесу зацікавлені в злагодженій і чіткій роботі один одного. Або іншими словами – у вирішенні проблем кожної людини. Тому, цей бізнес, що одержав свій розвиток у Росії, бурхливо розвивається й чи навряд чи колись «розвалиться».
   Саме цікаве те, що для того, щоб почати в цьому бізнесі заробляти, не потрібно знати мови програмування, інтернет технологій та ін.
   Цей бізнес доступний будь-якому бажаючому, не залежно від віку, національності, статі й віросповідання.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5389 | 09/12/2010 Інтернет - Бізнес в Інтернеті

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус