ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Темний шоколад корисний для судин  
Як правильно вибрати ковдру  
Недороге просування сайтів  
Как расшифровать маркировку шин?  
Топ кращих Інтернет-Ресурсів для туриста  
Маркетинг продвижения статьями  
ГЕМОРРАГИЧЕСКИЕ ЛИХОРАДКИ  
Львовская кухня  
Як харчуватися при розладі кишечнику  
Договор подряда  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Страхование   организации   нетрадиційна   google   масаж   фотообои   фото   піроксика   СТАТУТ   повышении   туляремия   контакти   прання   питання   поставки  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Копірайтінг
Копірайтінг
З тих пор як інтернет щільно ввійшов у наше життя, людство користується його благами. Усе більше людей починають заробляти за допомогою інтернету гроші. Враховуючи універсальність такого комунікаційного засобу як інтернет можна судити що роль багатьох сфер діяльності людини, пов'язаних з ним сильно зросла   
   Будь-яка людина, будь-яка компанія можуть використовувати інтернет у благо собі. За допомогою його можна просувати різні послуги й товари. Але для якісного просування в сучасному інтернеті необхідно бути одним з перших. Бути першим на сторінках яндексу й гуглу. Одним з методів просування в умовах конкуренції є унікальні і якісний контент.
   Для цього й потрібний КОПІРАЙТІНГ.
   Копірайтінг -це написання й розробка унікальних рекламних текстів для наповнення сайту. Він невід’ємна частина будь-якої рекламної компанії. Це робота, що вимагає великої кількості знань у таких областях як рекламна діяльність, психологія людини. Для успішного створення якісного рекламного тексту копірайтер повинен мати крім цього ще багато знань. Він у першу чергу повинен бути привабливим. Дуже потрібні знання про діяльність компанії, специфіці її товарів або послуг. Для написання якісного тексту, що продає, знадобитися так само виявити цільову аудиторію компанії, для якої пишеться даний текст. Написання текстів це сполучення творчості й передових технологій інтернет -маркетингу.
   Створюючи привабливі тексти, що включають опис товарів і переваг сайту ви створюєте свою торговельну пропозицію, здатну вивести ваш сайт у перші позиції пошуку й утримуюче відвідувачів на сайті. Таким чином, ви допомагаєте вашим відвідувачам прийняти конструктивне рішення про покупку, завантаження, реєстрацію саме на вашому сайті. Використовуючи якісний контент ви збільшуєте продаж ваших товарів і послуг.
   В інтернеті копірайтінг - одна з найбільш популярних галузей заробітку. Ви так само можете стати копірайтером. Адже для людини немає нічого неможливого. Звичайно за день-два таке неможливо. У всякому разі для того щоб вийти на гарний рівень може знадобитися не один місяць. Майстерність згодом прийде. Спробувати свої сили можна на біржах копірайтінга.
    Ви зможете знайти собі завдання й отримаєте первісний досвід. Почніть з невеликих текстів. Далі перейдіть до більш серйозних. Пишіть ваші унікальні тексти й продавайте їх!
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6696 | 09/12/2010 Інтернет - Бізнес в Інтернеті

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус