ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Поважаючи старість: Хорольський молококомбінат висловив повагу до своїх пенсіонерів та ветеранів  
Блюда японської кухні  
Существующие диеты - как заполучить стройную фигуру и не испортить здоровье  
Мононуклеоз  
Професійна овочерізка  
Световое оформление загородного дома  
Диетическое питание при хроническом гастрите со сниженной секреторной функцией желез желудка  
Опис тканин: натуральні тканини  
Что такое живое пиво  
Ферма копірайтингу, або Хто нестиме вам золоті яйця?  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
мебель   містить   перед   робіт   герпес   цены   кактус   зробити   токсикоинфекции   сайта.   жінки   організації   задымления   вирахувати   вибрати  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дизайн веб сайту
Дизайн веб сайту
Можна в будь-якій пошуковій системі набрати «Webdesign Studio» і одержимо величезний список німецьких студій, які займаються створенням веб-сайтів. Спробуйте зрівняти їх портфоліо з портфоліо наших веб-студій. І в підсумку виходить що, наші дизайнери набагато перевершують їх. З однієї точки зору це так, але справа зовсім в іншому. У Німеччині замовники сайтів, та й самі виконавці люблять мінімалізм. Їх цікавить не картинка, а зміст. Але повірте, що цінова політика там набагато вище.   
   Кольорова гама сайту – головна частина першої уяви користувача про сайт. У цій статті ми прагнемо розповісти про комбінацію кольорів, які негативно впливають на юзабіліті, які кольори більше підходять для сайту.Підібрати кольор для сайту – творчій процес, тому й приступати до нього треба творчо. Найпоширенішою комбінацією кольорів веб-сайтів є комбінації чорний і білий. На багатьох сайтах тло сторінки біле, а шрифт чорний. Це пояснюється тим, що чорний шрифт на білім тлі легко сприймається відвідувачем і є найбільш оптимальною комбінацією для структури сайту. Цей прінцип можна зіставити із книгою. Наприклад, вам зручніше читати чорний текст на білому або білий на чорнім тлі? Взагалі, як правило, будь-який шрифт легше читається на тлі, яке значно світліше, чим колір шрифту. Щоб сайт був зручним для користувача, необхідно уникати різких комбінацій кольорів на ньому, тому що кольори напружують зір і створюють для відвідувача зайву напругу, якої він постарається уникнути. Наприклад, закриє сайт. Є набір кольорів, яких необхідно уникати незалежно від того, який фон в сайту. Отже, які кольори шрифтів у кожному разі небажані для вашого сайту:
   1. Рожевий і червоний – не слід використовувати рожевий колір шрифту на сайті, тому що подібний колір у його відтінках буває, дратує користувача. Червоний бажане використовувати тільки в темному варіанті на білім тлі, якщо це необхідно.
   2. Жовтий, жовтогарячий – сильно напружують зір при читанні.
   3. Салатовий, жовтий, жовтий-ущипливо-жовтий, червоний, червоний-червоний-ущипливо-червоний і малиновий, усі «кислотні» кольори - так само напружують зір, створюють незручності при читанні, і від них краще відмовитися.
   Комбінації кольорів, які напружують зір і знижують юзабіліті: першим у комбінації йде колір фона веб-сторінки, другим – колір шрифту.
   1. Чорний – жовтий, червоний і всі його відтінки, «жовтогарячий-жовтогарячий-оранжевий-помаранчевий-кислотно-жовтогарячий» і будь-які кислотні кольори, синій (не блакитний, а темно-синій), бузковий і фіолетовий (темних відтінків), коричневий і темно-бежевий, відтінки коричневого, «болотний», зелений, усі зеленувато-жовті й зеленувато-сині комбінації.
   2. Білий – блакитний, ясно-зелений і салатовий, рожевий, червоний, світлі відтінки червоного й бордовий, коричневий, «кислотні» кольори, жовтогарячий і жовтий.Також ураховуються, що темний шрифт на світлім тлі читається легше, чим світлий шрифт на темнім тлі. Це значить, що якщо сайт темно-синій, необхідно зробити його світло-блакитним.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4963 | 09/12/2010 Інтернет - Створення сайтів

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус