ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Створення комерційного сайту  
ИНСТРУКЦИЯ по охране труда для уборщика служебных помещений  
Вопросы по курсу “Функционально-стоимостной анализ” для студентов заочной формы обучения  
Позбуваємося від судинної сіточки  
Самостоятельно организованный низкобюджетный ремонт в вашем жилище - какие материалы предпочесть  
Секс після пологів, не треба ставити хрест на своєму інтимному житті  
Репетитор приватні уроки вдома  
ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СИСТЕМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ  
Чому нас тягне на певні продукти  
Формула здоров’я  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Сказ   косметическом   организации   методы   робіт   Солнечный   засіб   молочниці   Біль   РОЗВИТКУ   труда   Winner   тест   туляремия   href  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дизайн веб сайту
Дизайн веб сайту
Можна в будь-якій пошуковій системі набрати «Webdesign Studio» і одержимо величезний список німецьких студій, які займаються створенням веб-сайтів. Спробуйте зрівняти їх портфоліо з портфоліо наших веб-студій. І в підсумку виходить що, наші дизайнери набагато перевершують їх. З однієї точки зору це так, але справа зовсім в іншому. У Німеччині замовники сайтів, та й самі виконавці люблять мінімалізм. Їх цікавить не картинка, а зміст. Але повірте, що цінова політика там набагато вище.   
   Кольорова гама сайту – головна частина першої уяви користувача про сайт. У цій статті ми прагнемо розповісти про комбінацію кольорів, які негативно впливають на юзабіліті, які кольори більше підходять для сайту.Підібрати кольор для сайту – творчій процес, тому й приступати до нього треба творчо. Найпоширенішою комбінацією кольорів веб-сайтів є комбінації чорний і білий. На багатьох сайтах тло сторінки біле, а шрифт чорний. Це пояснюється тим, що чорний шрифт на білім тлі легко сприймається відвідувачем і є найбільш оптимальною комбінацією для структури сайту. Цей прінцип можна зіставити із книгою. Наприклад, вам зручніше читати чорний текст на білому або білий на чорнім тлі? Взагалі, як правило, будь-який шрифт легше читається на тлі, яке значно світліше, чим колір шрифту. Щоб сайт був зручним для користувача, необхідно уникати різких комбінацій кольорів на ньому, тому що кольори напружують зір і створюють для відвідувача зайву напругу, якої він постарається уникнути. Наприклад, закриє сайт. Є набір кольорів, яких необхідно уникати незалежно від того, який фон в сайту. Отже, які кольори шрифтів у кожному разі небажані для вашого сайту:
   1. Рожевий і червоний – не слід використовувати рожевий колір шрифту на сайті, тому що подібний колір у його відтінках буває, дратує користувача. Червоний бажане використовувати тільки в темному варіанті на білім тлі, якщо це необхідно.
   2. Жовтий, жовтогарячий – сильно напружують зір при читанні.
   3. Салатовий, жовтий, жовтий-ущипливо-жовтий, червоний, червоний-червоний-ущипливо-червоний і малиновий, усі «кислотні» кольори - так само напружують зір, створюють незручності при читанні, і від них краще відмовитися.
   Комбінації кольорів, які напружують зір і знижують юзабіліті: першим у комбінації йде колір фона веб-сторінки, другим – колір шрифту.
   1. Чорний – жовтий, червоний і всі його відтінки, «жовтогарячий-жовтогарячий-оранжевий-помаранчевий-кислотно-жовтогарячий» і будь-які кислотні кольори, синій (не блакитний, а темно-синій), бузковий і фіолетовий (темних відтінків), коричневий і темно-бежевий, відтінки коричневого, «болотний», зелений, усі зеленувато-жовті й зеленувато-сині комбінації.
   2. Білий – блакитний, ясно-зелений і салатовий, рожевий, червоний, світлі відтінки червоного й бордовий, коричневий, «кислотні» кольори, жовтогарячий і жовтий.Також ураховуються, що темний шрифт на світлім тлі читається легше, чим світлий шрифт на темнім тлі. Це значить, що якщо сайт темно-синій, необхідно зробити його світло-блакитним.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4626 | 09/12/2010 Інтернет - Створення сайтів

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус