ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА для дежурного  
Вправи для очей знімаємо хворобливі симптоми  
Собственное мнение  
Как выбирать фильтр для бассейна  
Внутрішня seo оптимізація сайту.  
Мокко — легкий підбадьорливий ефект і м'якість традиційного напою  
5 не таких вже й шкідливих продуктів  
Різновид стільчиків для годівлі  
Три кити молодості  
Вибір дієти залежить від віку  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Президент   плаття   тканини   href   кисн   пожара   еволюція   лате   Ссудный   задымления   державної   відносини   ДВС-синдром   Инструкция   Алія  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Просування унікальними статтями
Просування унікальними статтями
Написання унікального контенту для вашого сайту. Підготовка статей для просування на біржах. Копірайтінг, рерайт і SEO копірайтінг. Огляди сучасних бірж контенту, особиста думка на ситуацію на ринку копирайтинга. Огляд спеціальних програм для написання статей   
   Використання копірайту для просування сайтів - це SEO 3.0. У часи, коли посилання відіграють усе менше ролі, передають менше ваги, не так сильно впливають на видачу, основну роль починає відіграти унікальність сайту. Унікальний копірайт можна купити на спеціальних біржах контенту або в копірайтерів одинаків. При покупці контенту помніть - головне якість і унікальність. Найкраще купувати копірайт, чим рерайт уже існуючих статей. Це дозволить не боятися вильоту з індексу, підніме ваш сайт у видачі. Захистить ваш сайт від влучення під АГС. Помніть про те, що чим більше унікальних сторінок у сайту, тем краще.
   Багато копірайтерів надають також послуги з написання SEO копірайту. Тобто стаття буде оптимізована під тематику вашого сайту, а також наповнена ключовими словами. Наприклад під фрази по яких ви прагнете просунути ваш сайт у ТОП Пошукових систем. Навіщо ще здобувати унікальні статті? За допомогою статей можна просувати сайт, розміщаючи статті з посиланням на каталогах статей. Посилання, яке оточене близько тематичним текстом, більше цінується Пошуковими системами і є більша ймовірність того, що вона зарахується. Тим більше, коли ціла сторінка відведена під вашу статтю, посилання буде тематичним, що дасть гарний ріст тіц і не приведе до склейки.
   Як знайти гарні статті? Треба скористатися послугами відомого копірайтера. Не треба використовувати біржі контенту. Окремий копірайтер надасть вам матеріали, серед яких ви легко зможете почитати відгуки інших замовників, приклади статей, а також довідатися багато корисної інформації. Нормальна ціна при покупці контенту від 2$ за 1000 символів. Оптимальний розмір статті при покупці більш 2000 символів. Такі статті краще цінуються Пошуковими системами. Для кожної окремої сторінки сайту купуйте окрему статтю. При просуванні сайту статтями також не копіюйте чужі сайти. Не займайтеся копіпастом, поважайте авторські права. Ставте посилання на першоджерело. Це гарний тон інтернету. Будьте унікальними!
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5674 | 09/12/2010 Інтернет - Просування сайтів, СЕО

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус