ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Прагнете бути самим собою?  
Що робить із жінками нестача сексу  
Фісташки дозволяють контролювати апетит  
Тренуємо сідниці, не встаючи з дивана  
Добрые и весёлые друзья Смешарики, и их познавтельные истории  
Учредительный договор  
У США туристи можуть відчути полігамію  
Які заходи почати, щоб поправитися  
Як знайти майстра Вашого образу  
ДОГОВОР поставки оборудования  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
ТЮТЮНОВИХ   пользование   салон   конкуренція   ікра   охране   хламідіоз   isic   оптимізація   культура   алое   гідроакумулятор   помощь   розвиток   клапан  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Реєстрація в каталогах: переваги й недоліки
Реєстрація в каталогах: переваги й недоліки
Стаття в легкій і простій формі розповідає про основні принципи створення зручної й швидкої реєстрації й пояснює чому варто приділити увага цьому процесу   
   Ви впевнені що розумієте суть проблеми? У світі сучасних технологій практично будь-яку інформацію можна знайти в Інтернеті. І яке звичайно буває розчарування, змішане з легкою досадою, коли вас від заповітного файлу відокремлює всього один процес - реєстрація. Найчастіше саме реєстрація викликає масу негативних емоцій і роздратування: адже прийдеться в черговий раз заповнювати поля, обновляти сторінку й чекати відповіді від сервера, а в підсумку одержати невтішне повідомлення - такий користувач уже існує, неправильно набраний e-mail, неприпустимі символи, занадто короткий пароль і знову заповнювати всі поля. Знайома ситуація?Можливо, створюючи реєстрацію власниками сайтів рухають добрі наміри – довідатися більше інформації про своїх користувачів, мати гарантії при здійсненні угоди або просто одержати досить даних для проведення аналізу, однак, користувачам реєстрація найчастіше доставляє одні тільки негативні емоції. І як же зробити в такій ситуації, що б і вовки були ситі, і вівці цілі? Позбавтеся від реєстрації Як не дивно це звучить, але найголовніша й сама корисна порада, яку можна дати, це позбутися реєстрації. Дозвольте людям усе - залишати коментарі, створювати записи, додавати файли - без реєстрації. Буде ідеально, якщо ви надасте можливість навіть платежі проводити без реєстрації, адже багато сайтів уже прийшли до цього й успішно працюють. Нехай реєстрація для ваших користувачів буде перевагою обмінюватися особистими повідомленнями або мати свій аватар, підпис. Але якщо ви все-таки не можете обійтися без реєстрації, то зробіть її швидкою й зовсім простою, такою, що б користувач витрачав мінімум свого часу на цей процес. Нижче наведено кілька уніфікованих порад, що дозволяють оптимізувати процес реєстрації й, таким чином, виявити турботу до ваших користувачів. Основна суть усіх порад зводиться до того, що ви повинні надати вибір вашим користувачам, а не змушувати їх проходити в обов'язковому порядку реєстрацію:
   
   1. На сторінці реєстрації обов'язково вкажіть які переваги буде мати користувач якщо він зареєструється. Це буде додатковим стимулом.
   
   2. Мінімізуйте кількість полів, обов'язкових для заповнення. Ви можете зробити форму з декількома десятками питань, але обов'язковими зробіть 2-5 питання. Більшість користувачів не люблять, коли їх зобов'язують щось робити й тим більше, надавати додаткову інформацію. Однак, за власним бажанням, не почуваючи тиску з боку, вони можуть заповнити всі поля.
   
   3. Обов'язкові поля повинні мати просте введення. Якщо ви створили такі поля, то це повинні бути радіо кнопки, чекбокси або списки, що випадають. Не дуже гарна ідея змусити користувача вводити текст в обов'язкове поле.
   
   4. Відмовтеся від підтвердження через пошту. Такі підтвердження тільки викликають роздратування й реєстрація займає більше часу, чим розраховував користувач - адже йому доведеться ще й перевіряти пошту, проходити по посиланню, а в деяких випадках, ще й уводити додатковий код. Ще один помітний мінус такої реєстрації –листа можуть бути визнані як спам поштовим сервером і не бути отримані. *Але, у деяких випадках підтвердження необхідне. У цьому випадку можна використовувати підтвердження через e-mail із затримкою. Тобто разрешить користувачеві заходити (log in) на сайт, але доступ до розширених можливостей дати тільки після підтвердження протягом 3-х днів.
   
   5. Використовуйте рішення, що дозволяють миттєво перевіряти правильність заповнення полів. Наприклад: унікальність логіна, e'mail'а або правильність введення яких-небудь даних та ін. Це дозволить не обновляти кілька раз сторінку й суттєво прискорить процес реєстрації.
   
   6. Відразу після завершення реєстрації зробіть автоматичний вхід знову зареєстрованих користувачів на сторінку, що сприяє подальшій роботі й ознайомленню із сайтом (наприклад: правила, карта сайту або способи оплати) або на сторінку із привітальним текстом.
   
   7. Відмовтеся від автоматичної перевірки на складність пароля. На перший погляд здається, що це дуже корисна функція, змушуюча користувача замислитися про безпеку. Але, найчастіше буває, що в користувача є 2-3 пароля, які він використовує при реєстрації, і ультимативна вимога змінити один з них на більш складний приводить не тільки до можливої втрати нового пароля й втраті часу при його відновленні, але й до відтоку потенційних клієнтів із сайту.
   
   8. Дозвольте користувачеві завантажувати аватар і іншу персональну інформацію, наявність якої скоріше важлива для користувача, чим для вас. Це може бути великим стимулом до того, що б пройти реєстрацію й одержати можливість самовираження серед інших користувачів сайту. Можливо, усі ці рекомендації вам здадуться занадто “ідеальними” і неможливими, однак, сучасний ритм життя й перманентне прискорення процесів дають зрозуміти, що час – найголовніша цінність. Саме тому варто задуматися про скорочення тимчасових витрат абсолютно у всіх процесах, навіть у таких, “несерйозних” як реєстрація. Адже те, де ви виявитеся завтра залежить від сьогоднішніх рішень.
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6357 | 09/12/2010 Інтернет - Бізнес в Інтернеті

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус