ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
ИНСТРУКЦИЯ по охране труда для крановщиков (машинистов) стреловых самоходных, автомобильных кранов  
Вивих плеча  
Обробка отрутохімікатами саду й городу  
Міста Ласунки зустрічайте нову п’ятірку!  
Дитячі коляски використовувалися тільки в аристократичному колі  
Специфика изготовления металлических изделий по методу ковки  
Управление командой  
Прикраса зубів  
Контрольна робота з навчальної дисципліни: „Страхова справа” на тему: „Законодавча база страхування”  
Добровільна термизація  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Сервис   токсикоинфекции   heelys   администратор   виставка   клапан   br-1180   файл   ЗНАНИЙ   производства   положение   .com   права   дифтерія   Яндекс  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Вагітність і подорожі
Вагітність і подорожі
Вагітність… Час, наповнений захопленим очікуванням, мріями й турботами. Час, коли життя кардинально міняється, вимагаючи обережності й постійного контролю власних дій.


Але ж так хочеться жити повноцінно й одержувати радість від кожної миті! І ми шукаємо способи різноманітити цей період свого існування, бажаючи, хоч на час, перемінити обстановку. Але побоюємося, - чи мало що може трапитися в подорожі?


   

Вагітність і далекі поїздки


   Чи сумісні вагітність і поїздки на далекі відстані? Звичайно, якщо вагітність не супроводжується поганим самопочуттям і проходить без ускладнень! Адже вагітність – це не захворювання, що змушує обмежувати пересування. Це абсолютно нормальний стан, при якому поїздки, особливо якщо вони приносять задоволення, не просто припустимі, але й потрібні. Адже вони пов/’язані з масою вражень, які так необхідні в цей період і майбутній мамі, і її дитинчаті. Однак, подорожі під час вагітності повинні вживатися з розумом і проходити відповідно до деяких правил. Інакше вони будуть пов/’язані із чималим ризиком, а цього, звичайно краще уникнути. Що ж це за правила? Почнемо з підготовчих моментів. Не варто, збираючись у дорогу, налаштовувати себе на негативний лад і збирати відомості про те, що може трапитися в подорожі. Це викличе непотрібні страхи, і, у результаті, поїздка, незважаючи на її привабливість, може перетворитися в кошмар. Список потрібних речей доцільно скласти заздалегідь. Упаковуючи валізи, потрібно відбирати тільки саме необхідне, відклавши убік вечірні сукні й гарне взуття на високому каблуці. Період вагітності – не час для показу мод. Основне в ньому - не демонстрація своєї винятковості, а турбота про власне здоров/’я й здоров/’я маляти. І тому беремо із собою тільки ті речі, без яких не обійтися. Бажане, щоб вони вмістилися в одну сумку або валізу. Повноцінне харчування – один з найважливіших факторів нормального плину вагітності. Неприпустимо, щоб під час поїздки виникло сильне почуття голоду - угамовувати його прийдеться чим є, а це може негативно позначитися на здоров/’ї й майбутньої мами й маляти. Щоб уникнути подібних ситуацій із собою можна брати крекери, сухофрукти, – усе, що не займе багато місця й здатне задовольнити, хоч на час, потребу організму у вітамінах і мінеральних речовинах.
   Подорожі під час вагітності
повинні проводитися тільки після консультації з гінекологом. Він підкаже, яким транспортом краще добиратися до місця призначення, і яких запобіжних заходів при цьому потрібно дотримувати. Крім того, доктор дасть рекомендації з норм поведінки під час поїздки й по виду препаратів, які необхідно буде мати при собі. Не забудьте взяти із собою медичну карту й поцікавитися, яка клініка перебуває поруч із місцем відпочинку. Після прибуття на місце слід відвідати цю клініку, пройти огляд і встати на тимчасовий облік. Це дасть можливість звернутися до фахівців при найменшій необхідності.
   

Поїздки під час вагітності. Транспорт


   Від вибору транспорту в подорожах під час вагітності залежить дуже багато чого. Якщо поїздки займають не більше двох годин, у них можна відправитися й на автобусі, але тривалі подорожі на них небажані, тому що зупиняти автобус по якійсь насущній потребі не зовсім зручно. У не занадто тривалі поїздки можна відправитися на автомобілі, зупиняючи його й розминаючись, коли заманеться. Звичайно ж, при цьому слід уникати поганих доріг і обов/’язково пристібатися ременями безпеки, пропущеними під животом. На великі відстані зручно подорожувати потягом, у якім можна влаштуватися з достатнім комфортом. Однак це досить довгий спосіб пересування, витримати який під силу не всякій майбутній мамі. Тому оптимальним варіантом у цьому випадку буде літак.
   
    Переліт під час вагітності, у цілому, найбільш доцільний, тому що він займає небагато часу. До того ж, крісла в літаках дозволяють досить зручно влаштуватися, і політ можна перенести досить легко. Разом з тим, вагітність і літак сумісні лише тоді, коли строк не перевищує восьми місяців, і тільки в тому випадку якщо подібний спосіб пересування дозволяє лікар. Обмеження на перельоти можуть бути накладені через складну вагітність, підвищений артеріальний тиск, якісь проблеми із плацентою й інші відхилення у здоров/’ї матері й дитини. Такий дозвіл потрібно одержати обов/’язково. Практично всі авіакомпанії вимагають від майбутніх мам наявності медичних документів, що підтверджують можливість перельоту. Деякі з них взагалі не возять жінок, у яких строк вагітності перевищує тридцять шість тижнів, а частина авіакомпаній вимагає підписати декларацію про те, що авіаперевізник не несе відповідальності за здоров/’я жінки. Тому, збираючись летіти літаком, необхідно довідатися, які правила існують у тієї або іншій авіакомпанії і які довідки вона зажадає. Під час польоту слід помірковано харчуватися й пити якнайбільше рідини. Взуття бажане надягти м/’яке, зручне, таке, щоб ноги в ньому не затікали. По можливості, це взуття потрібно зняти й надягти тапочки або теплі носки. При наявності вільного місця ноги можна витягнути вперед і періодично робити кілька нескладних фізичних вправ для розслаблення м/’язів. Для того, щоб активізувати кровообіг у ногах, необхідно хоча б раз у годину піднятися й походити між кріслами. Якщо вагітність проходить із нападами токсикозу, у літаку потрібно попросити додатковий пакет і запастися в дорогу вологими серветками. У цілому ж, при токсикозі краще взагалі не подорожувати, - будь-яка поїздка може стати болісною. Це стосується й ситуацій, якщо строк вагітності перевищує сім місяців, тому що занадто великий ризик передчасних пологів. Усі далекі поїздки мають на увазі зміну клімату й годинних поясів, а це означає, що жінці прийдеться перенести нелегкий процес адаптації до існуючих умов.
   
    Тому, перш, ніж відправлятися в подорож під час вагітності, потрібно поцікавитися станом погоди в місці призначення, атмосферним тиском і перепадом температур. Слід пам/’ятати, що подорожі в певні країни сполучені з досить істотною небезпекою зараження серйозними захворюваннями. Це стосується, у першу чергу, країн із тропічним кліматом, у яких поширені жовта лихоманка, малярія й кишкові інфекції різного роду. Вакцину від жовтої лихоманки вагітним жінкам робити не можна. А від малярії й кишкових інфекцій застрахуватися майже неможливо. Тому, перш, ніж вибирати для подорожі країни Африки, Азії або Південної Америки, необхідно довідатися про ендемічний стан на їхніх територіях. Під час відпочинку не слід перевантажувати себе екскурсіями й відвідуваннями визначний пам/’яток. Особливо це стосується перших днів після приїзду. Відпочивати потрібно багато, однак багато часу на сонце проводити не можна. Не слід пити сиру воду і єїсти багато екзотичних фруктів. Одяг повинен бути вільним, а взуття – зручним й легким. З появою навіть незначного нездужання необхідно негайно звернутися до лікаря.Вагітність і подорожі, при дотриманні всіх заходів безпеки, - це здорово! Відправляйтеся в поїздку й радуйте й себе, і ваше маля!Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5658 | 08/02/2011 Діти - Вагітність

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус