ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Типові аматори фітнесу, чотири портрети  
Способи розкручування сайту  
Тепловий і сонячний удар  
Докладно про сучасне відбілювання зубів  
КНР-АСЕАН  
День відкритих дверей для майбутніх спеціалістів  
Немного об электронных играх: новости, рецензии, объявления, видео обзоры игр  
Дієта при видаленні жовчного міхура  
Доступна і якісна стоматологія - міф або реальність?  
Оборудование фирмы KREMLIN для нанесения двухкомпонентных лакокрасочных материалов  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Сказ   Діагностика   льон   кислота   кузовн   продукции   продуктивність   Президент   монтажник   Twitter   розклад   коліт   кофт?   .com   токсоплазмоз  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Методи знеболювання при пологах
Методи знеболювання при пологах
Звістка про поповнення у родині всі пари сприймають по-різному. Одні починають стрибати від радості, інші завмирають від щастя, передчуваючи зустріч із маленьким своїм продовженням.


І якщо чоловіку потрібен якийсь час, щоб звикнути із цією думкою, жінка з першого моменту почуває зв/’язок з дитиною, подумки з нею розмовляє й відчуває її спочатку несміливі, а потім усе більш наполегливі поштовхи й ворушіння. Очікування дитини – радісна пора й тільки одне тривожить жінку: майбутні пологи й біль при пологах.


   

З найпершого дня вагітності жінка повинна сформувати усередині себе правильне відношення до пологіів. Знеболювання пологів починається із упевненості у своїх силах і в тому, що все буде добре. Спокій – от головний помічник жінки, що народжує. Болючі відчуття при пологах дуже індивідуальні й залежать від багатьох причин: від положення плоду, його розмірів, сили маткових скорочень, від стану породіллі. Якщо ви заздалегідь налаштовані на нестерпний біль, ви обов/’язково його відчуєте. Жінка повинна добре уявляти, з яких етапів складаються пологи, коли виникає біль, як правильно дихати й бути налаштованною на благополучний результат. Тоді пологи будуть сприйматися не як болісний процес, а як чудо, у результаті якого відбудеться зустріч із найдорожчою істотою на світі. На сьогоднішній день у медичній практиці існує декілька методів знеболювання пологів. Сучасні способи анестезії й медикаментозного знеболювання досить безпечні для матері й дитини й допомагають зробити процес народження маляти більш комфортним. Метод знеболювання пологів повинен призначати лікар у кожному випадку індивідуально, залежно від порога болючої чутливості жінки і її загального стану.


   

Біль під час пологів буває двох різновидів. Перша відчувається під час переймів і пов/’язана з розтяганням шийки матки. Біль носить тупий характер, може віддавати в поперек і хрестець. Друга виникає безпосередньо перед народженням дитини і є наслідком розтягань тканин родового каналу при просуванні плоду. Цей біль локалізується в піхві й промежині. Давайте зупинимося на основних методах знеболювання пологів, на їхніх перевагах і недоліках.
   
   1. Аналгезія – здійснюється за допомогою внутрішньовенного або внутрім/’язового введення знеболюючих препаратів, що знімають спазми, біль й заспокоюють нервову систему. На сьогоднішній день у цих цілях використовується промедол, який максимально нешкідливий для плода. Однак, потрібно мати на увазі, що дія анальгетиків обмежено декількома годинником, їх не можна вводити вдруге.
   
   2. Епідуральна анестезія – знеболюючий препарат уводиться досвідченим анестезіологом через тонку голку в простір поруч зі спинним мозком. Такий метод знеболювання пологів дозволяє при збереженні свідомості повністю блокувати хворобливі відчуття всієї нижньої половини тіла. Мінусами цього знеболювання є те, що жінка разом з болючими відчуттями втрачає можливість контролювати своє тіло й не може тужитися.
   
   3. Електронейростимуляція – при цьому методі знеболювання пологів до попереку жінки кріпляться електроди, за допомогою яких відбувається електростимуляція нервових закінчень. Така методика дає часткове полегшення й застосовується в першому періоді пологів. Плюс цього методу – відсутність побічних ефектів.
   
   4. Загальна анестезія - застосовується тільки в екстрених випадках під спостереженням анестезіолога, припускає повне знеболювання й стан сну в породіллі. Може застосовуватися при тривалих родах, для м/’язової релаксації й відпочинку пацієнтки.
   
   5. Місцева анестезія – не ефективна для повного знеболювання, застосовується локально, при накладенні швів на промежину або в інших випадках, що вимагають місцевого оніміння тканин.
   
   6. Інгаляційна анестезія – знеболювання, що відбувається за допомогою вдихання суміші азоту й кисню. Дає не тільки знеболюючю, але й спазмолітичну дію. Плюси – не має побічних ефектів, пацієнтка швидко відходить від наркозу. Мінуси – біль повністю не знімає. Багато фахівців виступають проти всіх методів знеболювання пологів, тому що вони можуть викликати побічні реакції й порушують природній хід пологової діяльності. Тому, якщо ваша вагітність не відхиляється від норми й розвиток плода проходить без ускладнень, не квапитеся прибігати до анальгетиків і анестезії. Природа подбала про жінок: під час переймів організм посилено починає виробляти ендорфіни – гормони щастя. Вони тонізують і мають природній знеболюючий ефект. Тільки жінка повинна мати правильний психологічний настрой і розуміти, що біль під час переймів носить періодичний характер і обов/’язково пройде. Правильний подих під час переймів так само може розглядатися як метод знеболювання пологів. Правильний тип подиху активує родову діяльність, насичує кров киснем, допомагаючи дихати маляті. • На самому початку переймів робіть глибокий вдих через ніс, потім через рот повністю видихайте все повітря.• У першому періоді пологів, коли не можна тужитися, дихайте так: один повний вдих-видих, кілька коротких вдихів-видихів, що закінчуються повним довгим видихом через складені в трубочку губи. Пологи це не випробування, це можливість привести у світ маленького чоловічка, який своїм народженням затьмарить увесь біль й неприємні відчуття, пережиті вамиАвтор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6720 | 08/02/2011 Діти - Пологи

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус