ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Виховуємо еколога з дитинства  
ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ СИСТЕМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ  
На що звернути увагу при виборі праски?  
Диетическое питание при хроническом холецистите и желчнокаменной болезни  
Секрети правильного поливу кімнатних рослин  
Міозит. Коли болять м’яза  
Як вибрати пальто?  
Преимущества монтажа гипсокартона  
З яким нагрівальним елементом краще вибрати електрочайник?  
Економічна криза й Інтернет  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
виставка   нерви   google   веб-сайт   троянда   літнє   onprint   іграшка   лікування   групі   ТЮТЮНОВИХ   Напівсолодке   продуктів   Виникнення   грипп  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Причини передчасних пологів
Причини передчасних пологів
Для нормального виношування дитини жінці необхідно 38-40 тижнів. Цей строк дає гарантію того, що дитина народиться підготовленою фізично до вступу в новий для нього світ.


Передчасні пологи є відхиленням від норми й сильно знижують імовірність появи на світ здорового маляти, особливо при строку 22-27 тижнів


   

Починаються передчасні пологи так само, як і нормальні. Жінка почуває тягнучий біль унизу живота, ломоту в попереку, може розладнатися травлення. Біль може прийняти схваткоподібний характер, повторюватися з періодичністю. Під час переймів може відійти рідина. У таких випадках необхідна термінова госпіталізація, лікарі постараються зберегти вагітність до максимально можливого строку, тому що щодня, проведені дитиною в матці, збільшують її життєздатність. Шанси народити здорове маля значно зростають на строку від 28-33 тижнів.
   
   Підготовка до вагітності повинна починатися задовго до зачаття. Молодій мамі необхідно пройти комплексне обстеження й здати всі аналізи (в ідеалі разом із чоловіком). Дані медичного огляду повинні повністю виключити ризик інфекційних захворювань і запальних процесів, підтвердити готовність матки до виношування плода. У випадку виявлення яких-небудь хвороб потрібно повністю їх вилікувати, дотримуючись усіх приписань лікаря. Правильна й своєчасна діагностика, постійне спостереження за вагітною жінкою й здоровий спосіб життя зводять до мінімуму погрозу передчасних пологів.
   
   Є багато причин передчасних пологів, давайте докладніше розглянемо кожну з них.
   
   Нездоровий спосіб життя
   Перед настанням вагітності необхідно кинути палити, не вживати спиртні напої. Приймання лікарських препаратів повинно бути мінімальним і відбуватися під спостереженням лікаря. Більше того, чоловік так само повинен виключити паління у вашій присутності, пасивні курці одержують набагато більше шкідливих речовин і нікотинових смол, чим ті, хто сам палить. Стежте за своїм харчуванням. Організм вагітної жінки повинен одержувати всі необхідні корисні речовини, особливо вітаміни й мінерали. Обов/’язково вживайте продукти, що містять цинк (устриці, пивні дріжджі, чорницю, боби й горіхи), він сприяє зміцненню імунітету й правильному кровотворенню.Стежте за своєю вагою. Під час вагітності вага повинна збільшитися максимум на 12 кг, перевищення цієї норми веде не тільки до дискомфорту, але й підвищує ризик передчасних пологів.
   
   Фізичні й психологічні навантаження
   Обмежте фізичні навантаження, частіше відпочивайте. Не можна довго перебувати стоячи, якщо робота не дозволяє присісти, вам доведеться її залишити. Частину домашніх обов/’язків перекладіть на домочадців, не піднімайте велику вагу, по можливості, не нахиляйтеся. Протягом останніх 2-3 місяців необхідно зробити перерву в сексуальних відносинах. Активне скорочення матки може спровокувати передчасні пологи. Уникайте стресів. У сучасному світі дуже важко залишатися спокійною, але ви, насамперед, повинні думати про здоров/’я майбутньої дитини. Використовуйте різні релаксаціонні техніки, при необхідності поспулкуйтеся з фахівцем.
   
   Інфекційні й хронічні захворювання
   Особливо обережними треба бути жінкам, що мають хронічні захворювання придатків і ендометрію, численні внутріматкові втручання (аборти), випадки мимовільного переривання вагітності. Нерідко причиною передчасних пологів можуть стати порушення роботи залоз внутрішньої секреції. Такі пацієнтки потребують більш ретельної діагностиці й спостереження. У випадку виявлення в організмі вагітної жінки якого-небудь інфекційного захворювання, необхідно відразу ж застосувати лікування, що мінімально впливає на плід.
   
   Відхилення у функціонуванні матки
   
   • Істміко-Цервікальна недостатність (ІЦН). Буває вродженою й придбаною. Її можуть викликати маткові травми при абортах, розриви шийки матки, грубе розширення цервікального каналу при огляді і т.д. ІЦН веде до неповноцінності м/’язового шару матки, у результаті чого вона не може втримувати зародок усередині.
   Функціональну недостатність можна усунути за допомогою нескладного хірургічного втручання.
   • Предлежання плаценти. Неправильне положення дитячого місця може встановити ультрасонографічне дослідження, жінці в цьому випадку рекомендується постільний режим.
   • Підвищена чутливість матки. Щоб запобігти передчасним скороченням матки жінці прописують спеціальні препарати й спокій.
   
   Причиною передчасних пологів так само можуть стати багатоплідна вагітність і неправильний розвиток плода. Своєчасна діагностика допомагає звести до мінімуму загрозу життю плода. Бувають ситуації, коли передчасні пологи проводяться за медичними показниками. При загостренні хронічних захворювань, важких формах токсикозу й серйозних інфекціях лікарі використовують дострокові пологи як єдиний спосіб зберегти життя й здоров/’я дитині. Кожна жінка, що планує стать матір/’ю, повинна пам/’ятати, що тепер вона відповідає не тільки за себе, але й за життя маленької істоти, яку носить під серцем.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7321 | 08/02/2011 Діти - Пологи

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус