ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Дієтичні виверти  
Чисто жіночі продукти  
Як добитися білосніжної посмішки в домашніх умовах  
Как стать успешным человеком или зачем нам языковая школа?  
Якщо стегна ваша проблемна зона  
Наскільки «органічні» органічні продукти?  
Побудова систем вимірювання метеорологічних параметрів навколишнього середовища на основі продукції від італійського виробника Delta Ohm  
Особенности ФСА технологических процессов  
Поради по зміцненню волосся  
Повернення боргів з фізичних осіб  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
імідж   Хребта   фітбол   Геморрагические   голова   файл   Діагностика   коляски   дозвілля   АВТОПОКРЫШЕК   ответы   цены   ТЮТЮНОВИХ   роботи   поставки  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Хронічні захворювання й вагітність
Хронічні захворювання й вагітність
В останні роки все частіше й частіше в людей виявляються різні хронічні захворювання. Це пов/’язане з ритмом життя, порушеною екологією, неправильним і незбалансованим харчуванням.


Особливо небезпечні хронічні захворювання у вагітних жінок. Кожне хронічне захворювання впливає на плин вагітності, а вагітність, у свою чергу на захворювання. От чому так важливо на прийомі у лікаря не замовчувати про свою патологію, а навпаки, якнайдетальніше розповісти про неї.

Що таке хронічні захворювання


   
   

Хронічні захворювання, або екстрагенітальна патологія – це ті захворювання, якими жінка страждала ще до вагітності тривалий час. Вагітні з наявністю екстрагенитальної патології ставляться до групи високого ризику й потребують більш пильного й ретельного спостереження не тільки лікаря-гінеколога, але й фахівця, що здійснював контроль над перебігом хвороби ще до вагітності. Хронічна патологія при вагітності вимагає розширених методів обстеження й коректування доз препаратів, а можливо й зміни їх на безпечні для вагітності.


   
   

Бронхіальна астма й вагітність


   

Бронхіальна астма – це хронічне захворювання з алергійним компонентом, що характеризується нападами задухи. Плин астми не впливає на вагітність, за винятком астми важкому ступеня, при якому вагітність взагалі протипоказана. Інгалятори й інші ліки, необхідні для лікування астми безпечні для вагітних, тому їх можна приймати всю вагітність. Рекомендується уникати контакту з алергенами. Під час вагітності жінка повинна постійно перебувати під спостереженням у лікаря-алерголога й при необхідності здавати тести для визначення функції легенів.


   
   

Цукровий діабет і вагітність


   

Цукровий діабет – це захворювання, пов/’язане з нестачею інсуліну (гормон, що розщеплює цукор крові), який виробляється підшлунковою залозою. Цукровий діабет різко знижує здатність завагітніти, а при вагітності підвищує ризик народження дитини з макросомією (великий плід), мертвонародження, мимовільних викиднів і вроджених пороків розвитку. При наявності цукрового діабету вагітна регулярно здає аналізи крові на цукор і перебуває під спостереженням лікаря-терапевта. Якщо до вагітності жінка перебувала на пігулкових формах інсуліну, то вагітність може зажадати перехід лікування на ін/’єкції. Доза інсуліну під час вагітності значно збільшується, тому що вагітність може погіршити плин захворювання.


   
   

Гіпертонічна хвороба й вагітність


   

Про гіпертонічну хворобу говорять, коли має місце підвищення артеріального тиску до 140/90 і вище. У першому триместрі вагітності артеріальний тиск навіть знижується, але основний ризик падає на більш пізні строки вагітності. При легкому перебігу гіпертонічної хвороби вагітна скаржиться на слабість, нездужання, головний біль. Гіпертонічна хвороба підвищує ризик відмови роботи нирок і гіпертонічного кризу. Також на її тлі набагато частіше зустрічаються гестози, які протікають важче, аж до еклампсії.
   
    Підвищення тиску зменшує приплив крові до плаценти, у результаті чого можлива внутрішньоутробна затримка розвитку плода. Деякі лікарські препарати, необхідні для лікування гіпертонії, протипоказані при вагітності, тому в цей період необхідно зробити їх заміну на більш безпечні. Під час вагітності необхідний регулярний контроль артеріального тиску й постійне спостереження в лікаря- терапевта. Препарати потрібно приймати постійно, з можливим збільшенням доз і навіть додаванням додаткових ліків.


   
   

Захворювання щитовидної залози й вагітність


   

Захворювання щитовидної залози можуть бути пов/’язані як з надлишком, так і з недоліком тиреоідного гормону (тиреотоксикоз і гіпотиреоз). При наявності гіпотиреоза призначається тиреоідний гормон. Сам гіпотиреоз може бути причиною невинесення вагітності. Тиреотоксикоз – захворювання, при якому прискорені всі обмінні процеси, може викликати передчасні пологи й внутрішньоутробну затримку розвитку плода.


   
   

Пієлонефрит і вагітність


   

Пієлонефрит – це запальне захворювання нирок. Пієлонефрит має схильність до частих загострень під час вагітності у зв/’язку з особливостями сечовидільної системи у вагітних. Вимагає постійного профілактичного лікування всю вагітність і спостереження в лікаря-нефролога. Пієлонефрит може бути причиною передчасних пологів, гестозу й внутрішньоутробного інфікування плода. У вагітної підвищений ризик ниркової недостатності й бактеріального шоку.


   
   

Незважаючи на всі особливості лікування кожного захворювання під час вагітності, усі вагітні потребують профілактичного лікування внутрішньоутробної затримки розвитку плода, гіпоксії плода, невинесення вагітності й гестозу.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6560 | 08/02/2011 Діти - Вагітність

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус