ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Як самостійно скласти режим харчування  
Діти, яких ми вибираємо  
Геокешинг слідами Індіани Джонса  
Лікувальна ванна підбираємо температуру  
Парфумерія Діор класика поза часом  
Чистота и здоровье Вашей кожи - израильская высококачественная косметика для лица и тела  
Обслуговування сайту  
Lviv Fashion Week 2013: Гламурні модниці показали педикюр у вишуканих босоніжках, незважаючи на зовсім не теплу погоду та сніг на вулиці.  
Сексуальна несумісність, чоловіків через це кидають частіше, чим жінок  
Французькі хитрості вибору парфумів і коханців  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
жінки   року   кишки   виставка   мода   Діагностика   проститутки   доріжка   розклад   ТРУДА   методы   Сима   модні   хламідіоз   ІНСТРУКЦІЯ  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безплідність, як бути й що робити
Безплідність, як бути й що робити
Багато хто з нас забувають про найголовніше - родину, зупинившись на кар/’єрному росту, бізнесі й постійних проблемах.


Озирнувшись назад, розумієш, що вся ця гонка нескінченна, усіх грошей заробити не можна, а втратити здоров/’я й просте людське щастя - запросто.

На жаль, зупинитися можуть далеко не всі, а тому молодих здорових родин сьогодні не так вже і багато, багато в чому, провиною тому стає безплідність

Що вважати безплідністю?


   

У наш час вважається, що якщо при регулярному статтевому житті вагітність не наступає протягом року, треба порушувати питання про пошук причин і починати обстеження й лікування подружжя. Цей строк - 1 рік - визначений статистично: доведене, що в 30% здоровіших подружніх пар вагітність наступає в перші три місяці спільного життя, ще в 60% - протягом наступних семи, а в тих, що залишилися 10% - через одинадцять-дванадцять місяців після початку статевого життя. Таким чином, рік - достатній строк для того, щоб оцінити фертильність подружньої пари


   

Безплідність може спостерігатися в абсолютно здорових, з ідеальними показниками дітородної функції, пар. Але, як правило, воно частіше розвивається після одного або декількох абортів, перенесених запальних захворювань статевих органів, при порушеннях обміну речовин


   

Які є форми безплідності?


   

Якщо в жінки ніколи не було вагітності, говорять про первинну безплідність. Якщо в жінки була хоча б одна вагітність, то незалежно від того, чим вона закінчилася - родами, абортом, викиднем, позаматковою вагітністю - наступна безплідність вважається вторинною.


   

Якщо причиною пошуку проблем є ті або інші порушення в організмі жінки, говорять про жіночю безплідність.


   

Чоловічий фактор вважається причиною пошуку проблем в тому випадку, якщо жінка здорова, а в чоловіка спостерігається різке зниження запліднюючої здатності сперми (чоловіча безплідність).


   

При комбінації жіночої й чоловічої безплідності має місце комбінована форма.

Про відносну безплідність, обумовлену імунологічною несумісністю подружжя, говорять у випадку, коли в подружжя нормальні показники їх репродуктивної функції, однак спеціальні проби вказують на їхню несумісність.


   

Ідіопатична (непояснена) безплідність спостерігається серед зовсім здорових і добре сумісних подружніх пар.


   

У жіночій безплідності у свою чергу виділяють трубну, трубно-перитонеальну, ендокринну безплідність і безплідність, пов/’язану з ендометріозом.


   

Як влаштована дітородна система жінки і який механізм настання вагітності?

У результаті циклічних гормональних процесів (менструальний цикл) щомісяця в яєчниках відбувається дозрівання одного фолікула (рідко двох або навіть трьох-чотирьох). Приблизно на 14-й день циклу, тобто в його середині відбувається розрив фолікула, у результаті якого яйцеклітина попадає в черевну порожнину, а звідти - у маткову трубу, де при зустрічі зі сперматозоїдами відбувається її запліднення. Запліднена яйцеклітина попадає в матку, при сприятливому збігу обставин прикріплюється до її стінки й дає початок розвитку вагітності.


   
   

Тому, для настання вагітності необхідно:

Дозрівання й розрив яєчникового фолікула (овуляція).Влучення й безперешкодне проходження яйцеклітини по трубі в матку. Готовність матки прийняти запліднену яйцеклітину й забезпечити її розвиток
   

Якщо гормональний механізм, що забезпечує дозрівання яйцеклітини й овуляцію, порушений, говорять про ендокринну (або гормональну) форму безплідності.


   

Відсутність або непрохідність обох маткових труб робить вагітність неможливою, тому що яйцеклітина не може потрапити в порожнину матки. У цьому випадку говорять про трубну форму безплідності.


   

Перешкода може бути не в самій трубі, а між яєчником і трубою у вигляді спайки. У такому випадку у хворої є перитонеальна безплідність. Часто спаечний процес охоплює й трубу, порушуючи її прохідність, і яєчник; тоді говорять про трубноеперитонеальну форму безплідності.


   

Просуванню яйцеклітини по трубі сприяють безліч ресничек, що вистилають трубу зсередини. У результаті запалення труби або її перерозтягання реснички можуть атрофуватися. У цьому випадку труба, навіть будучи анатомічно прохідною, функціонально неповноцінна, що також є причиною трубної безплідності.


   

Анатомічні дефекти матки, уроджені або придбані, також можуть бути причиною безплідності. У цьому випадку говорять про маткову форму безплідності. До вроджених дефектів відносять пороки розвитку (відсутність або недорозвинення матки, її подвоєння, сідлоподібна матка, наявність перегородки в порожнині матки і т.д.). Придбані дефекти найчастіше є результатом внутріматкових втручань (рубцева деформація матки, внутріматкові зрощення і т.д.).


   

Заставою успішного лікування безплідності є правильна оцінка його причини й вибір оптимального для кожної конкретної подружньої пари методу лікуванняАвтор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5331 | 08/02/2011 Діти - Вагітність

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус