ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Фізкультура по фігурі  
2 хвилини, які можуть урятувати відносини  
Лимон - вирощування й догляд  
Які правила потрібно знати при покупці дитячої коляски  
Літо - акліматизація  
Омани й правда щодо дитячих щеплень  
12 МОДНИХ ВІДТІНКІВ ЦЬОГО СЕЗОНУ  
Як вибрати цифрове піаніно  
Лікування п’яткової шпори народними засобами  
Специализированные планы питания - как заполучить к новогодним торжествам безупречную фигуру  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
кузовн   вирусного   chandi   ДВС-синдром   дифтерія   выгодные   поставки   вагітність   особи   Marshall   залоза   едкий   договор   фітнес   форма  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Навіщо робити УЗД при вагітності
Навіщо робити УЗД при вагітності
Метод ультразвукового дослідження застосовується в медицині протягом не одного десятиліття.


За цей період обладнання яке використовують для УЗД було значно вдосконалено, що дозволило зробити даний метод досліджень високо інформативним і більш безпечним для здоров/’я матері й плода. В акушерстві й гінекології УЗД застосовується досить часто, при цьому може проводитися як абдомінальне ультразвукове дослідження, так і УЗД за допомогою вагінального датчика. У період вагітності найчастіше використовується ультразвукове дослідження через передню черевну стінку, при якому проводиться контроль внутрішньоутробного розвитку плода, відповідність його розмірів наявному строку вагітності й своєчасне виявлення наявних аномалій або патологій його розвитку.

Перше УЗД при вагітності роблять у період між 9 і 12 тижнями, що дозволяє точно визначити наявність вагітності, виключити розвиток позаматкової вагітності, визначити наявність багатоплідної вагітності, виявити наявні в жінки патології матки. Перше УЗД може проводитися й на більш ранньому строку, однак при цьому його проведення вважається доцільним, якщо затримка місячних становить не менш 7 днів. Ультразвукове дослідження на строку 12 тижнів уже дозволяє оцінити, чи є протягом вагітності або розвитку плода грубі аномалії. У деяких випадках, при наявних серйозних порушеннях у розвитку плода, може ставитися питання про переривання вагітності. Однак це буває лише в найважчих випадках.

На строку вагітності від 18 до 22 тижнів проводиться друге ультразвукове дослідження, оскільки в плода вже чітко можна визначити окремі внутрішні органи, їх розміри, виявити чи нормально вони функціонують або є пороки в їхньому розвитку. На основі другого УЗД при вагітності лікар може зробити прогноз подальшого розвитку плода, визначити, чи є в плоду хвороби, на основі чого вже будуються подальші рекомендації із профілактики або лікування наявних патологічних станів. Саме на строку вагітності в 20-21 тиждень УЗД дозволяє діагностувати наявні серйозні пороки розвитку серця. Також ультразвукове дослідження в цей період допомагає визначити місце розташування плаценти й виявити, чи є проблеми з передлежанням.

В останньому триместрі вагітності, найчастіше в строк 32-34 тижнів, проводять ще одне планове ультразвукове дослідження, метою якого є визначення зрілості плаценти і її розташування, виявляється, яка частина є передлежачою – голова або сідниці, оцінюється кількість вод, а також розвиток органів і систем плода. У ході останнього УЗД також можуть бути виявлені деякі види патологій розвитку плода, які не були визначені на попередніх ультразвукових дослідженнях. Також лікар за допомогою УЗД може припустити, вагу й зріст дитини. Крім перерахованих ультразвукових досліджень, вагітній може також призначатися проходження додаткових УЗД, особливо при наявних проблемах з нормальним плином вагітності.

Незважаючи на значну роль ультразвукових досліджень у своєчаснім визначенні наявних проблем з розвитком плода й нормальним плином вагітності, призначатися проходження декількох УЗД при вагітності може тільки строго за показниками. Те ж стосується й тривимірного ультразвукового дослідження, яке часто проводять вагітним без медичних показань. Важливо розуміти, що будь-яка додаткова експозиція плода, що розвивається, ультразвуковими хвилями може мати які-небудь наслідки для його здоров/’я в майбутньому. Складений стандартний план проведення УЗД є оптимальним співвідношенням між безпекою і якісною діагностикою, невиправдані ж додаткові ультразвукові дослідження можуть мати наслідку, які ще до кінця не вивчені. Саме тому не варто сприймати УЗД як іграшку для батьків, які ще до народження дитини прагнуть мати його фото або відео. Будь-яке медичне дослідження, у тому числі й УЗД, повинне мати медичні показання й проводитися на сучасній апаратурі, що забезпечує знижене навантаження й певний діапазон випромінювань.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7584 | 08/02/2011 Діти - Вагітність

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус