ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Діти вибирають ошпарені городини  
Традесканція  
Наночастицы металлов: будущее лекарство от диабета?  
Щоб тіні не були в тіні!  
3 поради по збільшенню прибутку в онлайн покері!  
Розкручування й пошукова seo-оптимізація інтернет-сайтів в інтернеті. Хто головний у будинку?  
Аматори пива зібралися на 200-й Октоберфест  
Отделка спальни натяжными потолками  
Гази при вагітності  
Что входит в работу пиарщика  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Twitter   ігри   тест   контакти   практика   ответы   збільшення   одяг   файл   heelys   гідроакумулятор   Создание   поставки   містить   організації  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Самі ранні ознаки вагітності
Самі ранні ознаки вагітності
Медицина сьогодні дозволяє досить вірогідно діагностувати зачаття в перші тижні вагітності. Однак, якщо ви чекаєте маля з нетерпінням, навряд чи у вас є сили чекати так довго.


Ви чуйно прислухаєтеся до себе, намагаючись знайти ознаки вагітності в найперші дні, якщо не години після зачаття

Відразу потрібно обмовитися, що точно визначити вагітність на ранніх строках досить складно. Якщо у вас уже є одна дитина, може, ви згадаєте, як це проявлялося в перший раз і зрівняєте свій стан із сьогоднішнім. Але якщо це перший досвід, постараємося допомогти вам порадами, які дають фахівці, а також мами, що мають малят. Також потрібно визначитися, який строк вагітності можна вважати раннім. Логічно припустити, що це період від моменту зачаття до звичайного строку настання менструацій. Адже якщо вони не прийдуть вчасно, те, швидше за все, (будучи повністю здоровою), ви вагітні. Тобто, ознаки вагітності в найперші дні, це ті, що з/’явилися в період від моменту зачаття до 14-го дня вагітності.
   

Самі ранні ознаки вагітності


   Невеликі виділення з піхви й матки. Ці ознаки вагітності в найперші дні зустрічаються досить часто. Виділення з порожнини матки досить убогі й мають переважно рожевий або коричнюватий колір, що говорить про присутність невеликої кількості крові. Звичайно такі виділення можна спостерігати приблизно на 5-ий день із моменту зачаття, коли ембріон прикріплюється до стінок матки. Отут потрібно знати, що ці виділення звичайно бувають досить світлими, лише злегка пофарбованими. Якщо ж вони рясні, мають яскравий червоний або темний колір, найкраще відразу звернутися за консультацією гінеколога. Виділення з піхви можуть змінити прозорість на жовтуватий колір і стати більш рясними. Це нормально на ранніх строках вагітності. Підвищену базальну температуру після закінчення дозрівання яйцеклітини теж відносять до самих ранніх ознак вагітності. Звичайно температура підвищується саме в період овуляції, а потім відразу знижується. Якщо ви стежите за циклом і знаєте, коли наступає овуляція, то зможете відстежити цей момент. Тобто, якщо температура залишиться підвищеної навіть після закінчення овуляції, можна з великою часткою впевненості припускати що зачаття відбулося. Щоб результати були достовірними, не забувайте вимірювати базальну температуру ще до того, як встанете з постелі зранку. Підвищена стомлюваність, головні болі й взагалі постійне почуття втоми – це теж ознаки вагітності в найперші дні. Справа в тому, що організм намагається швидко перешикуватися й пристосуватися до нового стану, усі його сили йдуть на те, щоб відгородити ембріон від можливої небезпеки. Імунітет же в цей час знижується, як ви знаєте, щоб організм матері не відторгав «чужорідне» тіло.
   
   Однак, якщо ви до передбачуваного зачаття почували себе не дуже бадьоро, то ця ознака не може служити показником. Дуже часто, ще раніше ніж на вагітність може прореагувати тест, майбутня мама може відчути біль і вагу в молочних залозах. Вони можуть навіть трохи змінити форму. Це теж одна з ранніх ознак вагітності. Причина дискомфорту все та ж – перебудова організму, підготовка грудей до вигодовування маляти. Також варто звернути увагу на тягнучі болі в нижній частині живота, які можуть супроводжуватися піхвовими виділеннями ( про них говорилося вище) і виникати напередодні звичайного строку приходу менструацій. Звичайно таке явище, як часте сечовипускання, з/’являється вже на більш пізніх строках, коли матка збільшується в розмірах і давить на сечовий міхур. Але іноді ці відчуття виникають дуже рано й теж можуть вважатися самими ранніми ознаками вагітності. У цьому випадку теж потрібно враховувати, наскільки стабільним було ваше гормональне тло до вагітності, і чи не було у вас останнім часом сечостатевих інфекцій. Інакше можна поплутати симптоми хвороби з ранніми ознаками вагітності. У якості ознак вагітності в найперші дні можна також розглядати появу підвищеного або, навпаки, зниженого апетиту. Може виникати почуття нудоти або відрази до певного виду їжі, або непереборна тяга до одному з видів продуктів. Не можна не згадати в цьому списку й гормон вагітності – хоріонічний гонадотропін людини. Цей гормон з/’являється у вагітних жінок. Виробляє його хоріон – одна з оболонок плода. В організмі невагітної жінки він теж може бути присутнім, але в дуже малій концентрації. У випадку вагітності його вміст підвищується, причому постійно, у міру збільшення строку вагітності. На цей самий гормон властиво й реагують тести на вагітність. Але якщо в сечі він з/’являється пізніше, і точно діагностувати вагітність по тесту або аналізі сечі можна тільки через кілька днів від початку затримки, то в крові він проявляється раніше, що дає можливість виявити вагітність уже на 10-12 день від зачаття. Деякі медики радять спробувати здати кров на ГХЧ навіть у перші дні від моменту можливого зачаття. Як бачите, ознаки вагітності в найперші дні дуже схожі на симптоми деяких захворювань. Тому тільки вони з/’являться найкраще відразу звернутися до лікаря, щоб упевнитися, що ви дійсно вагітні, а не страждаєте від недуги. До того ж раннє звернення до жіночої консультації, дозволить лікарям стежити за розвитком і здоров/’ям маляти з ранніх строків вагітності й вчасно вжити заходів у випадку необхідностіАвтор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 12965 | 08/02/2011 Діти - Вагітність

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус