ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Як вибрати навушники  
Бизнес-поездки и превосходный отдых в Портофино, Санта Маргерита Лигуре, Рапалло  
Хороший комплект на выписку из роддома - комфортно и модно  
Що потрібно для немовляти  
Міні пароконвектомат Unox  
Немного об Альфред Керхер и мини-мойка Karcher К 5.200  
Будь-яка жінка може досягтися оргазму  
Китайська медицина  
Бізнес-ідея: переробка автошин  
Особливості розвитку й вибору іграшки для дитини на першому році життя  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Лептоспироз   рилейшнз   веб-сайт   Роздільне   рожа   права   стать   задачи   монтажник   поручение   коляски   тиждень   дітей   договір   onprint  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
6-й тиждень вагітності
6-й тиждень вагітності
Ви вагітні вже півтора місяця й, швидше за все, уже знаєте про це. До того ж з/’явилася сонливість, дратівливість і загострилися всі почуття. Змінилося ваше відношення майже до всіх оточуючих людей, предметів.


Те, що раніше дратувало, стало залучати й, навпаки, улюблені блюда й запахи почали викликати відразу.

Самопочуття жінки під час 6-го тижня вагітності

Шість тижнів – достатній строк для того, щоб звикнути до свого нового положення. Складніше вставати зранку, дуже мінливий настрій, іноді накочує дратівливість, яку неможливо зупинити, от уже й товариші по службі помітили, що щось не так. Дуже сильно міняється смак, загострюється нюх, з/’являються запаморочення й короткочасні непритомності. Грудні залози продовжують збільшуватися.

Часто саме на 6-му тижні вагітності з/’являються перші ознаки раннього токсикозу. Раннім називається токсикоз, який почався до 20-ой тижня вагітності й проявляється розладами функції травлення. Існує багато теорій виникнення раннього токсикозу вагітних. У наш час його розглядають як наслідок порушення нейроендокринної регуляції обміну речовин.

Проявами раннього токсикозу вагітності є, нудота, слинотеча, блювота, судорожні посмикування м/’язів обличчя й верхніх кінцівок.

Частою ознакою токсикозу є нудота, вона турбує майже всіх жінок. Іноді буває й блювота, але якщо вона трапляється по кілька разів на день і жінка при цьому втрачає у вазі, то необхідно звернутися до лікаря, адже організм втрачає рідину й мінеральні солі, а це ще більше збільшує порушення обміну речовин.

Часто блювота вагітних супроводжує слинотечу, але іноді вона буває й самостійним проявом токсикозу вагітних. При вираженій слинотечі втрата слини за добу може перевищувати літр. Рясна слинотеча гнобить психіку вагітної жінки, приводить до зневоднювання й втраті білка. Якщо блювота й слинотеча сильні, то потрібно звернутися до лікаря.

Якщо ж прояви токсикозу не занадто виражені, то намагайтеся пити більше рідини (не дуже солодкі компоти, морси, фруктові соки, неміцні чай або каву, чисту питну воду) – разом з рідиною з організму видаляються токсичні продукти обміну речовин. Їжу краще приймати невеликими порціями й частіше. Блюда повинні бути вареними, тушкованими або приготовленими на парі – така їжа менше дратує шлунково-кишковий тракт. Виключити гострі, солоні, копчені й жирні блюда. Краще їсти більше овочів і фруктів. Для того щоб зменшити нудоту, можна посмоктати невеликий шматочок лимону.

Вагітна жінка повинна більше відпочивати: нічний сон не менше 8 годин, звільнення від важких фізичних і психічних навантажень, часті піші прогулянки на свіжому повітрі в тіні дерев.


   

Стан плоду на шостому тижні вагітності

На шостому тижні вагітності вага ембріона становить близько 2-х грамів, довжина близько 4 мм, а обсяг вод – 3 мл. Але він не тільки збільшується у вазі й обсязі, але й розвивається. Чітко видні голівка (дуже велика, це справжній пуголовок), на якій є вічка й ротик, з/’являються зачатки кінцівок, є невеликий хвостик, зяброві щілини. Із середнього зародкового листка (мезодерми) поступово розвиваються м/’язи, а із внутрішнього зародкового листка (ентодерми) формуються органи подиху й кровообігу. В ембріона вже є серце, але воно ще двокамерне, а не чотирикамерне, тому кровообіг працює не на повну силу. Закладаються й починають розвиватися органи травлення (шлунок, підшлункова залоза, печінка), нирки й сечовивідні шляхи, ендокринні залози.

Продовжує розвиватися нервова система дитини. У головному мозку починають формуватися півкулі з першими звивинами й борознами, формується й спинний мозок з нервовими вузлами, що відходять від нього, і спинномозковими нервами.

На шостому тижні внутрішньоутробного розвитку в місці прилягання зовнішньої оболонки до стінки матки починає формуватися плацента – ворсинки оболонки вростають глибоко в стінку матки й проростають кровоносними судинами. В інших же місцях ворсинки зовнішньої оболонки (хоріона) зникають і вона стає гладкою. У цей же час живильних речовин, які були усередині заплідненої яйцеклітини, стає усе менше.

Якщо ви ще не стали на облік у жіночій консультації, те зараз саме час. З лікарем можна буде порадитися із приводу свого стану й розповісти про всі свої страхи й сумніви (більшість із них будуть відразу розвіяні). Не тягніть із постановкою на облік, адже це дає впевненість у тому, що з вами й з вашою дитиною все буде добре.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7813 | 08/02/2011 Діти - Вагітність

Ссылка на статью:


Комментарий
    awoxitorawow01:54 26-03-2019    
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Online <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
    epokenukup01:30 26-03-2019    
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Online <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxil Used</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
    evubogajenoem19:59 25-03-2019    
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin 500mg Capsules For Sale</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус