ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Як створити сайт?  
ЄВРО 2012. Що пишуть, що думаємо ...  
Щі - десять різноманітних рецептів  
Натуральная косметика в моде  
Экскурсия в соляную шахту  
Звукозапис у домашніх умовах 2  
Дитячі речі правильний догляд  
Тури в Японію. Окінава  
Післяпологова депресія, що робити  
Контурна пластика носа губних складок  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
страхування   рожа   Winner   хворобі   пальт   догляд   виставка   клапан   запрос   причини   красені   Создание   едкий   ігри   подорожі  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Заняття сексом під час вагітності
Заняття сексом під час вагітності
Сексуальний потяг під час вагітності зазнає певних змін, але це зовсім не значить, що на області інтимних відносин у цей період необхідно поставити хрест.


Навпаки, вагітність – це привід відкрити для себе незвичайні почуттєві відчуття, спробувати нові пози й ще більше зблизитися з партнером. Багато в чому поведінка вагітної жінки непередбачувана й залежить від гормонального тла й ще безлічі причин, які те підвищують, то зводять нанівець її сексуальні бажання. До того ж, побоюючись за майбутню дитину, батьки намагаються обмежити сексуальні контакти, іноді абсолютно необґрунтовано.


   

Сексуальний потяг під час вагітності

На сексуальний потяг жінки під час вагітності впливає безліч причин, але, здебільшого, він визначається особливостями її статевого життя, поведінкою партнера й активністю, яка була властива їй до вагітності. Хоча народні прикмети й говорять, що жінка, вагітна хлопчиком, відчуває більш сильне сексуальне бажання, чим жінка, що очікує дівчинку, науково це не підтверджене. Відношення до сексу під час вагітності проходить кілька стадій. У першому триместрі сексуальне бажання, як правило, слабшає, так це й не дивно. Токсикоз, підвищене емоційне тло й поява деякого фізіологічного дискомфорту змушують жінку перемкнутися на інші проблеми. Та й лікарі не радять займатися сексом протягом першого місяця після зачаття. Плід ще недостатньо зміцнився, інтенсивне скорочення матки в результаті оргазму може спровокувати викидень. Другий триместр жінка зустрічає вже більш спокійно. Нудота й погане самопочуття, які переслідували її перший час, відступили, з/’явилася впевненість і позитивний настрій. Жінці в такому стані, як ніколи, хочеться одержувати підтримку від своєї коханої людини, а маленький животик, який тільки-тільки починає формуватися, анітрошки не заважає інтимним стосункам. Заняття сексом під час вагітності у цей період не тільки не протипоказане, воно повинне бути регулярним, тому що прекрасно впливає на самопочуття жінки, а значить і плоду. Піхва стає більш чутливою, збільшується клітор і це допомагає досягтися більш яскравого, сильного оргазму. Не треба турбуватися за дитину – вона захищена м/’язовою стінкою, водним міхуром і слизуватою пробкою, а посилений в результаті сексу кровообіг в області таза мами забезпечує йому приплив додаткового кисню. У третьому семестрі сексуальний потяг подружжя йде на спад з кількох причин. Великий живіт починає заважати фізичній близькості, а наближення пологів накладає свій відбиток на жінку. З/’являється тривога й занепокоєння, які не сприяють розслабленню й заважають настроїтися на інтимну близькість. Та й у майбутніх тат додається турбот: потрібно встигнути купити коляску, ліжечко й підготувати квартиру до появи нового члена родини. До того ж, парам, що бажають під час вагітності займатися сексом, варто пам/’ятати про те, що в останні 3-4 тижні краще від цього взагалі втриматися. Гормон оксітоцин, який виробляється організмом жінки під час статевого збудження, стимулює маткові скорочення, а це, разом з механічним впливом на шийку матки, може викликати перейми і передчасні пологи.
   
   

Секс під час вагітності – що можна, а що не можна

Заняття сексом під час вагітності, за умови, що жінка себе нормально почуває, може проходити в будь-яких позах. Головне при цьому - виключити тиск на живіт і великі фізичні навантаження на жінку. Зростаючий живіт, з одного боку, обмежує вибір поз, але з іншого – надає шанс спробувати щось незвичайне, ще не освоєне парою. На пізніх строках вагітності кращі пози, при яких навантаження на партнерку мінімальне: "наїзниця", "на боці" і т.п. Прекрасним доповненням будуть оральні пещення – вони додадуть сексу під час вагітності ще більшої пікантності. Тут може бути тільки єдине протипоказання – герпес на губі в чоловіка, який самим непередбаченим чином може вплинути на ослаблений організм вагітної жінки. Додаткового змащення, швидше за все, при занятті сексом під час вагітності не знадобиться. Організм жінки виробляє достатню кількість естрогенів, які запобігають сухості піхви. Якщо змащення вам все-таки буде необхідне, вибирайте лубрікант на гліцериновій основі – він безпечний для вашого маляти. Єдине, від чого прийде відмовитися жінці при занятті сексом під час вагітності – це від сексуальних іграшок. Фалоімітатори, вібратори й вагінальні кульки краще на час відкласти, тому що вони можуть викликати механічні ушкодження піхви й шійки матки.
   
   

Не можна під час вагітності займатися сексом, якщо:

• лікарі визначили низьке розташування плаценти, предлежание плода;• існує погроза переривання вагітності;• є кровотеча або рясні виділення з піхви, підтікання біляплідної рідини;• у партнера виявилася наявність інфекційних захворювань. Крім того, рекомендується обмеження інтимних стосунків при багатоплідній вагітності й абсолютне виключення сексуальних відносин з незнайомими партнерами – щоб уникнути можливого зараження.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6699 | 08/02/2011 Діти - Вагітність

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус