ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Рыночные субъекты инновационной деятельности  
Получение гражданства Мальты за инвестиции  
Приручення хвилястого папуги  
Як не поправитися в Новий рік  
Как воспитывать в детях вежливость (консультация для родителей дошкольников)  
Відпочинок і лікування на курорті Трускавець  
Переоборудование микроавтобусов  
Городки  
Сексуальна програма на 7 днів  
Резная мебель, уют в вашем доме  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
проститутки   кофт?   Життя   onprint   фото   Хребта   помощь   англ   вибрати   аналіз   сайта.   тиждень   масло   1756   izumrud  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
8-ий тиждень вагітності
8-ий тиждень вагітності
Перші вісім тижнів внутрішньоутробного розвитку людини звуться ембріональним або зародковим періодом. Період з дев/’ятого тижня розвитку й до закінчення вагітності називається плодовим або фетальним.


Людина, що відповідно й розвивається внутріутробно, одержала назву спочатку ембріону або зародку, а потім плоду.

Чим характеризується ембріональний період розвитку?


   

Ембріональний період – самий відповідальний у внутрішньоутробному розвитку, тому що в цей час починається й відбувається інтенсивний розвиток усіх структур організму людини. Три зародкові листки, що утворювалися протягом цього часу диференціюються в різні тканини й органи. Так, зовнішній листок (ектодерма) дає початок плодовим оболонкам і плаценті, внутрішній (ентодерма) – це основа всіх внутрішніх органів, середній листок (мезодерма), що розташовується між екто- і ентодермою, розвивається в шкіру, кістяк і м/’яза.

До кінця ембріонального періоду ( 8-ий тиждень вагітності) основні органі ембріона вже функціонують. У розвитку людини ембріональний період є критичним. Ембріон особливо чутливий до впливу різних факторів зовнішнього середовища й залежить від стану материнського організму.

До кінця восьмого тижня вагітності довжина плода становить 2,5–3 см, маса – близько 5 г. До цього часу в нього вже досить добре сформовані риси обличчя, кінцівки, зовнішні статеві органи. Різко зменшується хвіст, починається розподіл кінцівок на три відділи, а шкіра має червонясто – жовтий колір. Очі ембріона великі й широко розставлені, є ніс і зачатки вух.

В ембріона вже майже сформовані шлунок, кишечник, підшлункова залоза й печінка, нервова, кровоносна й дихальна системи. Уже через тиждень це буде не ембріон, а плід.


   

Самопочуття жінки на восьмому тижні вагітності

В зв/’язку з тим що йде дуже швидкий розвиток ембріона, у той час як плацента ще не встигла сформуватися, у жінки можуть наростати явища токсикозу. Їй усе сутужніше вставати з ранку (нудить і кружляється голова), та й протягом дня можуть з/’являтися моменти слабкості й нездужання. Але вже зовсім скоро все це пройде.


   

Приєднуються й інші ознаки: прискорене сечовипускання (результат впливу прогестерону й тиску зростаючої матки), печія, запори й метеоризм. Порушення з боку шлунково-кишкового тракту можна подолати за допомогою дієти: часте дрібне харчування, виключення жирної, смаженої, гострої й солоної їжі. Від запорів добре допомагають кисломолочні напої й сухофрукти (сушені зливи, інжир, курага).


   

Як і раніше зростають молочні залози. У цей час рекомендується носити бюстгальтери з натуральних тканин із широкими лямками.


   

Обстеження жінки на восьмому тижні вагітності

Восьмий тиждень вагітності – відповідальний період. Якщо жінка не планувала вагітність і заздалегідь не проходила обстеження, то вона повинна пройти всі обстеження під час вагітності.

Насамперед, виявляються сховані запальні процеси жіночих статевих органів і статеві інфекції. Це дуже важливо, тому що надалі вони можуть перейти до дитини й викликати в неї внутрішньоутробну інфекцію або різні пороки розвитку. Не бійтеся виявлення цих інфекцій, знайте, що в переважної більшості жінок є яка-небудь патологічна мікрофлора. Але лікувати її обов/’язково потрібно. Для цього в акушера-гінеколога є спеціально розроблені для вагітних жінок безпечні методики. Лікування також проводиться в безпечні для дитини строки.


   

Іншим обов/’язковим дослідженням є визначення гормонів крові. Основний гормон, який забезпечує дозрівання ембріона й пригнічує скорочення м/’язів матки ( тобто запобігає викидню) – це прогестерон. Якщо його недостатньо, то призначають його додаткове введення. Від прийому прогестерону в жодному разі не можна відмовлятися, тому що він підтримує природній розвиток вагітності.


   
   

Наступний вид обстеження – ультразвукове дослідження плода (УЗД). На ранніх строках на УЗД можна побачити, що зародок прикріпився там, де потрібно (у матці, тобто виключити позаматкову вагітність), а також виключити завмерлу вагітність, яка надалі не буде розвиватися.


   

Нарешті, визначається група крові й резус-фактор вагітної жінки для того, щоб вчасно виявити несумісність крові матері й плода. До того, що можливий такий конфлікт, потрібно бути готовим: жінки з резус-негативною кров/’ю перебувають під особливим спостереженням і можуть народити не в кожному пологовому будинку, а тільки там, де для цього є умови.

Нарешті, вагітну жінку оглядає терапевт жіночої консультацій, який виявляє в неї всі хронічні захворювання й вогнища інфекції й лікує їх. Цього фахівця не може замінити звичайний терапевт, тому що він проходить спеціальну підготовку для спостереження за вагітними жінками, що страждають хронічними захворюваннями. Крім того, терапевт жіночої консультації точно знає, які лікарські препарати можна застосовувати вагітній жінці, а які не можна.


   

Вагітність – це велика відповідальність перед своєю майбутньою дитиною.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6228 | 08/02/2011 Діти - Вагітність

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус