ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Осознанные сновидения: почему психологи против?  
Услуги бухучета быстро, грамотно и недорого - как сократить свои расходы  
Изготовление лайтбоксов - просто или сложно?  
Я всегда с собой беру видеокамеру!  
Протизаплідні тампони  
Современное дорожное строительство - как приобрести надёжные дорожные плиты на выгодных условиях  
Як правильно скласти раціон харчування для папуги  
Судово-психіатрична експертиза  
Усі можливі способи схуднення  
Вибираємо кращі продукти -8 бальзамів для губ  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
салоне   містить   кузовн   ЧАВУН   трахеїт   Облік,   социальная   коньяк   6:«Разработка   відпочинок   кишки   призначення   онлайн   гормон   рослини  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
9-ий тиждень вагітності
9-ий тиждень вагітності
З дев/’ятого тижня розвитку маленька людина усередині своєї мами перестає бути ембріоном або зародком і стає плодом.


В організмі цього маляти вже закладені всі органі й тканини, тепер за час до кінця вагітності вони будуть просто дозрівати. А коли плід дозріє, у головний мозок жінки піде сигнал про те, що настав час народжувати.


   

Як почуває себе жінка на дев/’ятому тижні вагітності


   

Дев/’ятий тиждень вагітності не вносить істотних змін у стан жінки. Але її загальне самопочуття поступове поліпшується. У когось цей процес відбувається швидше, у когось повільніше. Усе ще нудить, настрій мінливий, хочеться чогось особливого й у їжі й у розвагах. Поступово зміцнюється зв/’язок з дитиною. Особливо чутливі жінки відчувають його рухи й уловлюють потреби.

Значні зміни відбуваються в цей час у залозах внутрішньої секреції. Збільшується передня частка гіпофіза ( головної залози внутрішньої секреції в організмі людини) через розмноження й збільшення в розмірах клітин, що виробляють гормони. Збільшується вироблення лютеінізуючого й лютеотропного (пролактина) гормонів, які підсилюють розвиток і функціонування тимчасової залози внутрішньої секреції – жовтого тіла (жовте тіло утворювалося на місці фолікула, що лопнув, при виході з нього яйцеклітини й продуцує жіночий статевий гормон прогестерон), а також сприяють підготовці грудних залоз жінки до продукування молока.


   

Підвищується утворення тіреотропного й адренокортикотропного гормонів, що впливають на щитовидну залозу й надниркову залозу, а також гормону росту. Гормон росту впливає на процеси росту матки й інших органів статевої системи, а також може викликати тимчасове збільшення кінцівок і нижньої щелепи в деяких вагітних

Відділ головного мозку, відповідальний за роботу всієї ендокринної системи – гіпоталамус починає виробляти оксітоцин і вазопресін. Ці гормони стануть в нагоді організму жінки під час пологів. Вони накопичуються в організмі для того, щоб до моменту пологів викликати скорочення м/’язів матки й спазм кровоносних судин – це буде сприяти процесу пологів.


   

Як виглядає плід на дев/’ятому місяці вагітності

Плід продовжує зростати й дозрівати. Довжина його досягає 4,5 см, а вага – 8-10 г. На цьому місяці йде активне дозрівання головного мозку, збільшується його обсяг і диференцювання клітин. Формується мозочок.

Вілочкова залоза плода починає активно виробляти власні імунні клітини (лімфоцити), які будуть захищати організм дитини від зовнішніх впливів, зокрема – від інфекції. Виробляються в крові еритроцити, усередині яких перебуває гемоглобін, що несе до тканин плоду кисень. Продовжують формуватися статеві органі, уже можна чітко відрізнити хлопчика від дівчинки ( на жаль, це поки не можливо побачити при ультразвуковому дослідженні). Починається створеня надниркової залози.

Дитина стає більш рухливою (продовжує розвиватися м/’язова система, яка тренується під час рухів) і активною, вона менше спить і починає заковтувати біляплідні води - це поступово стає для нього важливим джерелом потрапляння в організм білка. Росте в довжину тіло дитини, збільшуються ручки й ніжки. На кінцівках відбувається утворення суглобів, розвивається кісткова система, яка в цей час представлена хрящиками.

Триває формування грудної й черевної порожнини, бронхолегеневої системи, шлунку й кишечнику. Активно працює печінка дитини, беручи участь як у кровообігу, так і в травленні.

У зростаючій плаценті також відбуваються зміни: вона збільшується в розмірі, проростає кровоносними судинами, але поки повною мірою не функціонує. Пупочний канатик, що з/’єднує плаценту з організмом дитини, збільшується в довжину, що сприяє ще більшій рухливості дитини.


   

Що слід зробити жінці на дев/’ятому тижні вагітності


   

Насамперед, потрібно обов/’язково стати на облік у жіночій консультації, якщо ви цього ще не зробили.

Крім обстежень у жіночій консультації вам буде призначений комплекс індивідуальних фізичних вправ, які найкраще робити під спостереженням інструктора по лікувальній фізкультурі (ЛФК). Заняття гімнастикою поступово надійно підготують організм жінки до пологів. Крім того, ці заняття сприяють тренуванню кровоносних судин, що є прекрасною профілактикою токсикозів другої половини вагітності. Не менше значення має й дихальна гімнастика: вона допоможе при пологах, заощадивши ваши сили. Але для того, щоб навчитися всього цього до пологів, потрібно вчасно стати на облік і виконувати всі призначення акушера-гінеколога.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6947 | 08/02/2011 Діти - Вагітність

Ссылка на статью:


Комментарий
    Jamescep06:18 27-03-2017    
If you have difficulty sleeping, it may be a symptom of sleep apnea. Lots of people deal with this condition every day, and it is often a problem that is quite unpleasant to manage. But the good news is that there are effective treatments out there. Read


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус