ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Як зберегти взуття  
Пуповинна кров, навіщо її зберігати  
Боротьба з жарою  
Палаючі тури Знаємо про них усі  
Современное дорожное строительство - как приобрести надёжные дорожные плиты на выгодных условиях  
Способи розслаблення для вагітних  
Дитяча коляска Orbit baby  
Как понять, чем заниматься в жизни?  
Прихильниці одностатевої любові зібралися на острові Лесбос  
Чотири секрети сексуального макіяжу  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
елетероукок   проститутки   кондиц   чума   этапе   перитоніт   СИСТЕМИ,   Яндекс   дифтерія   акая   Освещение   практика   день   рослини   свет  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Аборт життя триває!
Аборт життя триває!
Згідно зі статистикою, майже кожна друга вагітність в Україні закінчується абортом. А це значить, що щороку сотні тисяч українок проходять через цю непросту операцію....


Незалежно від причин, які привели жінку до рішення робити аборт ( до речі, часто переривання вагітності роблять і за медичними показниками), головне питання, яке встає перед нею після операції: як відновити своє фізичне здоров/’я й повернути втрачену гармонію?

Види абортів

У минулому залишилися часи, коли аборти були нелегальними, проводили їх підпільно й досить далекими від медичних способами, які калічили здоров/’я жінки й найчастіше позбавляли її життя. Але й зараз, незважаючи на те, що медицина ступнула далеко вперед, нешкідливих абортів не буває. Тому завдання жінки, яке все-таки зважилася на цю операцію, зробити так, щоб шкода для здоров/’я була мінімальною. В Україні аборти дозволені на строку до 12 тижнів. В екстрених випадках переривати вагітність допускається на строку до 22 тижнів —, але тільки за рішенням медичного консиліуму. В Україні практикується три види абортів:


   
   Вакуум-аспираціяя (інша назва — міні-аборт) проводиться на строку до 5 тижнів. У ході операції в порожнину матки вводиться спеціальний вакуумний отсос, який витягає (буквально висмоктує) плодове яйце разом з ембріоном. Вважається, що цей спосіб найбільш щадний, оскільки при вакуум-аспірації нижче ризик кровотеч, ускладнень і занесення інфекції ( у порівнянні з медичним абортом). Однак наслідки, звичайно ж, існують. Ушкоджена у ході операції ділянка слизуватої матки не відновлюється. До того ж є ризик продовження розвитку вагітності (у самій матці або поза неї), що загрожує запаленням і наступною /’чищенням/’.
   
   Медикаментозний аборт роблять на строку до 8 тижнів. Він є безопераційним: жінці вводиться спеціальний препарат, який припиняє життєдіяльність плода. Потім штучним шляхом викликаються маткові скорочення, і вміст матки виганяє з неї. По суті, це штучні пологи на малому строку. Вони досить хворобливі, крім того, досить великий ризик того, що вміст матки не вийде повністю. Це, у свою чергу, веде до розвитку запальних процесів.
   
   Медичний (традиційний) аборт У ході операції за допомогою спеціального петлеподібного ножа (кюретки) з порожнини матки видаляється плодове яйце, ембріон ( його розчленовують), плацента й частина слизуватої оболонки. Даний вид аборту проводиться, по суті, наосліп, внаслідок чого підвищується ймовірність травматизації (ушкоджується м/’язовий шар матки).
   
   

Зведіть ризики до мінімуму

Аборт — це величезний стрес для жіночого організму. Якими б високопрофесійними не були б лікарі, ця операція ніколи не проходить без наслідків для здоров/’я й психіки пацієнтки. Поміркуйте самі: усі органі й системи настроюються на вагітність — і раптом її переривають. Природно, організм приходить у стан розбалансування. Внаслідок цього можуть загостритися будь-які хронічні недуги (навіть ті, які не відносяться до репродуктивної сфери), підвищується сприйнятливість до вірусів і мікробів

Лікарі зв/’язують із абортами цілий букет жіночих хвороб. Серед них — запалення /’ по гінекології/’ і порушення репродуктивних функцій (невиношування, погроза викидня, позаматкова вагітність, плацентарна недостатність, неправильне положення плода в порожнині матки й навіть безплідність).

Для того щоб звести до мінімуму ймовірність ускладнень, чітко дотримуйтесь всіх рекомендацій лікаря. Протягом двох тижнів після аборту слід вести щадний спосіб життя, що виключає фізичні навантаження. Також у цей період не можна приймати ванну, купатися в басейні або інших водоймах. До настання першої менструації накладається табу й на статеве життя. З появою яких-небудь скарг (біль, нетипові кров/’янисті виділення) терміново звертайтеся до врача.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7640 | 08/02/2011 Діти - Вагітність

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус