ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Як харчуватися при розладі кишечнику  
Дисбактеріоз кишечнику  
Реєстрація ТОВ - перший крок у світ серйозного бізнесу.  
Диванна гімнастика  
Раціон краси що їсти, щоб стати гарніше  
Ентеровірусна інфекція  
Як накачати м’язи, основи жіночої краси - гармонія  
Китайсько-пакистанські відносини  
МЕТОДИЧЕСКИЕ УКАЗАНИЯ К ВЫПОЛНЕНИЮ КУРСОВОГО ПРОЕКТА ПО ДИСЦИПЛИНЕ «ОТОПЛЕНИЕ»  
Носики-кирпатики сопуть  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
статут   фото   свет   голова   який   кондиц   АВТОПОКРЫШЕК   грудей   столи   плаття   плащі   англ   фітбол   рослини   новини  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Вертикальні пологи нова технологія
Вертикальні пологи нова технологія
Останнім часом усе частіше можна почути таке поняття, як вертикальні пологи. Говорять про ці роди як про новітній метод в акушерстві, хоча, насправді, вертикальні пологи практикувалися й раніше…


Про вертикальні пологи можна сказати, що нове – це добре забуте старе. Навіть сьогодні такі пологи в деяких країнах (Центральна Африка, Китай, Голландія, Індія й інші) вважаються звичайним явищем і фізіологічним процесом.

Традиційні сьогодні пологи в горизонтальнім положенні історично з/’явилися набагато пізніше вертикальних. Такі пологи зручні тільки для лікаря й акушерки, які спостерігають за ними, але ніяк ні для матері й дитини.

Вертикальні пологи

Вертикальні пологи – це пологи, коли період переймів, народження дитини й посліду відбувається у вертикальнім положенні. У таких пологів безліч переваг, а недоліки відсутні. Переваги вертикальних пологів по їхніх періодах полягають у наступному.


   

Плин першого періоду пологів

Під час переймів породілля поводиться активно. Вона може ходити, сидіти на спеціальнім кріслі або лежати. Головне – це рух. У першому періоді пологів жінці надається можливість вибирати самій зручну для неї позу, у якій перейми не так хворобливі. Це можуть бути пози: рачки, навпочіпках або стоячи на колінах. Крім того, при вертикальнім положенні плодовий міхур і голівка плода давлять на нижній сегмент матки й шийку матки, сприяючи більш швидкому відкриттю матки й ефективності переймів. Така поведінка й можливість вибору зменшує біль під час переймів, породілля розкріпачується й почувають себе комфортно, що теж впливає на продуктивність переймів. Хоча, справедливості заради, варто відзначити, що така поведінка породіллі в перший період вітається сьогодні й при традиційних, горизонтальних родах. У результаті всього цього, відмітимо, що період переймів коротшає на дві-три години.


   

Плин другого періоду пологів

Під час другого (потужного) періоду пологів, коли йде вигнання плоду вертикальні пологи також мають свої незаперечні переваги. Жінка тужиться й народжує дитину все в тому ж вертикальнім положенні: сидячи навпочіпках, повисши на шиї чоловіка або стоячи на колінах. Звичайно, процес народження дитини трохи затягається, у порівнянні з горизонтальними родами, зате просування плода йде плавно, а не поштовхами, коли жінка народжує лежачи. Породілля бере активну участь у процесі, за рахунок сили ваги дитина «іде» як би сам, і потуги не викликають такої напруги. Також, при вертикальних родах у потугах координується робота м/’язів черевного преса, тазового дна, спини й усієї іншої кістякової мускулатури, і потуги не такі хворобливі, як при традиційних родах. А в положенні лежачи, вагітна матка, наповнена дитиною, плацентою, водами являє собою величезну вагу й викликає задавлює біляпозвонкові судини, зокрема аорти й нижньої порожньої вени. Це призводить до порушення протоку крові, у тому числі й маточно-плацентарного, що викликає недолік кисню в плоду (гіпоксію). Якщо ще згадати про жінок із синдромом сдавлення нижньої полої вени, то їм взагалі заборонено народжувати в горизонтальнім положенні, тому що вони при цьому непритомніють. Також, слід зазначити, що вертикальні пологи знижують ризик інфікування й розсічення промежини. А ризик травми дитини або матері (розриви промежини) практично зводиться до нуля. При вертикальних родах, що має не останнє значення, породілля бачить народження своєї дитини.


   

Плин третього періоду пологів

Третій, последовий період теж проходить у вертикальнім положенні породіллі. Жінка стоїть на колінах або навпочіпках, тримаючи свою дитину на руках і приклавши її до грудей, а в цей час народжується послід. Цей період також укорочений за рахунок усе тієї ж сили ваги й стимуляції сосків, отже, і скорочень матки самою дитиною. У даних родах прикладання до грудей виходить більш раннім, чим у звичайних пологах, а в майбутньому відсутні проблеми із грудним вигодовуванням. Тому що послід відділяється швидше, чим у звичайних родах, зменшується й обсяг крововтрати до 100-150 мл (звичайно крововтрата становить 250 мл).Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5495 | 08/02/2011 Діти - Пологи

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус