ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Оригамі створення фігурок з паперу  
Дієта при вилученому жовчному міхурі  
Алькантара  
Сайт познавательных игр для современных девчонок - игры Уборка  
Колодязь із труб  
Столиця готується до Всесвітнього дня туризму  
Як доглядати за хвилястим папугою  
5 правил ефективної дієти  
Чи загрожує вам ожиріння  
Як правильно доглядати за руками, не витрачаючи багато грошей і часу  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
сайта.   догляд   тиждень   одежда   кислота   зробити   ФАКТОР   охране   Напівсолодке   файл   навчання   Runner.   %?3?   АВТОПОКРЫШЕК   веб-сайт  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
11-тий тиждень вагітності
11-тий тиждень вагітності
На одинадцятому тижні вагітності відбувається подальший розвиток і вдосконалювання тканин і форми органів плода. Розвивається плацента, самопочуття жінки з кожним днем поліпшується.


Пройде ще небагато часу й вона розквітне, звільнившись від ознак раннього токсикозу вагітних.

Що відбувається з організмом жінки на одинадцятому тижні вагітності

Вагітність розвивається, жінка додає у вазі, округляється, стає гарною. Якщо догляд за шкірою, волоссям й нігтями правильний, то вони зберігають привабливий зовнішній вигляд, якщо ж ні, те волосся тьмяніють, а нігті стають ламкими. Це говорить про те, що дитина забирає в матері вітаміни й мінеральні речовини.

Органи й системи організму дитини інтенсивно зростають, тому жінка повинна правильно харчуватися. Неправильне харчування загрожує дитині затримкою внутрішньоутробного розвитку, порушенням імунітету (це чревате внутрішньоутробною інфекцією), різними порушеннями з боку головного мозку.

У матері неправильне харчування може призвести до викиднів, різних ускладнень під час вагітності й при пологах, появі недокрів/’я, а це захворювання не може не відбитися на маляті, тому що при недокрів/’ї мало гемоглобіну, який переносить до тканин кисень – дитина буде страждати від кисневої недостатності.

Під час вагітності жінка повинна одержувати достатню кількість білків (молочні продукти, нежирні м/’ясо й риба, горіхи), жирів ( вершкове масло, рослинні олії) і вуглеводів (городина, каші).

Основні вітаміни, яких на даний момент не вистачає – це вітаміни А, Е та групи В. Але ці вітаміни на одинадцятому тижні вагітності краще одержувати з їжею, а не з пігулками.

Вітамін А и каротин (провітамін А, утримується в продуктах рослинного походження, з нього в організмі утворюється вітамін А) утримується в печінці й нирках тварин, молоці й молочних продуктах, яйцях, вершковім маслі, моркві, риб/’ячому жирі, шпинаті, моркві. Вітамін Е – у яйцях, рибній ікрі, печінці, маслі, риб/’ячому жирі. Вітаміни групи В утримуються в печінці, нирках, зернових і бобових культурах. В овочах, фруктах і ягодах багато вітаміну С – він зміцнює кровоносні судини, що дуже важливо для вагітної жінки.

При вагітності зростає потреба в деяких мінеральних речовинах, особливо це стосується кальцію (він входить до складу багатьох тканин плода, але головним чином – кістково-м/’язової системи), його вагітним жінкам потрібно близько 1 г на добу (дорослій невагітній жінці близько 800 мг). Джерелом кальцію є молочні продукти, рожевий лосось, капуста, шпинат.

Обмін в організмі кальцію тісно пов/’язаний з обміном фосфору, звичайно говорять про фосфорно-кальцієвий обмін. Головна функція фосфору пов/’язана з ростом і підтримкою цілісності кісткової тканини й зубів. Потреба у фосфорі вагітної жінки – 1,5 г з добу. Фосфор утримується в ікрі осетрових, жовтках яєць, твердих сортах сиру, у яловичій печінці, квасолі, вівсяній й гречаній крупах, волоських горіхах, гарбузі.

Мінеральні речовини необхідні й для зміцнення волось і нігтів, особливо велике значення має для цього кремній, який утримується в морепродуктах, картоплі, буряку.

Організму вагітної жінки необхідно також залізо – це матеріал для утворення гемоглобіну в еритроцитах крові. Саме з еритроцитами крові в тканини матері й плоду надходить кисень, без якого неможливий розвиток клітин людського організму.

Що відбувається на одинадцятому тижні вагітності з малям

Зріст і вага дитини збільшуються, вони рівні відповідно 7 см. і 15 г. Голівка ще більша, м/’язова й кісткова системи продовжують розвиватися, дитина рухає голівкою.
   
   Чотирикамерне серце працює майже з повним навантаженням, доставляючи до органів і тканин дитини живильні речовини й кисень.

Маля веде активний спосіб життя: плід рухається (і його рухи стають усе менш хаотичними, здобувають деяку плавність), рухає ручками й ніжками, стискає в кулачки кисті рук, на яких уже видні п/’ять пальчиків без перетинок. На пальчиках рук починають формуватися нігті, а пальчики ніг ще повністю не розвилися. Маля заковтує усе більше біляплідних вод, закриваючи й відкриваючи ротик, і це приносить йому користь, адже в водах утримується багато білка.

Розвивається нервова система, а разом з нею з/’являються перші рефлекси – смоктальний, ковтальний і хватальний (стискає й розтискає кисті рук). Психічний розвиток дитини просувається настільки, що в нього з/’являється міміка, яка визначає різні вираження обличчя.

Розвиваються дихальна (бронхи й легені), травна (кишечник збирається в петлі, формується пряма кишка), сечовивідна (нирки й сечовивідні шляхи), статеві органі (але їх поки ще майже не видне, усе відбувається усередині тіла), органі почуттів. Розвивається кісткова система й молочні зуби.

На одинадцятому тижні вагітності жінка повинна більше часу проводити на свіжім повітрі й краще в русі, адже її поки ніщо не обмежує: живіт зовсім маленький, задишки немає.

Правильне харчування, активний спосіб життя й достатній відпочинок – от основні правила, які повинна дотримувати вагітна жінка.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7636 | 08/02/2011 Діти - Вагітність

Ссылка на статью:


Комментарий
    Dwaynewek07:34 15-03-2019    
Занимаемся email маркетингом с помощью профессиональных инструментов. Email-маркетинг — один из наиболее эффективных инструментов интернет-маркетинга для бизнеса. Он позволяет выстраивать прямую коммуникацию между брендом (или бизнесом, компанией) и


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус