ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
    Акваріум та його мешканці
    Гризуни
    Кішка в домі
    Птахи
    Собака
    Тераріум
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Прання білизни  
Живіт болить!  
Сексуальна програма на 7 днів  
Хворості - у море!  
6 правил пружного погруддя  
Чому саме дерев'яні іграшки?  
Ознаки вагітності до затримки  
Спортивное питание  
Что такое пост  
Рецепти перцю  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
відносини   ІНСТРУКЦІЯ   кактус   вода   положение   виробів   chandi   захворюванням   містить   Види   шкіри   легенів   Хребта   договір   засіб,  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як допомогти кошеняті звикнути до нового будинку?
Як допомогти кошеняті звикнути до нового будинку?
Нарешті ваша мрія збулася. У вас у будинку з'явилося чарівне кошеня!
   


Тепер вам є, кого любити, про кого піклуватися! А як забавно спостерігати за його іграми й тим, як він знайомить із навколишнім світом. Тепер для вас немає нічого привабливіше, симпатичніше його чарівної наївної мордочки!
   
   А яке блаженство приголубити цю милу крихту, почути у відповідь його вдячне муркотання, від якого на душі стає так тепло, спокійно й затишно... Таке щастя відчувати себе потрібним і важливим для цієї беззахисної пухнатої грудочки!
   
   Але все-таки не тільки це необхідно вашому новому члену родини. Тепер від вас буде потрібно чимало сил і терпіння. Адже тепер пересуватися по квартирі треба з особливою обережністю, щоб, не дай Боже, не заподіяти йому шкоди. Хто ж знає, де він притулився на даний момент? Якщо не станете дивитися під ноги, то можете й роздавити його!
   
   Коли принесеш кошеня додому, не треба відразу ж його «затискувати». Дайте маляті для початку обдивитися й обстежити свій новий будинок. Адже він ще зовсім нічого про нього не знає! А раптом його тут чекає небезпека? Йому треба обов'язково перевірити це!
   
   Не забудьте запропонувати кошеняті теплого молочка. Намагатися швидше нагодувати його - не коштує, нехай для початку остаточно все обстежить. Лише після того, як він небагато осміліє, можете запропонувати йому їду. Це обов'язково повинні бути знайомі для нього продукти, до яких він уже встиг звикнути! Обов'язково простежите, щоб у маляти завжди стояла чиста вода.
   
   Не забудьте небагато пограти з ним й обов'язково показати його місце для відпочинку. Непогано б було покласти туди щось тепле, наприклад невелику грілку, а поруч - будильник, що цокає. Це нагадає йому маму-кішку, її тепло й звичне для нього серцебиття. По ній перший час кошеня буде сильно тужити, і цей прийом допоможе йому почувати себе більше комфортно.
   
   Найперша доба в новому будинку маляті дадуться сутужніше всього. Оточений новими незнайомими заходами, він дуже захоче до мами-кішки. Він може почати шукати її. Якщо ви помітили, що кошеня турбується, то візьміть його на руки, приголубте. Саме в такі моменти між вами буде встановлюватися самий тісний зв'язок і взаємна прихильність! Саме зараз ви можете завоювати його розташування й довіру! Нехай маля відчує себе захищеним, відчує, що він у безпеці поруч із вами!
   
   Звертайтеся зі своїм вихованцем як можна обережніше. Ні в якому разі не варто хапати його за вовну на зашийку й піднімати його в такому положенні. Кішка-мати робить так зі своїми кошенятами тільки в перші п'ять тижнів їхнього життя. У цей період для кошенят це безпечно. Якщо ви станете грубо піднімати його за зашийок у віці біля трьох місяців, то призвести це може до небажаних травм - розриву сухожиль і зв'язок. Якщо вам потрібно підняти кошеня, то робити це треба двома руками. Так маля буде почувати себе в безпеці.
   
   Вам обов`язково належить заздалегідь запастися різними принадами для кішок. Такими предметами, як контейнер для транспортування тварини, підстилка для сну, лоток для туалету, наповнювач до нього, щітка для догляду за вовною, спеціальний котячий посуд і нашийник від блох.
   
   Створивши всі ці умови для свого вихованця, ви легко зможете подружитися з ним і привчити до порядку. При цьому ви не травмуєте його, і, відповідно, будете нагороджені його довірою до вас.
   
   Нізащо не карайте тварину фізично!
   
   Варто проявляти чимало терпіння й доброти. І це зробить ваш союз взаємним і міцним! Успіху!

Автор: Liza | Відгуки: 0 | Перегляди: 5346 | 06/02/2011 Собаки, кішки, рибки, птахи - Кішка в домі

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус