ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
    Акваріум та його мешканці
    Гризуни
    Кішка в домі
    Птахи
    Собака
    Тераріум
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Свідоцтва платника єдиного податку більше не видаватимуть  
Монтаж сэндвич панелей в городе Одинцово и других российских городах  
Правила по технике безопасности при работе газового устройства в котельной.  
СЫПНОЙ ТИФ И БОЛЕЗНЬ БРИЛЛЯ  
Леся Українка  
Должностная инструкция администратора.  
Як визначити характер по запаху  
Щодо стану договірно-правової бази двосторонніх українсько-китайських відносин в гуманітарній сфері  
Як заснути після авралу  
Грамотная диета - как избавиться от лишнего веса без вреда для здоровья  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
самому   прибуток   склад   администратор   договор   Страхование   конкуренція   кофт?   HTML   стиль   статті   Джуран   свет,   плаття   вирусного  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дитина просить кошеня?.. Чудово!
Дитина просить кошеня?.. Чудово!
Кошеня - відмінний подарунок для вашого маляти. Людство із древніх часів цінувало унікальні якості кішки й почитало її як особливу істоту.


Таємнича, незалежна, ласкава, чуйна, з найтоншої - наукою не поясненої - інтуїцією, кішка робила й робить глибоке враження на людей. В інших народів - за свої загадкові властивості - вона шанувалася міфічною істотою. Древні єгиптяни шанували її як богиню радості й любові. Самим коштовним подарунком для фараона вважалася кішка.
    Достоїнств кішки не порахувати. Прекрасна лікарша, вона краще будь-якого комп'ютера зробить вам діагностику й відразу почне лікувати, зігріваючи хворий орган своїм чудодійним теплом, заколисуючи біль муркотанням. А якщо у вас з'явиться ранка, вона негайно залиже її своїм язичком з натуральним антисептиком. Про цілющий дарунок наших котів ходять легенди, можна скласти цілу енциклопедію.
    Крім того, в особі кошеняти ваш син або дочка знайдуть дійсного друга: вірного, ласкавого, грайливого. Кошеня - рятівник від самітності. Ваша дитина висловить йому всі свої образи, не посоромиться показати свої сльози. І, гладячи кошеняти, з полегшенням відчує, як образи й сльози проходять самі собою. Дружба з кошеням збагатить дитини новим знанням, познайомить із миром наших братів менших, їх найтонших природних достоїнств, характерів і звичок. Кошеня навчить дитину багатьом безцінним якостям: обов'язковості, акуратності, чуйності. Позбавить його від примхливості й агресивності. А гри з кошеням наповнять ваш будинок сміхом і радістю.
    Словом, не даремно в нашому сьогоднішньому світі - хворому, зламаному, злісному - кішка стала улюбленою твариною. Тільки в США і Європі статистика нарахувала 80 мільйонів домашніх кішок. А вуж у нашій Росії - з її м'якістю, теплотою - цих милих домашніх друзів просто не порахувати.
    Кішка вашої сусідки не тільки нічим не схожа на описану істоту, не тільки не викликає вашої симпатії, а навіть навпаки? Агресивна, вимоглива, грязнуля, що зіпсувала всю квартиру своїми мітками, а з початку весни не дає спати всьому будинку своїм настирливим криком про Ваську - вона наводить на вас жах?
    Ну що ж, є й такий варіант. Але його легко уникнути.
    Шукати кішку для своєї дитини ви почнете... із себе. Поспілкувавшись, приміром, зі знайомим психологом-диваком, що знає все про усім, ви відкриєте цікаву річ. Вона полягає в тім, що є дивна - але зовсім чіткий зв'язок - між характером людини й характером кішки.
    Наприклад. Якщо ви людина товариська, легка, свій хлопець в дошку, вам підійде чорно-біла кішка. Вона буде схожа на вас: контактна, весела, відразу й назавжди полюбить і вас, і вашу свекруху, і дітей, і сусідів.
    Смугаста кішка - навпаки - обережна, замкнута, незалежна, неконтактна. І найкраще підійде самотній людині або художникові-роботязі, з головою зануреному у творчість.
    Кішка-блондинка уразлива і примхлива. Їй потрібний хазяїн-аккуратист, що не терпить навіть смітинки-порошини на вичищеному килимі.
    Чорна кішка чутлива, загадкова, великодушна, цікава й легше всього прив'яжеться до якого-небудь мрійника або фантазера.
    А руда леді любить спокій, затишок, дивани з подушками. І, буваючи як агресивної, так і флегматичної, здатна внести спокій і затишок у душу хазяїна, якому в цьому світі завжди не вистачає підтримки й розуміння.
    Розібравшись у цьому питанні, вам легше буде шукати вже не просто яку-небудь, а - тільки «свою» кішку.

Автор: Liza | Відгуки: 0 | Перегляди: 5150 | 06/02/2011 Собаки, кішки, рибки, птахи - Кішка в домі

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус