ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Косметика для дітей ніжність із перших днів  
Тут російський дух, або чим пахнуть російські парфуми  
Диетическое питание при заболеваниях кишечника  
Чоловік заважає спати  
Прагнете зміцнити пам’ять  
Як відкрити свій партнерський ігровий портал  
Зручний дизайн сайту - плюс для бізнесу  
Міжнародне комерційне право  
Нова дієта  
Подорожі й туризм  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Free   голова   мода   людства   причини   продуктів   терапія   засіб,   стать   збільшення   шахта   комір   ІНСТРУКЦІЯ   кисн   веб-сайт  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Кокос - користь у квадраті!
Кокос - користь у квадраті!
Батьківщина кокоса - Південно-Східна Азія, Індія, Полінезія, Тихоокеанські острови, Гаваї, Кариби, Південна Флорида й Південна Каліфорнія - ті куточки земної кулі, де панує тропічний клімат. Кокосова пальма - одне з найдавніших дерев на Земній кулі, що виростало ще в епоху динозаврів.


Віддавна кокос шанувався як одне із самих корисних дерев планети, адже кокосова пальма завжди щедро обдаровувала цивілізацію самим необхідним для виживання. Всі складові кокосової пальми, включаючи корінь, листи й деревину стовбура здавна активно використалися людиною. Листи дарують людям свій покров, коріння й деревина служать як дрова, для виробництва ексклюзивних меблів, а колись - домашнього начиння. Але самої коштовної складової кокосової пальми, без сумніву, завжди вважався її плід, кокос.
   
    Один зі священних плодів, оцінюваний в аборигенів не інакше, як дарунок богів - що це за плід? Це кокос! Так! Покритий коричневою волосистою «сорочкою», його тверда зелена шкірка надійно захищає живлющу серцевину, у той час, як зовнішні волокна активно використовуються в самих різних прикладних цілях: з них роблять нитку й тчуть одягу, їх сплітають у мотузки, по міцності не уступають конопельним, а в меблевому виробництві використовують як наповнювач для найкращих у світі спальних матраців.
   
    Чим корисний кокос? Насамперед, укладеної в його дорогоцінній волозі животворящої, без перебільшення, силою. Кокосовий сік, м'якоть і масло - все це найцінніші джерела енергії, здоров'я й чудові по своїх смакових якостях продукти.
   
    Кокос, фото якого асоціюється в нашій свідомості з райськими куточками Гавайських островів і Домінікани, спершу досягає «молочно-воскової» спілості й наповнюється ніжною железообразною м'якоттю й приємної на смак освіжаючою вологою. По закінченні строку дозрівання (біля 3-х місяців) кокосовий плід перетворюється в зрілий горіх, що і становить інтерес для збирачів.
   
    Дуже корисний кокос, властивості м'якоті й молока якого не обмежуються тільки лише природним смаком й ароматом. Коли зрізується тонкий коричнюватий прошарок внутрішньої шкірки - залишається щільна м'якоть білого цвіту.
   
    Як їсти кокос? - запитаєте ви, тримаючи в руках тверду коричневу кульку й згадуючи сміховинні й безуспішні спроби розколоти горіх, що вживаються головним героєм популярного кінофільму «Сеньйор Робінзон»? Ви можливо й не підозрюєте, що кокосове молоко й крем уже ввійшли в численні рецепти готування соусів, десертів, каррі й інших, як втім, і кокосове масло, використовуване не тільки в кулінарії, але й для масажу.
   
    Якщо вже сьогодні у вашому розпорядженні тільки цілий кокосовий горіх, а з'їсти його, запивши цілющою прохолодною вологою, хочеться, то спробуйте такий спосіб:
   
    Спершу знайдіть у верхній частині горіха три впадинки, округлої форми. Одна з них не захищена шкіркою й легко протикається будь-яким загостреним твердим предметом. Проробіть в незахищеній впадинці отвір і злийте сік у ємність - потім зап'єте. Тепер, саме цікаве: щоб розкрити кокос швидко й акуратно, не трощачи при цьому меблі й предмети, що стоять поруч, подумки (можна із фломастером, олівцем...) прорисуйте по зовнішній середній поверхні горіха уявлюваний екватор, після чого простукаєте лінію молоточком. От і все! Тепер ви можете спокійно «згорнути» верхню половину горіха щодо нижньої. Приємного апетиту!

Автор: Liza | Відгуки: 0 | Перегляди: 5966 | 06/02/2011 Захоплення, хобі - Кімнатні рослини

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус