ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Dolce означає солодкий ТОП-5 міста-ласунок  
Як поліпшити зір в домашніх умовах?  
Преимущества использования металлоконструкций  
Небольшой обзор основных секретов признания пользователями казино Вулкан  
Три типи чоловіків, секс із якими вам не потрібний!  
Весільна фотозйомка й макіяж нареченої. Поради стиліста  
Герань у заміському саду й на вікні  
Рецепти з полуницею  
Регистрация ООО в Украине – ответы на самые популярные вопросы.  
Сила трав для краси й здоров’я  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
культура   Іспанія   Runner.   онлайн   навчання   google   вина   кофти   реєстр   Життя   2011   практика   СИСТЕМИ,   определяется   isic  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Розробка сайтів – моменти визначальні для успіху
Розробка сайтів – моменти визначальні для успіху
Розробка сайтів - досить складний процес, для успішної реалізації якого необхідно знати тонкощі які впливають на його якість. Дані відомості будуть цікаві насамперед тим, хто планує замовити розробку сайту й прагне бути впевненим в результаті.   
   
   Розробка сайтів у цей час потрібна кожному підприємству, яке прагне розширювати ринки збуту й підвищувати якість обслуговування своїх клієнтів, засобами останніх досягнень науки техніки. Конкурентне середовище, у якому доводиться працювати сучасним організаціям, постійно диктує необхідність руху, розвитку в напрямку інструментів роботи з аудиторією. Створення сайту підприємства, здатне суттєво допомогти в цій роботі будь-якої компанії, незалежно від її розміру й виду діяльності. Важливість наявності web-ресурсів усвідомила й держава, результатом чого стають розпорядження про обов'язкову розробку сайтів для підприємств державної форми власності.
   У даному матеріалі, хотілося б звернути увагу тих, кому буде доручена дана робота на деякі важливі моменти, які просто необхідно враховувати для одержання ефективного ресурсу. Мало хто прагне почути докір начальства за те, що проект вийшов не зовсім таким як очікували, тому дана інформація буде корисна тим, хто прагне більше орієнтуватися в галузі інформаційних технологій.
   
   Розробка сайтів у будь-якому місті здійснюється як розроблювачами одинаками, так і професійними розроблювачами. Ми будемо вести розмову від імені web-студії, розробка сайтів для якої багато років є одним з основних видів діяльності.
   Насамперед, для одержання ефективного ресурсу потрібно закласти фундамент. У цьому ракурсі, процес створення web-сайту нічим не відрізняється від будь-якої іншої роботи. Ретельно обміркований початок - половина шляху до успіху. Так і у випадку з Інтернет проектом, приступаючи до роботи необхідно вивчити й визначитися з тим, навіщо вам потрібний сайт, хто буде ним користуватися, що ви прагнете одержати від відвідувача сайту і так далі. Це база, на підставі якої буде будуватися вся подальша робота.
   Отже, момент №1 у створення сайтів: наявність фундаменту - генеральної ідеї.
   Наступним пунктом, вартим уваги є дизайн ресурсу. Багато компаній розроблювачі позиціонують себе як дизайн студії, що роблять акцент у комерційних пропозиціях на зовнішній вигляд сайту й приклади робіт. Давайте розберемося, чи так це добре як видається на перший погляд.
   Вартість розробки сайту з більшою кількістю унікальної графіки досить велика, причому основна частина бюджету йде саме на зображення, не залишаючи засобів на аналітику й функціональність. У результаті ви одержуєте гарний зовні продукт, але він може не відповідати цілям і завданням, що підходять для вашої галузі, може не мати необхідної функціональності або бути просто недодуманим, не зручним або не цікавим відвідувачеві. При акценті на графіку розроблювачі рідко звертають увагу на аналітику, бізнес функціональність і маркетинг. Тепер поставте себе на місце відвідувача, ви б надовго залишилися на сайті, який не має необхідної інформації або незручний у використанні, перевантажений відволікаючою графікою або різнобарвністю? Ваше рішення зводиться до того, щоб вибрати між дизайн-студією й компанією, що спеціалізується на маркетингу й бізнесі.
   Момент №2 - розробка сайтів у відповідність дизайну з генеральною ідеєю ресурсу.
   Третім моментом, на який хотілося б звернути увагу читача, це важливість інформації. На жаль, багато замовників і виконавці не розуміють важливості одного простого моменту - саме інформація є основою розробки сайту, заради її повідомлення він і створюється. Проте, коли справа доходить до розміщення інформації ніхто не займається її якісною підготовкою, написанням текстів і так далі. У результаті "корява" інформація відлякує клієнта. Що стосується основних рекомендацій, то вони зводяться до наступних: інформація повинна бути актуальної, якісно написаною, грамотно (структурно) розміщена на електронному ресурсі.
   Момент №3: якісна інформація - запорука успіху при розробці сайту.
   Щиро сподіваємося, що дана інформація була корисна для вас.
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4815 | 09/12/2010 Інтернет - Створення сайтів

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус