ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
    Алкогольні напої
    Вибір продуктів
    Все про їжу
    Все про каву
    Дієти, схуднення
    Десерти й випічка
    Другі страви
    Закуски
    Кухні народів світу
    Маленькі хитрощі
    Напої
    Перші страви
    Рецепти
    Салати
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
РОЖА  
Чому саме дерев'яні іграшки?  
Бюро перекладів для кожного клієнта  
Я всегда с собой беру видеокамеру!  
Портастудії  
Самі шкідливі алкогольні напої  
Оформление детской комнаты  
Як прикрасити дитячу кімнату  
Як перестати ревнувати  
Як стати справжнім стервом (взаємини зі свекрухою)  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
сніданок   href   Сказ   права   вода   Runner.   Marshall   Сервис   продуктів   Хребта   шахта   реєстр   форма   імідж   Яндекс  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як зберігати каву
Як зберігати каву
Навіть якщо обсмажена кава має чудовий аромат, немає ніякої гарантії, що його переваги збережуться надовго. У першу чергу це буде залежати від того, як саме буде зберігатися кава, чи надійним буде захист речовин, які й формують смак, міцність і аромат напою.    Багато хто вважаэ, що досить зберігати каву в скляній банці, що щільно закривається, там, де немає сторонніх різких запахів. Звичайно, це краще, чим тримати зерна й, тим більше, порошок на відкритім повітрі, однак, як показує практика, і такий варіант далекий від ідеалу.
   
   Щоб зрозуміти, яким саме чином краще зберігати каву, варто згадати про те, що її найважливішим ворогом є повітря. Саме воно сприяє тому, що зерна або мелений порошок швидко окисняться. Тут потрібно помітити, що зерна «живуть» довше, тоді як мелена кава практично відразу робиться непридатною. Саме тому в жодному разі не можна молоти зерна взапас.
   
   Вважається, що найкраще кава зберігається у вакуумних упакуваннях. У цьому випадку вона надійно захищена від влучення повітря — доти, поки пакет не розкритий. Вважається, що кава в зернах у вакуумному упакуванню з фольгою може зберігатися до року, однак краще все-таки орієнтуватися на шість місяців — більший строк зберігання не піде зернам на користь. До слова, якщо є така можливість, краще брати каву в багатошарових пакетах із клапанами. Після розкриття впакування такий пакет можна закрити клапаном, випустивши через нього повітря. Крім того, клапан буде дозволяти виходити ефірним маслам, також зберігаючи якість кави.
   
   Де б не зберігалися зерна, чи у скляній банці або у вже розкритому пакеті із клапаном, кавові зерна, до яких хоча б один раз було «допущено» повітря, зберігаються не більш 10 днів. Збільшити цей строк можна, якщо відразу після розкриття впакування розділити зерна на одноразові порції, розфасувавши їх у герметичні ємності й помістивши їх у холодильник. При цьому перед меленням відігрівати зерна не варто — так вдасться більш повно зберегти аромат. Аналогічним чином можна робити й з меленою кавою — у фасованому вигляді й на холоді вона зберігається кілька днів, а не кілька годин.
   
   Взагалі, способів зберігання кави існує дуже багато — хтось рекомендує додавати в зерна щіпку солі або какао, інші використовують усілякі хитрування для герметизації ємностей, у яких будуть зберігатися зерна або порошок. Мабуть, мудріше всього роблять італійці, які віддають перевагу тому щоб зовсім не зберігати каву, кілька разів у тиждень купуючи зерна невеликими порціями по 100-200 г. От у цьому випадкові й за умови, що продана кава буде досить якісною, можна зовсім не турбуватися про свіжість і аромат зерен.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5098 | 29/01/2011 Приготування їжи - Все про каву

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус