ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
КАК повысить КПД своих менеджеров?  
Чем поможет потенциальным кредитозаемщикам кредитный справочник?  
Меховые жилетки: на что необходимо опираться при покупке  
Cколько коштує дитина  
Технические средства противопожарной защиты  
Рецепт готування ялівцевої (можжевеловой) горілки  
Відчуйте переваги безкоштовних шаблонів  
Довідатися стать дитини на 6 тижні вагітності  
Преимущества шкафов купе  
10 порад, як зупинити застуду, що починається,  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
масаж   6:«Разработка   міфи   болезням   болезням:   полинь   державної   Т.Шевченко   мода   фітнес   нирки   лікарський   інтернет   питання   комір  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Автопостінг в Twitter
Автопостінг в Twitter
Сервіс мікроблогів Twitter останнім часом користується величезною популярністю. Чому б не скористатися цим сервісом для інформування передплатників про відновлення сайту?   
   
   Існує багато різних способів одержання відновлень сайту. Самими популярними способами є одержання відновлень за допомогою Rss-Стрічки або email-розсилання. Останнім часом для цих цілей почали застосовувати сервіс мікроблогів Twitter, який нині користується величезною популярністю.
   Розроблювачі потрудилися й створили велику кількість плагінів для різних CMS, які реалізують автопостінг в Twitter. Однак усі плагіны, по своїй природі, мають величезний недолік — вони використовують для своєї роботи процесорний час і генерують запити до баз даним. А це, у свою чергу, є навантаженням на ваш хостінг сервер і може призвести до сумних наслідків — хостер попросить вас перебратися в інше місце. Мій досвід використання різних кросспостерів дозволяє мені сказати, що всі без винятку кросспостери споживають багато ресурсів.
   Реалізувати автопостінг в Twitter, не створюючи при цьому навантаження на сайт, можна за допомогою сервісу Feedburner. Feedburner – це веб-сервіс, який дозволяє ретранслювати й оптимізувати за прийнятими стандартами вашу Rss-Стрічку, організовувати поштове розсилання, транслювати подкасти в стрічці, збирати статистику про передплатників і багато чого іншого.
   Для використання цього сервісу необхідно мати аккаунт від Gmail – поштового сервісу інтернет-гіганта Google. Щоб організувати автопостінг в Twitter необхідно на Feedburner додати Rss-Стрічку вашого сайту й на вкладці «Публікація» додати свій twitter-аккаунт. Після чого можна приступитися до настроювань публікацій. Доступні опції виду публікацій, часу публікацій і т.п. Тепер з появою відновлень на сайті кожний новий запис буде анонсуватися у вашому twitter-аккаунті. Таким нехитрим образом, ви будете одночасно повідомляти про відновлення й одержувати зацікавлених відвідувачів. Приміром, на вашому сайті з'явився новий пост за назвою «оптимізація phpbb» – у це ж час в twitter з'явиться твіт, що повідомляє про ваші відновлення.
   У якості поради вебмайстру: щоб переглядати статистику передплатників на Feedburner рекомендую вам зробити його стрічку основною для вашого сайту, щоб не виникали ситуації, коли користувачі будуть читати різні стрічки. У цьому випадку ви не зможете довідатися реальне число передплатників.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6063 | 09/12/2010 Інтернет - Просування сайтів, СЕО

Ссылка на статью:


Комментарий
    Sagi09:34 15-06-2016    
I’m reading a very cute little book called “The Eyre Af8&#raif221; about a literary investigator, Thursday Next, in an alternate history England where everyone is obssessed with literature and literary criminals abound. She is investigating t


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус