ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Електрогітари Fender Stratocaster  
Як уберегтися від розлучення  
Що таке Дженерики  
Раскрутка сайта с помощью статей  
Модні тенденції 2011 року  
Італійська кухня або кухня на замовлення?  
Морфофункциональный статус иммунокомпетентных органов цыплят  
Лілія  
5 правил ефективної дієти  
Вогненна вода  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
містить   мови   краси   шубы   href   колючі   рослини   поставки   ответы   Виникнення   область   тканини   кофт   задымления   вирусного  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Чому важливий унікальний контент?
Чому важливий унікальний контент?
Стаття про важливість унікального змісту вашого сайту й про те як просунути сайт на перші місця в пошукових системах. Що таке послуги копірайтінгу й рерайтінгу й навіщо вони потрібні   
   Щоб збільшити кількість цільових відвідувачів, щоб збільшити свої доходи від реклами на сайті, щоб ваш сайт видавався на перших місцях у результатах пошуку по обраних вами ключовим словам, вам необхідно, щоб на веб-сайті було якнайбільше унікальної й актуальної інформації. До того ж, наявність на у унікальної інформації поліпшить позиції сайту в пошукових системах і допоможе підняти показники ТІЦ і ПР.
   Однак, крім унікального контенту на веб-ресурсі для підняття вашого рейтингу в пошуковиках вам необхідна велика кількість зовнішніх посилань на сайт. Потрібно врахувати, що бажано, щоб посилання були природнім і в тему. Саме такі посилання вважаються кращими при формуванні рейтингу пошукових систем. Але, де беруть ці посилання? Сьогодні найбільш результативним і найбільш ефективним визнають поліпшення показників веб-ресурсу шляхом додавання статей підходящої тематики з посиланнями на веб-сайт по ключовим словам або фразам. І чим більше кількість таких статей, тем більшим буде результат. Ви можете самостійно написати ці статті або замовити їхнє написання професіоналам. Можна замовити послуги копірайту (написання унікального тексту спеціально для вас) або десь у два рази дешевше вам обійодуться послуги рерайта. Рерайтінг або рерайт — це коли ви берете статтю, що відповідає тематиці вашого веб-сайту й переписуєте її зміст своїми словами, або замовляєте цю послугу фахівцям, поміщаючи в текст статті посилання на свій веб-ресурс по тому слову або фразі, по якій ви прагнете, щоб вас знаходили.
   
   Однак, при цьому у вас може виникнути інша проблема. Якщо ви напишете одну статтю й розмістите її в багатьох каталогах статей пошукові системи можуть з'єднати всі ваші посилання й вважати їх як одну. Що ж робити? Отут є кілька виходів із ситуації, або рерайтіть свою статтю для кожного нового каталогу окремо, або писати для кожного каталогу нову статтю, або написати одну статтю, підібравши по кілька синонімів до слів або фраз у тексті й потім розмножити цю статтю. Зробити з одного шаблону 20-30 різних унікальних статей. Потім вам потрібно буде додати ці статті в безкоштовні каталоги статей, або платні. Є варіанти недорогого платного розміщення статей на різних веб-сайтах. Для поліпшення своїх позицій у пошукових системах бажане публікувати статті на сайтах і в каталогах статей, що мають позитивні показники ТІЦ і PR. Отже, унікальність статей і змісту сайту — дуже важливий параметр, що допомагає просунути веб-ресурс на перші позиції в пошукових системах.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5469 | 09/12/2010 Інтернет - Просування сайтів, СЕО

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус