ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Достопримечательности Арабских Эмиратов  
Наш сон заснемо по-новому!  
Дещо про втрату цноти юнаками  
Як навчитися писати статті  
Протизаплідні тампони  
Фрукти і городина захищають легені курців  
Як вибрати фотошпалери для дому?  
Читаем быстро  
Где брать качественные статьи для размещения?  
Правила ведения делового телефонного разговора. РЕФЕРАТ по курсу «Менеджмент».  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
HTML   Arnold   повар   2011   nokian   Twitter   Free   2001   1756   google   засіб   href   chandi   chanel   склад  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Компрес, інгаляція, зігрівальна пов'язка, клізма для дитини
Компрес, інгаляція, зігрівальна пов'язка, клізма для дитини
Для компресів завжди потрібні два шматки тканини; менший з них треба намочити, а більший залишається сухим. Поки дитина ще зовсім маленька, для компресів можна використовувати пелюшку, складену вдвічі; пізніше можна брати м'який рушник.


Компреси
   
   Для компресів завжди потрібні два шматки тканини; менший з них треба намочити, а більший залишається сухим. Поки дитина ще зовсім маленька, для компресів можна використовувати пелюшку, складену вдвічі; пізніше можна брати м'який рушник.
   
   Компрес треба робити наступним чином:- розстеливши сухий рушник, покласти на нього вологе, добре віджате, уклавши на нього дитину, закутати до пахв, з'єднавши спочатку кінці вологого, а потім кінці сухого рушника. До країв сухого рушника можна заздалегідь пришити дві тасьми й, зав'язавши їх, закріпити компрес. Якщо лікар не зробив інших призначень для компресів, треба користуватися тільки водою.
   
   - Якщо компреси застосовують для зниження температури, їх треба міняти через 20—25 хвилин, якщо дитина не спить. Якщо дитина заснула її не треба будити. У жодному разі не можна ставити компреси безупинно; кілька разів і треба робити перерви.
   
   Інгаляція
   
   Лікар часто призначає інгаляцію, якщо в немовляти нежить або кашель. Якщо дитина ще зовсім маленька, то поруч із його ліжком, трохи нижче, треба поставити каструлю з гарячим відваром з ромашки, зверху покрити простирадлом або ковдрою й ліжко й каструлю. Тільки після, цього треба зняти кришку з каструлі. Засунувши руку під простирадло, треба перевірити, чи не занадто гаряча пара. Через 10 хвилин простирадло треба зняти, протерти шкіру дитини спочатку мокрим, добре віджатим, а потім сухим рушником. Після процедури потрібно укласти дитину спати.
   
   Не лихо, якщо дитина плаче під час інгаляції, тільки треба перевірити, чи не плаче вона через те, що пара занадто гаряча. До закінчення інгаляції матері не можна ні на хвилину відходити від дитини. Каструлю з гарячою водою не можна ставити в ліжко. Щоб уникнути опіку каструля повинна перебувати нижче рівня ліжка. Інгаляцію можна проводити тільки по призначенню лікаря, строго дотримуючи зазначені вище правила.
   
   Зігрівальна пов'язка

   
   Зігрівальна пов'язка застосовується при різних запально-гнійних захворюваннях, фурункулах шкіри. Збуджену ділянку шкіри треба прикрити шматком стерильної марлі навколишню шкіру злегка змазати вазеліном, а потім накласти вологу пов'язку (марля або шматок чистої, пропрасованної тканини). На цю новинку накладають шматок вощеного паперу або целофану й зверху суху пов'язку. Зігрівальну пов'язку треба міняти 2-3 рази в день.
   
   Клізма
   
   Здорова дитина не має потреби в клізмі. Якщо в дитини стілець не щодня, треба давати йому більше фруктів і овочів.
   
   При деяких захворюваннях лікар призначає дитині клізму. для цієї мети є невелика гумова груша. Треба заварити ромашку й процідити її. Стиснувши рукою грушу, занурюють її щільний наконечник у посудину з відваром ромашки й, припиняючи поступовий стиск груші, набирають у неї рідину. Повернувши грушу наконечником нагору, видавлюють із неї повітря й, не припиняючи тиск, занурюють її наконечник знову в рідину, поки груша добре не наповниться. Дитині не можна вводити в пряму кишку щільний наконечник, який може ушкодити стінку кишки. Змазавши вазеліном трубку з м'якої гуми, уводять її обережно в пряму кишку, другий кінець трубки надягають на наконечник груші й, надавлюючи на неї, вводять у пряму кишку потрібну кількість рідини. Знявши з наконечника гумову трубку, залишають її на кілька хвилин у прямій кишці, стиснувши сідниці руками, щоб вода не виливалася.
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7219 | 23/01/2011 Діти - Хвороби, лікування

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус