ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Виховуємо еколога з дитинства  
Облік, аналіз і аудит - основні функції управління  
Як позбутися айкне на груднині й спині  
Что должен знать владелец ноутбука!  
Які продукти викликають прищі  
Як зустрічати Новий рік 2011 корисні поради для яскравого свята  
Взуття для фітнесу знайди свою пару!  
Мини оборудование для домашних умельцев - гравировальный аппарат Magic-5  
Представники ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» відвідали виробництво вітамінних преміксів в Польщі  
Як вибрати взуття для маляти  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
оптимізація   троянда   коляски   багатоплідна   рослини   продукции   застосовувати   киоск   ответы   який   договор   акая   медицина   heelys   безпеки  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Рейкбек, як додатковий дохід в онлайн покері
Рейкбек, як додатковий дохід в онлайн покері
Граючи в покер є можливість одержувати досить непоганий прибуток, але далеко не все в курсі того, що крім виграша можна одержувати додатковий дохід у вигляді рейкбека.
   "У чому суть слова рейкбек? - запитаєте ви.
   "Рейкбек" - це прибуток, який ви здобуває граючи кожний стіл або руку   
   
   Останнім часом усе більше людей приходить у покер. Для когось покер є роботою, для інших цікавою грою, комусь просто нема чим себе зайняти. Відповідно ж кожний з них у курсі й зовсім ясно розуміє, що граючи в покер є можливість одержувати досить непоганий прибуток, але далеко не всі в курсі того, що крім виграшу можна одержувати додатковий дохід у вигляді рейкбека. "У чому суть слова рейкбек? - запитаєте ви.
   "Рейкбек" - це прибуток, який ви здобуваєте граючи кожний стіл або руку. Довідчені гравці знають і їм немає необхідності розповідати, у чому суть слова рейкбека. Рейкбек дає можливість заробляти досить велику суму. Простіше говорячи, рейкбек - це дуже легкий спосіб повернути частину грошей, на які ви грали. "Рейк" – це прибуток покерних сайтів.
   Для того, щоб усвідомити повною мірою значення слова рейбек, вам треба зрозуміти значення слова рейк. Рейк – це прибуток покерных рум. Ви віддаєте відсоток з кожної зіграної вами грою покерному сайту. Покерні кімнати забирають різний відсоток, але в середньому буває 10%. Вам здається, що це дуже малий відсоток, але онлайн покер з кожним днем росте, як і маса гравців, тож в підсумку сума від усіх відіграних рук виходить досить великою.
   
   Давайте тепер порахуємо 10% столів, зіграних протягом тижня. У підсумку виходить, що 10%, які забирає покер рум, є більшим заробітком.
   Підключитеся до партнерської програми, щоб постійно одержувати рейкбек і повернути певну суму грошей у вигляді рейкбека.
   Для того, щоб одержати рейкбек підпишіться через партнерську програму, яка веде статистику комісії й виплачує вам гроші за кожну гру. По закінченню кожного місяця вам виплачують рейкбек.
   З кожним новим днем партнерські програми залучають велику кількість людей, що грають у покер. Потім вони платять гравцям рейкбек, який виходить завдяки співробітництву з покер румами. Зміст рейкбека полягає в тому, що всі сторони мають прибуток.
   Навіть при програші, гравці здобувають рейкбек. Ви повинні знати, що рейк виплачують усі, незалежно від виграшу або програшу. Але тоді яким образом ви дістаєте прибуток? Найголовнішим плюсом рейкбека є те, що навіть при програші, ви однаково одержите рейкбек.
   
   Приведемо приклад рейкбека: 3 гравця беруть участь у грі за столом, у якій загальне значення рейка становить $9 і кожний, із граючих, віддає комісію $3 покерному сайту. т.к. рейкбек становить 35%, то, за кожну зіграну руку вам вертається 1$. Т.ч. виходить, що граючи 100 рук щомісяця, ваш рейкбек складе $100. Ви нічого не роблячи одержуєте частину виграшу. Рейкбек залежить від ставок і кількості рук, які ви граєте за певний момент часу. Простіше нічого бути не може, чим діставати прибуток у вигляді рейкбека, вдалої гри!
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5963 | 09/12/2010 Інтернет - Ігри online

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус