ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
    Гроші, кредити, депозити
    Договіри
    Енергетика
    Жінка на роботі
    Охорона праці
    Перші кроки в бізнесі
    Питання податків
    Протипожежна безпека
    Робота, резюме
    Устави, засновницькі документи
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Темний шоколад корисний для судин  
10 ніжних блюд з авокадо  
Обслуговування сайту  
Рот-Фронт - доглядаємо за губками  
Ламінат  
Усі ознаки вагітності  
Набряклість, симптоми й лікування  
Дієтичні секрети стрункої жінки  
Користь побічних ефектів популярних ліків  
Обов’язки чоловіка в родині  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
вода   Ссудный   масло   картинки   кузовні   подорожі   власності   шубы   колючі   міфи   поручение   вино   ресурси   оборудования   свет,  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
ІНСТРУКЦІЯ про заходи з пожежної безпеки для приміщень кафе та ресторанів
ІНСТРУКЦІЯ про заходи з пожежної безпеки для приміщень кафе та ресторанів
Вимоги пожежної безпеки до утримання будівель, споруд, приміщень.
   Будівлі, споруди, приміщення мають бути забезпечені відповідними знаками безпеки згідно з ГОСТ 12.4.026-76*.


1. Вимоги пожежної безпеки.
   
   1.1. Вимоги пожежної безпеки до утримання будівель, споруд, приміщень.
   Будівлі, споруди, приміщення мають бути забезпечені відповідними знаками безпеки згідно з ГОСТ 12.4.026-76*.
   Усі будівлі, споруди і приміщення повинні своєчасно очищатися від горючого сміття, відходів і постійно утримуватись у чистоті.
   Розміщення у приміщеннях меблів та обладнання слід здійснювати таким чином, щоб забезпечувався вільний евакуаційний прохід до дверей виходу з приміщення. Навпроти дверного отвору має залишатися прохід шириною, яка дорівнює ширині дверей, але не менше 1 м.
   За наявності у приміщенні лише одного евакуаційного виходу дозволяється розміщувати в ньому не більше 50 осіб.
   Евакуаційні шляхи (проходи, коридори, вестибюлі, сходові марші тощо) і виходи повинні постійно утримуватися вільними, нічим не захаращуватися.
   Не допускається знімати з дверей пристрої для самозачинення, фіксувати такі двері у відчиненому положенні, зберігати, у тому числі тимчасово, інвентар та різні матеріали у тамбурах виходів, у шафах (нішах) для інженерних комунікацій, зачиняти на замки та інші запори, що важко відчиняються зсередини, зовнішні евакуаційні двері у разі знаходження в будинку людей.
   У разі необхідності встановлення на вікнах приміщень, де перебувають люди, ґратів, останні повинні розкриватися, розсуватися або зніматися. Під час перебування в цих приміщеннях людей ґрати мають бути відчинені (зняті).
   Встановлювати глухі (незнімні) ґрати дозволяється в касах, складах, кімнатах для зберігання зброї та в інших приміщеннях, де це передбачено нормами і правилами, затвердженими в установленому порядку.
   Будинок та приміщення повинні бути забезпечені необхідною кількістю вогнегасників згідно з вимогами загальнодержавних Правил пожежної безпеки в Україні, їх слід встановлювати в легкодоступних та помітних місцях (коридорах, біля входів або виходів з приміщень) таким чином, щоб вони не заважали під час евакуації і була можливість прочитування маркувальних написів на корпусі.
   Відстань від можливого осередку пожежі (найбільш віддаленого місця у приміщенні) до місця розташування вогнегасника не повинна перевищувати 20 м, але не менше двох на поверх. Місця знаходження вогнегасників слід позначати вказівними знаками згідно з чинними державними стандартами.
   Заряджання та перезаряджання вогнегасників має виконуватися відповідно до інструкції з їх експлуатації. Перезарядженню підлягають також вогнегасники із зірваними пломбами.
   Усі працівники установи повинні вміти користуватися вогнегасниками.
   У разі перепланування приміщень, зміни їх функціонального призначення необхідно дотримуватись протипожежних вимог чинних нормативних документів будівельного та технологічного проектування, та погоджувати з органами державного пожежного нагляду.
   У складських приміщеннях матеріали необхідно зберігати на стелажах або укладати у штабелі, залишаючи між ними проходи шириною не менше 1 м. Відстань між стінами та штабелями повинна бути не менше 0,8 м.
   Зберігання матеріалів навалом та впритул до приладів і труб опалення не дозволяється.
   Приміщення, де використовуються персональні комп'ютери, слід оснащувати переносними вуглекислотними вогнегасниками з розрахунку 1 шт. на 20 м.кв. площі, але не менше 2. Персональні комп'ютери після закінчення роботи на них повинні відключатися від електромереж.
   Основний прохід,що веде до евакуаційних виходів,повинен бути завширшки не менше 1.35 м.,місткість обідніх залів визначається з розрахунку не меньше 1.4 м.кв. на одне посадочне місце.
    1.2. Заходи пожежної безпеки під час застосування відкритого вогню
   Електрозварювальні та інші роботи, пов'язані із застосуванням відкритого вогню, допускаються тільки з письмового дозволу керівника (власника) або особи, яка виконує його обов'язки.
   Дозвіл на проведення вогневих робіт повинен оформлюватися напередодні проведення цих робіт. До проведення вогневих робіт допускаються тільки кваліфіковані працівники, які мають при собі посвідчення газоелектрозварника і талон про складання заліку з правил пожежної безпеки. Проведення вогневих робіт дозволяється тільки після виконання заходів щодо забезпечення пожежної безпеки при справному газоелектрозварювальному обладнанні. Виконання вогневих робіт повинно негайно припинятися на вимогу особи, відповідальної за безпечне проведення робіт, та органів державного пожежного нагляду.
   1.3. Правила утримання технічних засобів протипожежного захисту
   Будівля та приміщення повинні оснащуватися установками пожежної сигналізації (УПС) та автоматичними установками пожежогасіння (АУП) відповідно до вимог чинних нормативних документів.
   Усі установки мають бути справними, утримуватися в працездатному стані і мати сертифікат відповідності.
   Для утримання в працездатному стані УПС та АУП необхідно забезпечувати такі заходи:
   - технічне обслуговування з метою збереження показників безвідмовної роботи на період терміну служби;
   - матеріально-технічне (ресурсне) забезпечення з метою безвідмовного виконання функціонального призначення в усіх режимах експлуатації, підтримання і своєчасне відновлення працездатності;
   - опрацювання необхідної експлуатаційної документації для обслуговуючого й чергового персоналу.
   Організації, які здійснюють технічне обслуговування, монтаж та налагодження установок, повинні мати ліцензію на право виконання цих робіт.
   Будинки і приміщення повинні бути обладнані системами протидимного захисту, технічними засобами оповіщення про пожежу та засобами зв’язку відповідно до вимог будівельних норм.
   1.4. Утримання інженерного обладнання
   Силове і освітлювальне електроустаткування, електропроводка та інші споживачі електроенергії повинні виконуватися та експлуатуватися відповідно до ПУЕ і до Правил технічної експлуатації електроустановок (ПТЕЕ).
   Електропроводка, розподільні пристрої, апаратура, електрообладнання, вимірювальні прилади, а також запобіжні пристрої різного типу, рубильники та інші пускові апарати і пристрої повинні монтуватися на негорючих основах (текстоліт, гетінакс та інші матеріали).
   Розподільні електрощити, електродвигуни і пускорегулювальні апарати повинні періодично оглядатися і очищатися від пилу. Приєднання нових споживачів електричної енергії (електродвигунів та іншого електрообладнання) повинно проводитися з відома особи, відповідальної за експлуатацію електрогосподарства. Зіпсовані електроапарати та прилади, які можуть викликати коротке замикання, повинні бути терміново відремонтовані або замінені на інші.
   Плавкі вставки запобіжників повинні бути калібровані із зазначенням на клемі номінального струму вставки (клеймо заводу-виготовлювача або електричної лабораторії). Застосування саморобних некаліброваних плавких вставок забороняється.
   Настільні лампи, вентилятори, телевізори, радіоприймачі, холодильники та інші електроприлади повинні вмикатися в мережу тільки через справні штепсельні розетки і електрошнури.
   Експлуатація тимчасових електромереж не дозволяється.
   Заміри опору ізоляції в силових і освітлювальних мережах необхідно проводити не рідше одного разу на рік.
   Забороняється встановлення електропобутових приладів (телевізорів, холодильників тощо) в нішах меблів.
   У приміщеннях електроустановок повинні застосовуватися вуглекислотні вогнегасники.
   Обігрівання приміщень повинно здійснюватись тільки приладами центрального водяного опалення. Допускається використання електричних нагрівальних приладів. При цьому повинні виконуватися вимоги:
   • забороняється застосування електричних опалювальних приладів у приміщеннях категорій за вибухопожежонебезпекою А та Б;
   • прилади повинні бути встановлені на негорючу поверхню;
   • відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів повинна становити не менше 0.25м.;
   • прилади опалення повинні мати справний індивідуальний електрозахист і терморегулятор.
   
   Під час експлуатації побутових кондиціонерів забороняється:
   • у разі встановлення кондиціонера у віконному отворі використовувати як опорні конструкції горючі елементи конструкцій рам;
   • кустарно переробляти кондиціонери;
   • замінювати триполюсні штепсельні роз'єднувачі на двополюсні;
   • встановлювати кондиціонери у внутрішніх протипожежних перегородках та стінах.
   
   1.5. Порядок огляду, приведення в пожежобезпечний стан і закриття приміщень, після закінчення роботи.
   Після закінчення робочого дня працівники повинні навести порядок на робочому місці, зачинити вікна та вимкнути електроживлення приладів і обладнання, яким вони користувалися (настільні лампи, друкарські та лічильні машинки, вентилятори, побутові кондиціонери, комп’ютери, радіоприймачі і таке інше).
   Відповідальний за пожежну безпеку у приміщенні після закінчення роботи повинен оглянути його, переконатися у відсутності порушень, що можуть привести до пожежі, перевірити відключення електроприладів, обладнання, освітлення.
   
   Відповідальний за протипожежний стан службових приміщень –
   2. Обов'язки та дії працівників у разі пожежі.
   У разі виявлення ознак пожежі на об’єкті працівник, який їх помітив, повинен:
   - негайно повідомити про це Державну пожежну охорону (номер телефону для виклику пожежної охорони 01), вказати при цьому адресу, кількість поверхів, місце виникнення пожежі, наявність людей, а також своє прізвище;
   - повідомити про пожежу керівника (власника) та пожежну охорону установи (за їх наявності);
   - вжити заходів щодо евакуації людей та матеріальних цінностей, гасіння пожежі з використанням наявних вогнегасників та інших засобів пожежогасіння.
   Керівник (власник) відповідальна особа котрі повідомлено про виникнення пожежі, повинні:
   - перевірити, чи викликано Державну пожежну охорону;
   - вимкнути у разі необхідності струмоприймачі та вентиляцію;
   - у разі загрози життю людей негайно організувати їх рятування (евакуацію), вивести за межі небезпечної зони всіх хто не бере участь у ліквідації пожежі;
   - перевірити здійснення оповіщення людей про пожежу;
   - забезпечити дотримання техніки безпеки працівниками, які беруть участь у гасінні пожежі;
   - організувати зустріч підрозділів Державної пожежної охорони, надати їм допомогу у її локалізації та ліквідації.
   Після прибуття на пожежу пожежних підрозділів повинен бути забезпечений безперешкодний доступ їх до місця, де виникла пожежа.
   3. Галузь застосування.
   Ця інструкція поширюється на службові, складські, допоміжні та інші приміщення і встановлює основні вимоги до забезпечення пожежної безпеки.
   Інструкція є обов'язковою для вивчення та виконання відповідальною особою за пожежну безпеку, усіма працівниками, відвідувачами, орендарями.
   Посадові особи до початку виконання своїх обов’язків і періодично один раз на три роки повинні проходити навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки.
   Усі працівники при прийнятті на роботу і за місцем роботи повинні проходити інструктажі з питань пожежної безпеки. Протипожежні інструктажі поділяються на вступний, первинний, повторний на робочому місці, позаплановий та цільовий.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 28450 | 23/01/2011 Бізнес - Протипожежна безпека

Ссылка на статью:


Комментарий
    kamagra store21:25 28-03-2018    
kamagra 100 chewable tablets <a href="http://kamagradxt.com/">kamagra kopen</a> kamagra oral jelly manufacturers in india <a href="http://kamagradxt.com/">kamagra plus forum</a> kamagra oral jelly gГјnstig kaufen deutschland http://kamagrad
    kamagra jelly india for sell21:24 28-03-2018    
the kamagra store hoax <a href="http://kamagradxt.com/">kamagra website reviews uk</a> kamagra 100mg tablets review <a href="http://kamagradxt.com/">kamagra shop erfahrungen 2016</a> kamagra 100mg tablets for sale in use http://kamagradxt.c
    Hire Essay Writer 05:51 01-03-2018    
scholarship essays <a href="http://essays.store">writing a descriptive essay about a place</a> essays <a href=http://essays.store>essays</a>
    Buy College Essays 09:03 18-02-2018    
essays <a href="http://essays.store">essays</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essays</a>
    Best Online Loans 21:15 10-02-2018    
installment loans no credit <a href="https://installmentloansonline.us.com">installment loans guaranteed</a> loans with collateral <a href=https://installmentloansonline.us.com>installment loans guaranteed</a>
    Assignment Of Leases 19:07 10-02-2018    
writing my paper <a href="https://writemypaper.us.com">write my paper</a> write my paper <a href=https://writemypaper.us.com>write my paper</a>
    Payday Loans Online 16:06 10-02-2018    
personal loans no credit <a href="https://personalloans.us.org">affordable loan</a> personal loans <a href=https://personalloans.us.org>bad credit personal loans guaranteed approval</a>
    Online Essay Help 16:05 10-02-2018    
write my papers <a href="https://writemypaper.us.com">write my paper</a> write my custom paper <a href=https://writemypaper.us.com>write my paper</a>
    Online Essays 13:05 10-02-2018    
essay writing <a href="https://essaywriting.us.com">writing essay</a> essay writing <a href=https://essaywriting.us.com>essay writing</a>
    Money Loan 11:20 10-02-2018    
personal loans <a href="https://personalloans.us.org">personal loans bad credit</a> loans personal <a href=https://personalloans.us.org>what is an installment loan</a>


Страница: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус