ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Психози  
Бережися, турист небезпечні країни  
Монтаж зеркала в ванной на декоративные крышки.  
Дієта при вилученому жовчному міхурі  
Потенційним емігрантам присвячується, або яку країну вибрати?  
Незвичайні послуги готелів світу  
Ніжний догляд для таємних зон  
Тренажери – не примха, а усвідомлена необхідність  
План действий для подготовки к Украине после Януковича  
Анатомічний атлас  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
свет,   Лептоспироз   іграшка   HTML   офор   засипати   дітей   жінки   салон   капитал   кофт?   спирт   інтернет   Одержання   розвиток  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Вибір імені для маляти
Вибір імені для маляти
Ім'я людини визначає його майбутню долю. Чим керуватися при виборі імені? Красивим звучанням? Пам'яттю про друга? Бажанням увічнити ім'я близького родича? Модою? А може назвати за церковним календарем? Головне – це пам'ятати, що вашому дитяті з цим ім'ям потім все життя жити.   
   
   
   Народження дитини для кожної родини – це свято. А яке свято обходиться без подарунків? І перший батьківський подарунок маляті - це ім'я, яке буде з ним усе життя.
   «Відгомони» старовини У древні часи до вибору імені відносилися дуже уважно. З довіри до Бога нарікали новонародженого дитяти по святцях тим ім'ям, яке випадало на день його народження. Люди бачили Божий промисел в тому, що дитя з'явилося на світ саме в цей, а не інший день. Святий заступник стане маляті добрим помічником і наставником. Зберігся „відгомін” цього звичаю: день народження і до цих пір часто називають іменинами. У різних куточках України посередником між батьками й церквою в цій справі була повитуха. Впоравшись з пологами, вона йшла до священика додому за „молитвою і ім'ям”, несла йому хліб, курку або сало, пшоно, а інколи — навіть гроші. Поверталася і поздоровляла батьків з „ім'ям”. Якщо ж воно не задовольняло сім'ю, повитуха знову вирушала до священика. Улюбленішими (а тому найбільш дорогими!) іменами були Ганна, Марія, Іван, Василь і Микола. У наш час найпопулярніші жіночі імена: Анастасія, Вікторія, Валерія, Ганна, Даріна, Дарія, Єлизавета, Катерина, Христина, Марія і Софія. Чоловічі імена: Андрій, Вадим, Владислав, Гліб, Данило, Денис, Максим і Роман. Хоча вже не потрібно віддавати за них кілька наділів поля.
   Усе рідше можна зустріти Анатолія, Галину, Григорія, Ніну, Людмилу, Леоніда, Степана й Петра. Здебільшого так називають немовлят на честь когось із родичів. Така традиція збереглася ще з дохристиянських часів, коли дітям давали імена на згадку знаменитих предків.
   Ім'я = характер, характер = доля
   Багато хто вважає, що ім'я впливає на характер людини, а вірно підібраний варіант може зробити свого володаря щасливим, і тому пошук його — напружена й хвилююча робота для батьків.
   Крихточка ще знаходиться в череві у мами, проте вже має власний характер, він вже придбав властиві лише йому риси. Кожна майбутня матуся багато що розповість про свого маляти, що ще не народилося: який він – тихий, спокійний або активний, майбутній „футболіст”. Вважається, що „зимові” діти і характер мають відповідний - сильний, вольовий і в той же час, упертий і конфліктний. Що народилися навесні – емоційні, нерішучі, невпевнені в собі. „Літнім” теж не вистачає твердості, незважаючи на їх талант і гордість. А от на „осінніх” дитинок ім'я впливає несуттєво.
   Умовно всі імена також можна розділити на „тверді” (Валерія, Катерина, Владислав, Богдан), „м'які”( Ілля, Наталя, Олексій, Софія ) і „нейтральні” (Ганна, Андрій, Настасія, Павло). Останні начебто складаються із твердої й м'якої частини одночасно й можуть наділити людину врівноваженістю й розсудливістю.
   Отже, вибір імені потрібно здійснювати відповідно до того, які саме риси ви прагнете бачити у свого нащадка в майбутньому. Хочеться застерегти батьків від бажання назвати дівчинку „чоловічим” іменем (Олександра, Євгенія, Віталія, Олеся, Василина, Яна, Михайлина). Помічене, що в характері таких дівчат переважають чоловічі риси, вони мають складний характер, наполегливий і впертий. А це, на жаль, не приносить жінкам щастя в особистому житті.
   Дві сторони медалі Заставою хороших стосунків в сім'ї багато хто вважає наявність загальних букв в іменах батьків і дітей. Наприклад, якщо маму звати Наталія, а батька - Максим, то і ім'я маляти повинне містити „а” (Даріна, Вадим, Ірина, Павло). Враховуючи традицію звертатися до дорослої людини на ім'я та по батькові, необхідно також звернути увагу на співзвучність імені дитяти і його батька. Наприклад, ініціали Леонов Олег Харитонович (Л. О. Х.) курйозні і невідомо як можуть вплинути на його долю.
   Часто батьки шукають чогось незвичайного, найрідшого, пам'ятаючи, скільки на їхньому життєвому шляху зустрічалося Сергєєв, Светлан, Наталій і Сашек. Але незрідка вони забувають, що набагато комфортніше психологічно відчуває себе третя в класі Настя, чим єдина в місті Есмеральда або Мерісабель. Особливо комічно звучать подібні імена з типово українськими прізвищами – Аделєїда Ковбаса, Річард Арбуз, Венера Петрунько. До подібних прізвищ більше підійдуть класичні Маша, Ваня або Вася. Ім'я - програма майбутнього для дитяти, тому бажано звернути увагу на подібні тонкощі. Хоча досвід показує, що ця справа особиста, що не підлягає логічним поясненням.
   Довіряйте інтуїції
   Хтось ще до вагітності знає, як назве свою майбутню крихітку. Інші довіряють „ вибір імені” самому маляті: штовхнув ніжкою в животику, реагуючи на почуте ім'я - виходить, воно йому подобається. Іноді старші діти (вважається, що в них добре розвинена інтуїція) вибирають ім'я своєму братові або сестричці. Хтось вирішує кинути жереб або просто довіритися власним відчуттям. Також повертається до нас традиція вибору імені по святцях... Слухайте своє серце... Воно не підведе!

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6257 | 22/01/2011 Діти - Чекаємо дитину

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус