ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Петрушка для краси й здоров’я  
Требования пожарной безопасности при эксплуатации наиболее распространенных объектов предпринимательской деятельности (часть 3)  
Морські свинки.  
Краткий обзор особенностей кредитного агрегатора Кредитулька  
Резная мебель, уют в вашем доме  
Облік, аналіз і аудит - основні функції управління  
Червона ікра.  
Канцерогени в харчових продуктах та онкологічні хвороби  
Усе краще дітям!  
Робимо розважальні портали  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Види   жінки   бюджет   администратор   АВТОПОКРЫШЕК   Роздільне   жінок   область   ікра   тест   Напівсолодке   ігри   особи   Страхование   літнє  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Про квартири й дітей-індиго
Про квартири й дітей-індиго
Хто такі діти індиго - генії або маленькі хами? чи Можна дитині дозволяти все? чи треба зворушуватися витівкам гіперактивної дитини? Погляд на дітей-індиго як на результат дурного виховання   
   
   От я, все-таки, ультра консервативна в питаннях виховання. Тобто систему, де дитина виховується в рамках «усе можна», не приймаю категорично. Дитя має бути ввічливим, не лізти в гостях в чужі шухляди, не втручатися в чужу розмову, не хапати що заманеться, поводитися пристойно і, бажано, ходити з пришпиленою до спини коіскою :) Зрозуміло, я жодного разу не чайлдфрі. Але в багатьох питаннях, що піднімаються цим співтовариством і проблем «це ж дитина!» підтримую – втім, проблеми виховання і «бидловиховання» дітей мають відношення не до протистояння чф і дітних, а до загальної культури. Наприклад, проблема квартиронаймачів з дітьми. В «Конкурентах» Сергій Лук'яненко патріотично проїхався по цьому питанню, торкнувшись оголошень типу «Здам квартиру. Строго без дітей». Мол, нація вимирає, з такими оголошеннями. Начебто б дійсно, негарні які в цих квартиросдавачів чф-настроюї Так нормальні настрої, я вам скажу. Не чф, а просте небажання зустрічатися із зайвими проблемами, сучасними батьками і їх сучасними нащадками.
   У світі, де невихованість і некерованість автоматично записуються в «гіперактивність» як ознака дитя-«індиго», число дурно вихованих свинят зростає в рази. Вони ж «індиго». Звичайно, є виховані діти. Тільки їх сьогодні дуже мало.
   Серед маси дрібноти, з якою я зустрічалася за останній час, тільки одна дитина була осудна – дочка моєї подруги, яка сама дуже традиційно вихована. А от, скажемо, двох нащадків колег по колишній роботі дуже хотілося прибити чимсь важким. Дуже. Коли маленька сволота не реагує на зауваження й носиться в робочий аврал по кабінету, шпурляючи літачки і хватаючи ручки-«бумажки» із столу, а матуся говорить – «ну що я з ним зроблю! він такий активний!»... слів немає. Цензурних. Винні батьки. Так би мовити, яблуні цих яблучок. Так от, кожен, хто здаючи квартиру, стикався з поганими дітьми або поганими тваринами (що в обох випадках – результат поганих батьків і господарів), наступного разу перестрахується: «Строго без». Розповідаю дві історії з особистого життя. Переїжджали ми з України, потім перевозили бабусю, оформлення документів, перевезення речей і продаж двох квартир – справа довга, загалом, все це розтяглося на рік, якщо не на два. Квартиру бабусі вирішили здати, не стільки ради грошей (10 доларів, в Росії це вже були не гроші), скільки ради того, щоб там жили люди. Молода пара з дитям. До дитяти претензій не було. Але пара попросила дозволити їм завести цуценя. Ми дозволили. Після того, як вони виїхали, а нам дісталися обідрані шпалери напередодні продажу «квартири з ідеальним ремонтом». як ви думаєте, якщо мені ще раз доведеться здавати квартиру, я дозволю туди запускати тварин? Приклад другий. Деякий час тому у нас в сім'ї трапилася фінансова криза, і поки брат був в армії, вирішили здати його кімнату. Бажаючих поселитися ухвалювала в основному я, тому що графік вільний. І хоча мама була проти жінок з дітьми, одну, що дзвонила, запевняла, що дитина дуже спокійна, я запросила подивитися кімнату. Ну шкода, дійсно – ніхто не хоче їх брати, з дітьми. Прийшла дівчина, з нею хлопчик. Симпатичний, « здрастуйте» та й по всьому. Стали обговорювати правила проживання. Правила зводилися до наступного: не пити, курити на балконі, не водити гостей, все.
   Стосовно дитини: під час відсутності мами тихо сидіти у своїй кімнаті ( зрозуміло, можна вийти поїсти в кухні, зайти у ванну, піти погуляти), але головне – не валандатися по квартирі, не заходити в кімнати хозяїв, не заважати мені спілкуванням (я все-таки працюю), не лазити по шафах, не лапати чужі речі. Останнє було сказано вкупі з несхвальним поглядом на дитятко, що встигнуло схапати зі стола кілька дисків, ще й дуже активно цікавилося всім іншим. Реакція матусі: «Ну йому ж буде нудно…»
   Моя б мати так сказала, коли я була маленька у гостях!!! Чому, коли ми відпочивали на приватних квартирах у моря, мої батьки ніколи не відстоювали мої права знайомитися із чужими речами на підставі «їй буде нудно» і «це ж дитина»?! Загалом, квартира дівчині з нудьгуючим нащадком здана не була.
   Виходила вона в досить нервовому настрої. Підозрюю, відмова була не першою. Думаю, я була занесена в когорту дитиноненависників або взагалі чайлдфрі… Тоді як питання зводиться до виховання. Не більш того. І якщо батькам з дитиною або тваринами знайти житло важче, чим без них – звинивачуйте в цьому не тих, хто здає квартири. А тих, хто знімав ці квартири до вас. А також виховуйте своїх дітей і собак, щоб градус «индіговости» у світі хоча б небагато, але знижувався.
   Набридла мода на дітей-«індиго», у яких все «креативність» і «несхильність впливу чужого авторитету» зводиться до повного ігнорування дорослих і комплексного поганого виховання. Автор: Сешат
   
   
   73

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4720 | 22/01/2011 Діти - Питання виховання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус