ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Жіночність із погляду чоловіків  
Неизвестные возможности онлайн-образования  
Консульство Великобритании  
8 причин поміняти зачіску  
Календула для вашого здоров’я й краси  
Пілінг під очами, плюси й мінуси мезо терапії  
Line 6 Uber Metal  
Сольові ванни лікувальна сила моря  
Любовь — дело тонкое или астрология взаимоотношений  
Ішіас при вагітності. Причини й лікування  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
медицина   .com   легенів   офор   izumrud   виробів   договор   chandi   boss   менеджмент   роботи   Яндекс   google   праці   active  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дитячі іграшки та їх роль у розвитку дитини
Дитячі іграшки та їх роль у розвитку дитини
Іграшки - це більш ніж просто товар або продукція. Oні є невід'ємною частиною нашого суспільства, в соціальному, культурному, економічному і політичному значенні. Вони допомагають дітям зростати в світ дорослих – і часто допомагають дорослим краще зрозуміти свого дитяти.   
   
   Іграшки - це більш ніж просто товар або продукція. Oні є невід'ємною частиною нашого суспільства, в соціальному, культурному, економічному і політичному значенні. Вони допомагають дітям зростати в світ дорослих – і часто допомагають дорослим краще зрозуміти свого дитяти. Для маляти, перша іграшка, є дуже важливою. Тому перші іграшки мають бути не лише високої якості, але і приємні для сприйняття (візуального і тактильного). Як тільки маля починає взнавати себе і світ довкола, іграшки починають займати найголовнішу роль. Вони повинні розвивати тактильні навики, такі як відчуття предмету, захват і координація. Так, наприклад, брязкальця розроблені спеціально для здорового і всестороннього розвитку дитяти. У міру того, як дитя зростає, удосконалюються його уміння, і маніпулювання з брязкальцем набуває нового значення. A означає, дорослі повинні по-різному використовувати цю забаву для розвитку немовляти. Адже найперша іграшка робить вплив на розумову, емоційну, фізичну і багато інших сторін загального розвитку, сприяє становленню самостійних дій, удосконалює дрібну моторику. Музична підвіска-карусель розвиває уміння стежити за рухом предметів по кругу, прислухатися до простої мелодії. Іграшки, приємні для дотику, учать маляти вираженню ніжності і безпеці. Ляльки так само є одним з потужних розвиваючих чинників дитяти. Ляльки одні з прадавніх і улюблених іграшок в світі.. За допомогою ляльки маленькі дівчатка потрапляють в світ дитячих фантазій: мама, принцеса – ролеві ігри збуджують уяву і допомагають дитяті краще зрозуміти дорослий світ і соціально розвиватися. Конструктори – направлені на дрібну моторику ручок і розвитку просторового мислення дитяти. Дитячі комплекси: гойдалки, гори драбинки – допомагають розвиватися фізично! A настільні ігри розвивають логіку і мислення. Eсть гри з якими дитя дізнається про правила поведінки в суспільстві, про правила про правила безпеки і т.д . Іграшка з найранішого віку стає для дитяти не лише способом для гри, але і свого роду другом. Це стосується більшою мірою м'яких іграшок і ляльок. Ми часто укладаємо улюблену іграшку поряд з дитям в ліжечко. Тому дитячі іграшки мають бути якісними, виготовленими з натуральних матеріалів, вони не повинні викликати алергії у дитяти. Шановні батьки, не купуйте дитячі іграшки в сумнівних місцях. Пам'ятаєте – від Вашого вибору іграшки залежить життя і здоров'я Вашого маляти! І не забувайте, що тепло батьківських рук ніколи не замінить навіть найдорожча Іграшка!
   
   69

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7015 | 22/01/2011 Діти - Розвиваючі ігри та іграшки

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус