ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Кулоны из серебра - эксклюзивный и модный подарок  
Як доглядати за хворим немовлям. Що потрібно робити до приходу лікаря.  
Урок 5:«Практическая работа: Создание Web - документов, которые содержат теги форматирования символов, гиперссылки и графику»  
Які продукти викликають прищі  
Як зберігати каву  
Ради туристові секрети ОАЭ  
Як привчити дитину до горщика  
Щодо стану договірно-правової бази двосторонніх українсько-китайських відносин в гуманітарній сфері  
УСТАНОВЧИЙ ДОГОВIР  
Боремося з неприємними запахами у квартирі  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
форма   ПРОВЕРКИ   кишки   біль   аналіз   медицина   салон   печінки   легенів   active   работа   робіт   рожа   стиль   статті  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Фактор страху
Фактор страху
Страх – це маленька смерть, це слабкість, що вбиває розум. Це відчуття заставляє нас ремствувати, задкувати назад, здаватися дурніше. Чи бажаємо ми цього нашим дітям? Ні. Саме тому пропоную задуматися над цим, поки ви ще вагітні, тому що дитя ще знаходячись у вашому череві, дуже чітко відчуває емоційний стан своєї мамусі і це може погано відбитися на нім надалі.   
   
   Страх – це маленька смерть, це слабкість, що вбиває розум. Це відчуття заставляє нас ремствувати, задкувати назад, здаватися дурніше. Чи бажаємо ми цього нашим дітям? Ні. Саме тому пропоную задуматися над цим, поки ви ще вагітні, тому що дитя ще знаходячись у вашому череві, дуже чітко відчуває емоційний стан своєї мамусі і це може погано відбитися на нім надалі. Зрозуміло, що вагітність робить нас ранимими й неспокійними, почасти це пов'язане з гормональними порушеннями в цей період, а маля всі занепокоєння вловлює відразу й відразу відповідає на них руховою активністю. Все-таки потрібно намагатися тримати себе в руках і налаштовувати на позитивний лад. Намагайтеся ні на що не реагувати, навіть якщо вас умисне намагаються розладнати, відмовтися від спілкування з людьми, які вас не люблять. Не бійтеся бути егоїстичними – зараз вам можна все, зараз ви відповідаєте за ще одне життя, що зароджується у вас. Те, що всі дев'ять місяців оточує повинне вас лише радувати, оскільки це профілактика емоційних розладів вашого чада ще до народження. Забобону з приводу першого місяця життя дитяти, впродовж якого крихітку нікому не можна показувати, мають під собою вагомі причини – дитина лякається нових осіб. До тата й мами він звикає з першого погляду, а от чого очікувати від чужих – не знає. У дитинстві й років до двох, дитину найбільше лякають несподівані звуки, у це ж час з'являється страх перед лікарями, людьми в білих халатах, які роблять укольчики. Потім дітки починають боятися спати одні, боятися темноти, казкових персонажів, клоунів і так далі. Проте всі страхи зароджуємо в них ми, батьки. Ми їх караємо, можемо накричати або нашльопати, а вони не розуміють нашої агресії, не розуміють, чому мама, така ласкава і добра, може раптом змінитися в одну хвилину. І оскільки малята агресії по відношенню до батьків не випробовують в принципі, це народжує страх. Дуже важливий момент в тому, що нові фобії в дітях можуть зароджуватися, коли вони бачать, що боїмося ми. Ми боїмося, що маля впаде, коли робить перші кроки, що випаде з ліжечка, проковтне ґудзик, простудиться… Будь-яка наша фобія буде помічена, а цього бути не повинно. Розумію, що часто нелегко стримати себе й не кинутися злякано до нього, не скрикнути, але пам'ятаєте, що цим ви робите лише гірше вашому дитяті. Просто постарайтеся, щоб не сталось, налаштувати себе на те, що перед вами особа, хай маленька, але така, що має право пізнавати світ самостійно (нехай навіть і під вашим наглядом). Залишайтеся спокійними, будьте доброзичливими по відношенню до маляти і ніколи не висміюйте його страхи, а тим більше не карайте за них.
   
   68

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6596 | 22/01/2011 Діти - Чекаємо дитину

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус