ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Розкручування сайту в Яндекс зовнішніми способами. Користь, технології, результати  
Йога для схуднення  
Туристи вважають Нью-Йорк найкращим містом  
Неврит лицьового нерва  
Дієта при псоріазі  
АМПУЛЬНЫЕ КОНЦЕНТРАТЫ  
Зимовий жіночий одяг: шуби  
Вивих передпліччя  
Договор поручения на продажу продукции  
Очищення рисом  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
ЗНАНИЙ   шлунку   подорожі   Winner   Види   фітнес   Web-   причини   нерви   який   додаток   %?3?   ФАКТОР   мови   видалення  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як швидко завагітніти? Як вирахувати день овуляції?
Як швидко завагітніти? Як вирахувати день овуляції?
Сьогодні середній вік жінок, що бажають завагітніти, наближається до 30 років. Додати до цього роботу, напружений спосіб життя, стреси, паління, екологію. Можна із упевненістю заявити, що сьогодні зачаття дитини – це важка праця   
   
   
   Зачаття дитини не так легко, як може здатися. Спочатку ми всіма способами намагаємося уникнути небажаної вагітності ( від різних методів контрацепції до переривання вагітності). А потім раптом вирішуємо, що прийшов час, і прагнемо швидко завагітніти. Для дуже щасливих пар цей процес займає парур трійку місяців. Але для більшості з нас спроби зачати дитини розтягуються від напівроку до року й більше.
   Сьогодні середній вік жінок, що бажають завагітніти, наближається до 30 років. Додати до цього роботу, напружений спосіб життя, стреси, паління, екологію. Можна із упевненістю заявити, що сьогодні зачаття дитини – це важка праця.
   Існують хвороби, які можуть завдати непоправної шкоди плоду. Тому не забудьте перед зачаттям, разом з майбутнім татом пройти обстеження й переконатися, що ви здорові. А у випадку виявлення проблем зі здоров'ям, пройти курс лікування.
   Як вирахувати день овуляції?
   Щоб збільшити шанси зачати дитини й швидко завагітніти, жінці необхідно знати, коли в неї відбувається овуляція. Є багато способів вирахувати день овуляції, але для найбільшої точності краще використовувати відразу декілька:
   
   Календарний метод: теоретично овуляція відбувається за 12-16 (частіше 14) днів до закінчення циклу. Ведучи календар менструацій, можна вирахувати сприятливі для зачаття дні. Для цього від самого короткого циклу віднімаємо 16, а від самого довгого циклу віднімаємо 12, і одержуємо відповідно найбільш імовірні дні овуляції. При регулярному циклі це інтервал в 5 днів, а якщо цикл нерегулярний, то інтервал ще збільшується.
   Базальна температура: щоранку, не встаючи з постелі й не роблячи різких рухів, виміряється температура в прямій кишці або піхви. Складається графік температур за цикл. Якщо ви здорові, то в першій половині циклу температура не міняється, потім випливає її різке зниження на 0, градуса, після чого вона підвищується й не міняється всю другу половину циклу. Часом овуляції саме і є час зниження температури на 0, градуса.
   По характеру виділень: за 3-5 днів до овуляції виділення стають рясними, прозорими, нагадують консистенцію яєчного білка. Найбільша кількість таких виділень відзначається саме в день овуляції. Після овуляції виділення стають нерясними, густими й кремоподібними.
   Дослідження слини: під час овуляції підвищується кількість эстрогену, що у свою чергу міняє склад слини, утворюючи кристалічні структури, під мікроскопом, що нагадують папороть. Зараз виробляються спеціальні мікроскопи, розміром з губну помаду. Такий мікроскоп легко може поміститися в сумочку.
   Тест на овуляцію: продається в будь-якій аптеці, простий у використанні, містить інструкцію. Овуляція відбувається протягом доби після одержання першого позитивного результату.
   Ультразвуковий моніторинг: проводиться в спеціалізованих клініках за допомогою вагинального датчика апарату УЗІ. На 7-10 день циклу лікарка досліджує яєчники, визначає, чи буде в цьому циклі овуляція. Потім кожні 2-3 дні спостерігає за зростанням фолікулів, аж до дня овуляції. Поєднуючи ці методи, вам буде нескладно визначити овуляцію. Виходячи з того, що сперматозоїди живуть 4-5 діб, а яйцеклітина одну добу, вашим завданням є організувати їм зустріну. Якщо перші спроби зачати маляти не увінчалися успіхом – це ще не привід бити тривогу. Просто запасіться терпінням і продовжуйте працювати. Лише після року невдалих спроб є сенс звертатися за допомогою до медицини.  
   
   
   56

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 24561 | 22/01/2011 Діти - Чекаємо дитину

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус