ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Цілющі властивості жовтого чаю й правила заварювання  
ДОГОВОР о передаче оборудования во временное пользование  
Причини передчасних пологів  
Дачный или квартирный переезд в населённом пункте  
Запалення суглобів  
Что надо учитывать, подбирая шторы для оформления интерьера квартиры  
Пуповинна кров, навіщо її зберігати  
Нужно в Тюмени недорого и экстренно заказать эвакуатор?  
Узамбарська фіалка - подарунок від природи  
Онлайн і оффлайн покер - переваги і перспективи для гравців у покер  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
охранника   капитал   кофт   юрист   выгодные   краси   косметическом   вироби   робіт   видалення   самому   виставка   портфоліо   державної   відносини  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дитячі садки і ясла
Дитячі садки і ясла
Дитячі ясла - «паличка - виручалочка» для багатьох мам і пап. Але державні дитячі сади і приватні ясла мають декілька істотних відмінностей, які впливають на загальний розвиток вихованців.   
   
   Дитячі ясла - «паличка - виручалочка» для багатьох мам і пап. Але державні дитячі сади і приватні ясла мають декілька істотних відмінностей, які впливають на загальний розвиток вихованців.
   Природно, що кожен батько мріє про безтурботне і щасливе майбутнє для єдиного дитя. До нещастя, ми не завжди здатні приділяти дітям досить уваги, а часто просто не володіємо мінімальним обсягом знань і терпіння для щоденного вчення і «інвестицій» в ранній розвиток дітей. Починати ходити в дитячий сад фахівці радять діточкам з 3 до 5 років. Але насправді процес адаптації до дитячого саду протікає менш хворобливо для діточок з 2 до 3 років. Беручи до уваги ранній розвиток дитини в наш час, необхідно звернути на це особливу увагу.
   Мама для всіх дітей - «безпечний острівець» у невідомому гігантському світі. Комерційний дитячий садок або муніципальний дитячий садок для нього стануть серйозним випробуванням. Звикання до дитячого садка протікає досить тривалий час. У переповненій групі, де один вихователь на всіх, досить складно приділити необхідну увагу кожному вихованцеві. Муніципальні дитячі садки в цьому не на висоті, а платні дитячі садки лідирують в очах тат і мам. Новачок перебуває віч-на-віч із «потрясінням» від зміни навколишнього середовища. Недержавний дитячий садок більш привабливий: у групах там, звичайно, не більш 10 дітей.
   Не потрібно недооцінювати значення, яке мають дитячі садки в житті дітей. Ранній навик спілкування дозволить дитяті надалі легко звикатися в будь-якій незвичній обстановці, і в майбутньому його не вводитимуть в замішання люди, яких він не знає. Дитячий розвиваючий центр або дитячий клуб повинні послужити стартом раннього формування ще маленькою, але вже особи зі своїми унікальними пристрастями і схильностями, її становленню серед людей. Від того, як вірно дитя буде зорієнтовано в поведінці серед однолітків, здатності спілкуватися з суспільством, залежить його майбутнє зростання і особова гармонія. Підготовку дітей для походу в дитячий сад можна почати завчасно: буде недаремний поводити їх з «екскурсією» в дитячий центр або дитячий клуб. В цьому випадку процес адаптації до дитячого саду пройдет м'якше і для батьків, і для дітей. Важливою обставиною є те, що приватний дитячий сад сприяє ранньому виявленню здібностей дітей і майбутньому їх вдосконаленню за допомогою вихователів, а після і педагогів. «Заставляння» таких якостей, як самостійність, ретельність і терпіння в досягненні мети, плюс усвідомлення свого «Я» починається саме в 3 роки. Тому дитячий садок - найважливіший і відповідальний етап у становленні дитини.
   Багато некомерційних дитячих садків не можуть похвалитися присутністю басейну і повноцінно обладнаним спортзалом. Та і велика маса дипломованих педагогів вирушає працювати в недержавні дитячі сади, центри дитячої творчості, клуби для дітей, оскільки зарплата в них більша, але керівництво, відповідно, володіє правом вимагати велику віддачу і працьовитості від найманих співробітників. Дитячий сад муніципальний або приватний дитячий сад для вашого сина або дочки? Рішення залежить тільки від вас. Від вас залежить, з яким життєвим досвідом і запасом знань дитина вступить у шкільне життя, наскільки буде товариським, самостійним, допитливим, сформованими розумово й фізично. Центри дитячої творчості, дитячі клуби, комерційні дитячі садки або муніципальні дитячі садки - вибір великий. І тільки від вас залежить, яким стане підстава, закладене в подальший розвиток дітей і освіту.
   Розміщене: Сайт статей
   
   44

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5827 | 22/01/2011 Діти - Дошкільні заклади

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус