ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Брекеты коли й навіщо  
Історія зачісок  
Все сомнения прочь!  
Что такое PR  
Австрия - Документы на получение визы.  
Особености приготовления кофе  
Приготування шнапсу  
I триместр. Звикай!  
5 способів точного підрахунку зайвої ваги  
4 способи одягти улюблену сукню  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
кислоти   мигдалини   футбол   Эрик   недвижимость   Сепсис   СИСТЕМИ,   роль   Воно   Яндекс   бюджет   монтажник   рослини   гідроакумулятор   Життя  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Музична освіта. Основні нюанси
Музична освіта. Основні нюанси
У музичній освіті дітей беруть участь три основні сторони: дитя, вчитель (або вчителі) і довкілля, яке в першу чергу представляють батьки і в якій, безпосередньо, беруть участь. Щоб зрозуміти, як складеться кар'єра юного музиканта, знайти причини, по яких діти або із завзяттям віднесуться до уроків або втратять інтерес до занять музикою, звернемося до самого початку і відповімо на питання: «Як батьки планують музичну освіту дітей?».   
   
   У музичній освіті дітей беруть участь три основні сторони: дитя, вчитель (або вчителі) і довкілля, яке в першу чергу представляють батьки і в якій, безпосередньо, беруть участь. Щоб зрозуміти, як складеться кар'єра юного музиканта, знайти причини, по яких діти або із завзяттям віднесуться до уроків або втратять інтерес до занять музикою, звернемося до самого початку і відповімо на питання: «Як батьки планують музичну освіту дітей?»
   Як правило, в цьому плані стоять два, поза сумнівом, важливих пункту: вибір і розрахунок вартості інструменту, необхідних учбових матеріалів і самих уроків, тобто матеріальна сторона справи. Другим пунктом освітнього плану є пошук хорошого педагога. На цьому підготовка до музичного вчення дитяти в більшості випадків вважається закінченою. Але ж купити інструмент і сплатити заняття не найскладніша частина музичної освіти, хоча багато батьків вважають, що саме на цьому їм потрібно зосередитися найголовніше. Все інше повинні зробити вчитель і дитя, яке зобов'язане регулярно відвідувати уроки і виконувати домашні завдання. А адже це простіше простого! Стоїть лише щодня запитувати своє чадо: «Ти сьогодні займався? Вивчив пальці в «етюді»? Нумо, зіграй п'єсу, яку тобі потрібно було вивчити напам'ять!» І так далі. Річ у тому, що причини успіху, а також причини втрати інтересу дитяти до занять музикою підкрадаються абсолютно непомітно й часто протягом досить тривалого часу. Ми зараз не будемо говорити про ті випадки, коли все складається вдало а поговоримо про загублений інтерес, який призводить до того, що ви, батьки, що утомилися від довгих, болісних наставлянь, нарешті, ухвалюєте рішення щодо припинення подальших уроків.
   Готуючи матеріали для книги “Voices of our children” я розмовляла з батьками і вчителями, обов'язково ставлячи їм питання про те, що вони думають про причини втрати дитячого інтересу. Знаєте, кого найчастіше звинувачували 80% моїх співбесідників? Так! Дитяти! Це він не захотів продовжувати заняття! Дуже важливо, що після того, як заняття закінчені, мало хто задається питанням, чому пропав інтерес дитяти? Давайте поглянемо, що в цьому випадку отримує кожен учасник освітнього процесу:
   Дитя. Він щасливий! Нарешті закінчилися його муки, тому що останнім часом йому доводилося чути багато неприємних розмов про його несумлінне відношення до уроків музики. Ніхто більше в житті не змусить його займатися музикою проти його бажання! Тепер він вільний від нудних уроків і може приділити час своїм справжнім інтересам! Педагог. Далеко не кожен педагог, особливо той, хто часто втрачає учнів, копатиметься в дійсних причинах пропажі інтересу дитяти до уроків музики. Йому легко звинуватити учня (а саме так і роблять вчителі, від яких вирушають діти), чим визнати власні помилки. Так що ж в цьому випадку робить вчитель? Він швидко забуває про колишніх учнів і дає об'яву про набір нових. І його можна по-людськи зрозуміти - педагог змушен заробляти на життя.
   Батьки. ви можете мені не повірити, але я вважаю, що коли дитина залишає музичне навчання, більше всіх (у моральному плані) страждають його батьки. І не тільки тому, що вони понесли чималі матеріальні витрати, а тому що разом з припиненням музичної освіти вони втрачають власні мрії, надії і можливість розкрити дійсний талант дитяти, яке не завжди лежить на поверхні. Я не буду зараз детально зупинятися на тому, які переваги дає музика і особливо гра на музичних інструментах дітям і взагалі людям. Про це ми поговоримо з вами наступного разу, оскільки це окрема, цікава і, поза сумнівом, дуже важлива тема. Отже, підведемо підсумок. Дитя може швидко перешикуватися й знайти новий інтерес. Педагог, що втратив учня, може відшкодувати його новим учнем. А що в цьому випадку робити батькам? Неабияк потріпавши власні нерви і психіку дитяти, адже вони не можуть замінити своє чадо іншим! Щоб уникнути подібних проблем, я вважаю, що батьки більше всіх мають бути підготовлені до музичної освіти дітей. Вони повинні заздалегідь знати, що їх чекає попереду, а також бути готові до можливих труднощів.
   
   38

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4461 | 22/01/2011 -

Ссылка на статью:


Комментарий
    Shiromi01:10 16-03-2014    
It's a plearuse to find someone who can identify the issues so clearly http://wgbewal.com [url=http://zkjmwf.com]zkjmwf[/url] [link=http://boaayha.com]boaayha[/link]
    Honey07:32 15-03-2014    
Check that off the list of things I was <a href="http://eoxpap.com">confsued</a> about.
    Lara22:59 14-03-2014    
Thanks for shainrg. Always good to find a real expert. http://lqenbf.com [url=http://azwpsw.com]azwpsw[/url] [link=http://ouzebq.com]ouzebq[/link]
    Emir06:03 14-03-2014    
<a href="http://ksgpnewrw.com">Thknas</a> for taking the time to post. It's lifted the level of debate
    Diego16:06 13-03-2014    
Going to put this artlcie to good use now.


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус