ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Життя без сигарети  
Дієтичні салати  
Лазерная эпиляция  
Комплекс для сідниць 18 - 30 років  
Шкідливі звички  
НЕСПЕЦИФІЧНІ ГНІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛЕГЕНЬ І ПЛЕВРИ  
Квіти в старих черевиках, гарна ідея  
Природа конфликтов в бизнес – структурах и пути разрешения конфликтных ситуаций. Курсовая работа.  
Дієта при сечокам’яній хворобі  
Як розвивається пародонтіт?  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
грипп   Воно   выгодные   подорожі   дозвілля   Освещение   тренажер   АВТОПОКРЫШЕК   масаж   Winner   херсон   лихорадки   href   свет,   isic  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як правильно вибрати компанію по створенню сайтів
Як правильно вибрати компанію по створенню сайтів
На сьогодні, наявність сайту для будь-якої компанії - це дуже престижно й ефективно. Тому багато керівників користуються послугою зі створення сайтів. Але як же правильно вибрати компанію, що надає дану послугу? Адже від цього буде залежати успішність вашого сайту   
   
   Якщо ви правильно виберете компанію по створенню сайтів, то ви одержите більший результат за помірну оплату. У наш час багатьом зрозуміло, що наявність сайту - це необхідна й обов'язкова умова для будь-якої компанії, яке сприяє залученню цільової аудиторії клієнтів і розвитку бізнесу в цілому. Тому серед більшості керівників компаній виникає доречне питання: так кому ж можна довірити створення сайту в вашому місті? Часто буває так, що зробити розумний вибір стає дуже навіть непросто, із за великої кількості компаній, що надають таку послугу, а також фрілансерів, які можуть зробити цю роботу дешевше. Отут доводиться вибирати між якістю та низькою ціною. Щоб зробити правильний вибір вам доведеться провести невелике маркетингове дослідження, яке займе якийсь час, тому будьте готові потрудитися.
   Якщо ви досвідчений підприємець, то ви, напевно, зажадаєте гарантії на виконання даних робіт, чого не можуть забезпечити фрілансери, тому що вони не працюють за договором. Тому вам варто довірити цю роботу великій компанії, яка на професійному рівні спеціалізується на наданні такої необхідної вам послуги, як створення сайтів, яких на сьогоднішній день сформувалася досить велика кількість. Оцінивши цінову політику й рівень компаній - ви зможете зробити розумний вибір на користь тієї або іншої компанії. Обрана вами компанія повинна відповідати наступним необхідним вимогам: проведення всіх робіт повинне проводитися на підставі договору, компанія повинна впевнено позиціонувати себе на ринку, мати власний корпоративний стиль, мати професіоналізм усіх співробітників, а також шанобливо ставитися до всіх клієнтів. На наступному етапі, переконайтеся, що компанія працює в сфері інтернет-реклами не менше року. І звичайно ж, не забудьте попросити надати портфоліо виконаних проектів компанії й переконайтеся, чи подобаються вони вам. Постарайтеся оцінити як роботу дизайнера, так і програміста.
   Із усього вищесказаного можна зробити висновок: якщо вам необхідне створення сайту, то правильний вибір компанії - це запорука успіху вашого сайту й компанії загалом.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5417 | 09/12/2010 Інтернет - Створення сайтів

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус