ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Кава в турці – ячмінна кава  
Требования пожарной безопасности при эксплуатации наиболее распространенных объектов предпринимательской деятельности (часть 2)  
Чудо на Верхней Хортице!  
Создание сайта с целью продаж  
Захворювання кишечнику  
Маски для вій  
Преимущества при оформлении кредита в WebMoney  
Кролики  
Як вибрати штори й інший текстиль для будинку  
Звукозапис у домашніх умовах  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
стать   задача   ПРОДУКТЫ   імідж   інсульт   онлайн   чума   СТАТУТ   модні   інтернет   питання   херсон   Новая   вирусного   тканини  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Ради мамам, що вибирають дитячу коляску для маляти
Ради мамам, що вибирають дитячу коляску для маляти
В основному види дитячих колясок не здатні вдало уміщатися в багажнику автомобіля. Окремі дитячі коляски просто не личать мамам, надмірно стомлюючи м'язи спини   
   
   Буває виникають моменти, коли карапузові сповна комфортно прогулюватися у власній дитячій колясці, але мамі коляска не личить по декількох мірках. Маса коляски дуже величезна і кожного разу її важко піднімати і опускати по сходах у домі. Може бути коляска настільки величезна що її незручно перевозити по під'їзду. Бувають дитячі коляски, які не проїжджають у двері ліфта. Деякі моделі дитячих колясок не здатні правильно уміщатися в багажнику автомобіля. В більшості випадків коляски попросту не личать молодим батькам, дуже напружуючи м'язи спини. Власне тому при виборі дитячих колясок так потрібно акцентувати увагу на їх вагу і ергономічность. Купуючи дитячу коляску для маляти, не прагніть вибрати простою варіант - всі люльки досить великі. Вагу складає міцна ходова частина, великі колеса, які забезпечують плавну і ритмічну їзду, не можна не врахувати захисний каркас люльки з утеплюючою оббивкою.
   Схожі дитячі коляски для карапузів найменше важать 12 - 15 кг Подібні коляски, перш за все, покликані дарувати затишок для новонародженого і найбільшу стійкість конструкції. В даний час велику популярність придбали дитячі коляски трансформери, в основному, завдяки їх унікальності - вони мають властивість служити як люлькою, так і прогулочною коляскою. Ці коляски можна назвати - 2 в 1. Ці види можуть важити до 15 кг Разом з новонародженим подібна коляска важитиме набагато більше. Трансформери бувають і легше - з міцного пластика і алюмінієвих сплавів. Але такі види, природно, набагато дорожче. Прогулочна коляска для карапузів постарше має вагу порядка 4 - 10 кг Зручні тростинні полегшені дитячі коляски. Мала вага, компактність, маневреність, легке перетворення на тростину - це безперечні привілеї. Недолік в тому, що дуже легку тростину маленьке маля зможе випадково звалити.
   Керування коляскою повинне бути максимально зручним. Дуже зручні регульовані по куту нахилу й висоті ручки. Самий практичний кут - 45 градусів стосовно торса, що везе. Перекидна ручка в дитячих колясок дає можливість везти карапуза як лицем до вас, так і особою вперед. Люлька, регульована по висоті, - головний момент для трансформеров. Тоді можна відрегулювати люльку на необхідний і комфортний для батьків рівень, для того, щоб не нахилятися дуже низько до свого карапуза.
   
   24

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4285 | 22/01/2011 Туризм, подорожі - Різне про туризм

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус