ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Система управления затратами и стоимостная оценка функций управления  
7 міфів про розкрутку сайту (Частина 2)  
Експлуатація зимових шин  
Засоби і критерії забезпечення безпеки дитини  
Система наращивания волос по технологии Serenity EuroNaturals  
Устройства арбалетов. Из старины в сегодняшнее время  
12 МОДНИХ ВІДТІНКІВ ЦЬОГО СЕЗОНУ  
Надягаємо кімоно  
Голівуд привчає підлітків курити  
Не сплячі красуні  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
імідж   задымления   ВИРОБІВ   подорожі   токсоплазмоз   мигдалини   техніка   бразилія   веб-сайт   ПАПУГА   поставки   br-1180   клапаны   менеджмент   Создание  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відомі ігри жанру "я шукаю" на теперішній момент
Відомі ігри жанру "я шукаю" на теперішній момент
На даний момент усе більш стають популярними ігри жанру "я шукаю". Такі міні ігри досить цікаві і доступні в інтернеті для всіх, хто бажає пограти в них..   
   
   Всім відомо, про смаки не сперечаються, звичайно ж і про смаки в області казуальних міні-ігор. Одним людям до душі динамічні аркади, а іншим подобається неквапливий пошук. Саме для других призначені ігри жанру "я шукаю" (або "пошук предметів"). Уявіть собі картинку з гігантським числом предметів на ній, забезпечену списком предметів, які потрібно знайти. Нічого не нагадує? Більшість напевно пригадають популярні, раніше, головоломки типа "знайдіть 10 (20) предметів" (на картинці), що розміщуються в друкарських виданнях. Їх найближчими родичами є головоломки типа "знайдіть 10 відмінностей" (між двома схожими зображеннями). До речі, пошук відмінностей також присутній в іграх жанру я шукаю у форматі окремих ігрових квестов. А предмети в "квестах" на пошук предметів інколи шукаються не по назвах, а по загадках, звуках або силуетах.
   В принципі, як би не різноманітили творці казуальних ігор жанру "я шукаю", процес пошук предметів, будучи представленим в десятках локацій, він має властивість набридати. Саме тому для того, щоб людина довела справу до кінця, ігри "я шукаю" доповнилися декількома додатковими елементами. Деякі локації ігор жанру "я шукаю" спочатку почали зв'язуватися між собою сюжетом, у вигляді коміксів і діалогів з другорядними персонажами, а у міру поліпшення казуальних ігор їх змістили анімовані мультики. У перервах між рівнями стали появлятся аркадниє і логічні міні–ігри, зі всіляким ігровим механізмом. Далі міні–ігри переселилися на локації і сталі об'єднані з ними в сценарії, а буває і шуканих предметів. Це характерно як правило для популярного гібрида жанрів "я шукаю + квест", в якому пошук предметів доповнений певною кількістю "квестов", що вирішуються за допомогою деяких із знайдених предметів. Існують також "чисті" квестовиє ігри, але їх число невелике. Прогрес рухається, і сьогодні в певних іграх жанру "я шукаю" можна зустріти локації розміром більше екрану або повністю тривимірні локації. Викачати ігри "я шукаю", "квест" або ж "я шукаю + квест" безкоштовно, включаючи новинки всіх перерахованих жанрів, ви у будь-який час зможете у величезному числі сайтів в "усесвітній павутині". Огляди від професіоналів напевно допоможуть вам безпомилково визначитися з вибором відповідної розваги. До речі, ігри всіх цих жанрів, за винятком звичайного "я шукаю", деколи ставлять користувача в безвихідь, для вирішення якого використовуються повні проходження, які також можливо відшукати в "усесвітній павутині" або кнопка "підказка".
   
   19

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6671 | 22/01/2011 Діти - Розвиваючі ігри та іграшки

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус