ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
    Імміграція
    Види туризму
    Готелі
    Дайвінг
    Дозвілля
    Китай
    Країни й міста
    Подорожі
    Працевлаштування за кордоном
    Різне про туризм
    Рекомендації подорожуючим
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Рак легенів  
Бухгалтерія 8 для України  
Учредительный договор  
Зміцнюємо відносини з дитиною тиждень 1  
Як стати справжнім стервом (взаємини зі свекрухою)  
Послеродовые гнойно-септические заболевания (перитонит, сепсис, токсико-инфекционный шок). Лекция.  
Розкручування сайту за допомогою засобів реєстрації в каталогах  
Від чого вас не врятує презерватив  
Де і як сьогодні застосовується гомеопатія  
Что хочет Женщина  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Сказ   %?3?   картинки   Ссудный   помощь   роль   столи   менеджмент   грипп   пользование   культура   групі   імідж   фітнес   фотообои  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Покупка б/у коляски
Покупка б/у коляски
Якщо ви бажаєте дати дитині тільки самі якісні речі, але дуже стиснуті фінансово, те оптимальним варіантом у такій ситуації може стати придбання коляски "з рук" по оголошенню. Але купуючи вже не нову річ ви завжди можете як заощадити, так і одержати досить проблем з ремонтом або запасними частинами. Що потрібно подивитися й урахувати вибираючи таку коляску, що б не помилитися й покупка повністю виправдала очікування? Головні критерії вибору представлені в цій статті   
   
   На що потрібно подивитися при покупці коляски б/у.
   Рама. Важливо, щоб рама не стала занадто розхитаною, тому що це може зробити керування коляскою дуже важким. У деяких колясок рама валандається навіть тоді, коли він нові. Спробуйте скласти коляску й, якщо передбачається блокування засувками, то переконайтеся, що засувки зустрічаються так, щоб не було необхідності вручну зводити їх для фіксації.
   Колеса. Коляски з невеликими колесами особливо схильні до зносу, і задні колеса приймають головний удар використання. Якщо шини з протектором, перевірте, як вони одягаються. Для маленьких пластикових, перевірити знос коліс. Нові колеса інколи можна купити у виробника, але вони можуть бути дорогими, тому перевіряйте ціни, перед покупкою коляски і уточнюйте, чи потрібні нові колеса. Вицвітання. Втрата кольору відбувається, коли фарба тканини коляски руйнується із-за перебування на сонці. Хоча це не впливає на функціонування коляски, але впливає на зовнішній вигляд, а також може вплинути на майбутню вартість перепродажу. Вицвіла тканина, це не те, що ви можете легко виправити, так що якщо це для вас це важно і принципово, краще відкинути такі варіанти спочатку. Якщо є підозріння, що тканина схильна до вицвітання, обов'язково уточните про це. Особливо якщо ви купуєте через інтернет, то добре запитати, чи є втрата кольору, оскільки це не завжди очевидно, на фото.
   Іржа. Невелика кількість іржі на поверхні б/у коляски не впливає на функціонування коляски хорошої якості. Це впливатиме на її зовнішній вигляд, і знову може потім вплинути на вартість продажу, але відкидати відповідну модель, за хорошою ціною поглянувши на невелику кількість іржі. Якщо ви купили дитячу коляску з іржею, то варто спробувати позбавитися від неї, щоб зупинити подальше поширення.
   Саме та модель.
   Якщо ви купуєте не в магазині, переконайтеся, що ви знаєте, яку модель ви купуєте. Залежно від року випуску може відрізнятися ширина кошика, регулювання ручки, сумісність із автокріслами ( як в Quinny Buzz, Inglesina Zippy) або трохи інший механізм складання в порівнянні з поточними моделями. Будьте особливо обережні, якщо ви прагнете додати аксесуари до коляски, такі як прогулянкове сидіння або колиску, тому що крапки кріплення можуть змінюватися згодом.
   Запасні частини. Зверніть увагу на можливість покупки запасних частин для цієї коляски. Досить часто для колясок, які вже не виробляються, купити запасні частини дуже проблематично. Та що ці частини іноді можуть бути дуже дорогими, а вартість старої коляски плюс запчастини може виявитися не на багато менше, чим вартість нової коляски в магазині.
   
   
   Де купити
   Дошки оголошень із продажу дитячих товарів, співтовариства батьків у соціальних мережах, інтернет-аукціони такі як Ebay, дозволять вам знайти в країні (і у світі), безліч колясок, не відходячи від комп'ютера. У більшості є фотографії, які означають, що можна отримати уявлення про те, в якому коляски стані ще не домовившись про її перегляд. Якщо є така можливість, завжди краще проглянути коляску живцем, фото можуть не давати реального уявлення про поточний стан. Також завжди враховуйте вартість і терміни доставки, особливо при покупці через Ebay. Покупка по оголошенню, в місті де ви проживаєте, дає перевагу можливості проглянути до покупки, але ціни часто занадто завищені.
   
   
   17

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6764 | 22/01/2011 Туризм, подорожі - Різне про туризм

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус