ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
12 салатів з риби й морепродуктів  
У ролі доктора дельфін!  
В’ялі м’язи рук. 6 ефективних вправ для кожної дівчини  
Вправи на футболі, м’яч здоров’я  
Модні аксесуари: чоловіча краватка  
Гірськолижний курорт Драгобрат, сезон 2011  
Оглушлива популярність ляльки Barby  
Епідемія раннього розвитку  
Свята без ускладнень  
Гороскоп на 2013 рік Чорної водяної змії.  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
сайта.   полинь   тема   розклад   Ситуационные   токсикоинфекции   чума   Напівсолодке   Новая   масло   ответы   культура   відносини   мобильный   поставки  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Історія появи конструктора Лего
Історія появи конструктора Лего
Цікаво, що на сьогодні не знайдеш нікого, кому б не був знаком дитячий конструктор Лего. Отже, в тридцятих роках минулого століття О. Крістенсен, столяр і бригадир теслярів, почав свою справу по виробництву прасувальних дощок, драбин, а крім того дерев'яних іграшок. Через два роки, оскільки компанія добре розвивалася, то її продукти знайшли назву Lego (Лего), що перекладається з данського ("грати із задоволенням") або "Leg godt".



   
   
   Цікаво, що у наш час не знайдеш нікого, кому б не був знаком конструктор дитячий Лего. У 1932 О. Крістенсен, бригадира теслярів і столяра в одному з сіл в Данії, почав свою справу по виготовленню прасувальних дощок, драбин, а також іграшок з дерева. Через два-три роки, оскільки розвиток компанії був досить успішним, то її продукти знайшли назву Lego (Лего), що по-датському означає "Leg godt" або ("грати із задоволенням"). Опісля десять років фірма Лего купила верстат, який міг виготовляти пластмасову цеглу, родоначальники деталей Лего, які ми знаємо зараз. І ось тепер компанія почала виробляти більш 2-х сотень різних пластмасових і дерев'яних наборів. Спочатку вся продукція Lego продавалася виключно в Данії. З 50х років після подальшого розвитку елементів Lego, компанія починає нестримно розвиватися, і асортимент компанії відчутно зростає. І вже в асортименті було близько 30 наборів і близько десятка машинок, також у продажу були й доп. частини. у 1958 була придумана і запатентована система зчеплення елементів Lego, які і відомі нам. Завдяки подібному принципу кріплення, моделі придбали міцність і стійкість. Кількість же варіантів з'єднання деталей обчислювалися астрономічними цифрами. А в шестидесяті роки Лего конструктор прийшов і на ринок Америки. І якщо спочатку це були звичайні набори Lego цеглинок, то декілька пізніше з'явилися вже різні комплекти з яких можна було побудувати цілий Lego Citi з інструкцією, що додається, по збірці. В кінці 60-х років група Lego збільшила перелік продукції, що випускалася, новою серією Duplo. Яка була частинами крупних розмірів для дітей дошкільного віку, і, в 77-м-році , лінією Technic для збірки складніших будов для підлітків і старших дітей.
   Після чого почався стрімкий розвиток компанії Lego. Наступним кроком компанії була лінія Скеля Пленет Лего, придумана спеціально для дівчаток, яка комбінує звичайні будівельні частини Лего з модним приладдям, ляльковою сім'єю. Далі після виходу гучного фільму про космічні пригоди Люка Ськайвокера, з'явилася серія Lego Wars, а незабаром і серія Lego Bionikle. Стали видавати журнал про Лего, а також створили інтерактивний сайт Лего lego. Ru, стало можливим купити Лего в інтернет магазині. Холодна війна викликала посилений інтерес до освіти, а також до іграшок, які могли учити і допомогти перемогти у змаганнях в області космічних досліджень з Радянським Союзом, в цьому якраз і міг допомогти дитячий конструктор Лего. І слідуючи настрою того часу девіз Lego свідчив, що його кубики «розвинуть спритність рук, критичну думку малюка і здатність думати».
   
   8

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5515 | 22/01/2011 Діти - Розвиваючі ігри та іграшки

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус