ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
    Алкогольні напої
    Вибір продуктів
    Все про їжу
    Все про каву
    Дієти, схуднення
    Десерти й випічка
    Другі страви
    Закуски
    Кухні народів світу
    Маленькі хитрощі
    Напої
    Перші страви
    Рецепти
    Салати
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Ковбаски курячі  
Комбіки Marshall: серія MG  
Що може знадобитися вашому маляті  
Сімейний бюджет, або як уникнути скандалів через гроші  
10 смачних бананових десертів  
Инструкция по охране труда для массажиста в косметическом салоне.  
Креветки й дієта  
Ламінат  
Шкірний вірус знайти й знешкодити  
Кращі нешипованы зимові шини 2010-2011 року – думка експертів  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
продукции   призначення   питання   аеробіка   печінки   співробітництво   вагітності   інтернет   лікування   дизентерия   педагогика   Ситуационные   работа   недвижимость   международные  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Норма вживання алкоголю
Норма вживання алкоголю
Усі знають, що алкоголь є отрутою для організму, але лікарі запевняють, що й сіль, і цукор - також отрути, але все залежить від дози. Кожний з нас знає, що норма алкоголю в кожного індивідуальна.


Однак є загальноприйнята доза. Німецька споживча організація “Штифунг Варентест” показала результати медичної статистики.
   
   Одноразова доза, для чоловіків становить 40 грамів чистого спирту. Тобто в перерахуванні на напої це 1 літр пива, 0,5 літра вина або приблизно 6 чарок горілки. Жіночий організм спиртні напої переносить значно гірше, от чому доза для жінки в 2 рази менше. Співробітники інституту превентивної медицини затверджують, що невелика кількість вина дає гарну дію на сердцевосудинну систему.
   
   Медики із Франції вважають корисними вина, завдяки дубильним речовинам, що втримуються в них, і флавонідам. У Росії науковці відзначають позитивну дію алкоголю при занепаді сил, непритомності або втраті крові. Крім того, давно помічене, що при хронічних захворюваннях людини, приміром, малокрів'ї, або видужанні від важкої хвороби відмінно допомагає келих гарного вина.Червоне вино вважається гарним засобом для профілактики ішемічної хвороби серця. Справа не в вмісті алкоголю, а фенольних з'єднаннях, які виявляють значну антиокислювальну дію.
   
   Епідеміологічні дослідження показали, що французи випиваючи вина в кількості 20-30 грамів у день, тим самим зменшують можливість розвитку ішемічної хвороби, принаймні, на 40 відсотків. Вчені встановили дію різної кількості алкоголю на ліпіди сироватки крові. У дослідженнях взяли участь 832 чоловіка, вік яких перебував в проміжку від 35 до 59 років. Їх по дозі вживаних спиртних напоїв у день, можна поділити на 5 груп. Вчені досліджували ліпіди сироватки крові. Залежно від дози й виду алкогольних напоїв, що випиваються і кількості сигарет, що викурюються за день, віку й маси тіла були отримані різні результати.
   
   Кількість холестерину липопротеїдів низкою щільності ставала менше, а високої щільності - більше, чим більше кількість спиртних напоїв, що випиваються. Дана характеристика не має прямої залежності від виду напоїв, що випиваються, однак, в тих, що вживають пиво виявлений більш низький рівень триглицеридів у сироватці крові, що веде до появи атеросклерозу. Чому ж після бурхливого вечора на ранок у багатьох людей починаються головні болі? Печінка, у процесі вивидення алкоголю, забирає з організму значну кількість води, яка забирається з інших частин тіла. Саме зневоднювання веде до головних болів. Крім того, етиловий спирт має властивість збільшувати кровоносні судини. Що веде до росту кров'яного тиску в головному мозку, що також веде до появи головного болю.
   
   Крім того, алкогольні напої можуть включати різні домішки, які також можуть негативно позначитися на самопочутті людини. Максимальну кількість таких домішок містить бренді, коньяки й червоне вино. Алкоголь виводиться з організму з індивідуальною швидкістю. Швидкість розщеплення спирту залежить від швидкості обміну речовин, стану здоров'я, кількості їжі, обсягу рідини в організмі, віку й здоров'я печінки. Зазвичай організм виводить спирт зі швидкістю половини унції за годину.
   
   Є поширена думка, що спиртне викликає міцний і довгий сон. Але насправді все значно складніше. Щоб спиртні напої викликали сонливість, людині потрібні фізичні навантаження. Крім того, сон такий буде неспокійним і неглибоким. Випадки алергії на спиртні напої зустрічається досить рідко. У цьому випадку, вона викликається не безпосередньо етиловим спиртом, а іншими складовими напоїв. Приміром, сульфіти, застосовувані для консервації вин, можуть вести до приступів астми. Крім того, у випадку поганої перегонці напою, організм може погано відреагувати на масла, які є в напої.
   
   Однак алкоголь може досить активно сприяти алергії, яка викликається іншими речовинами, тому що він знижує алергічний поріг.
   Чи існує зв’язок між масою тіла и силой сп’яніння від спіртних напоїв Якщо в людини, є великі жирові відкладання, він п'яніє сильніше. Це пояснюється тим, що для виводу з організму продуктів розпаду етилового спирту печінці необхідний великий обсяг води, яку вона одержує з інших органів.
   
   Однак у повних людей жирові відкладання тіла зв'язують запаси води. От чому велика кількість алкоголю попадає прямо в кров, ведучи до сп'яніння. Але ця умова відноситься тільки до людей, які мають надлишкову вагу. Від природи великі люди мають великі запаси вологи в організмі, а тому навпаки п'яніють, набагато слабкіше
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6393 | 16/01/2011 Приготування їжи - Алкогольні напої

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус