ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Dolce означає солодкий ТОП-5 міста-ласунок  
Нова дієта  
Мужчинам не надо помогать  
Недвижимость под контролем.  
Авиабилеты в Хургаду.  
Плата за красу чим ризикують модниці  
Виноградне вино. Типи вин та їх приготування.  
Привлекательные и модные чехлы для айфонов - как красиво и надёжно защитить свой девайс  
Холодильна камера для зберігання ягід  
Бадмінтон  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
перитоніт   пальт   розклад   Освещение   тканини   билеты   посвідчення   призначення   сайта.   флюктуация   монтажник   международные   организации   ПРОВЕРКИ   літнє   печінки  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Розробка web-сайту компанії, його оформлення й наповнення контентом
Розробка web-сайту компанії, його оформлення й наповнення контентом
Будь-яка корпорація мріє збільшити свій прибуток, виглядати презентабельно й займати топові положення на ринку. В епоху інформаційних технологій більшість звичайних заходів щодо залучення клієнтів застаріли й вже не настільки ефективні   
   
   Усі корпорації бажають підняти свою прибутковість, виглядати солідно й займати конкурентні позиції на ринку. В еру інформаційних технологій більша частина класичних методів для залучення покупців морально застаріли й не настільки ефективні. Тепер усім організаціям необхідний корпоративний we-ссайт в у мережі, який буде представляти її величезному колу клієнтів і справно виконувати роль інтернет-вітрини. Від того, якій конторі ви доручите створення сайтів, буде залежати його зовнішній вигляд, зручність і інформативність контенту, тому не слід гнатися за дрібною ціною створення, необхідно відшукати кваліфіковану корпорацію, в арсеналі якої є якісне портфоліо й похвальні відгуки клієнтів. Але, перш ніж ваша компанія визначиться з розроблювачем, з’ясуйте тип сайту який вам потрібно.
   Сайт-Візитка. Найпростіший сайт із приємним дизайном і невеликим інформаційним змістом. Подібний інтернет-сайт ідеально підійде для малих фірм, які мають намір викласти базову інформацію про пропоновані продукти й послуги.
   Корпоративний сайт. Цей web-сайт може справно послужити великій фірмі для організації документообігу й планомірного керування персоналом. Як правило такі веб-ресурси включають додаткове оснащення для зв'язку між основними відділеннями корпорації, а їх створення охоплює дуже великий проміжок часу.
   Форум. Ці web-ресурси виявляють собою якусь проміжну ланку між продавцем і кінцевим споживачем. Ця категорія інтернет-сайту відмінно підходить для проведення рекламних досліджень для з'ясування потреб і переваг покупців, формування й дослідження цільової аудиторії, яка буде просувати ваш продукт окремо від вас.
   Промо-Сайт. Інтернет-cайт виготовлений для рекламування окремого товару або послуги організації.
   Інтернет-Магазин. Назва цього виду web-ресурсу говорить сама за себе, подібні web-сайти виготовляються для реалізації продукту. Покупець зможе оформити замовлення в зручний час дня й ночі, при цьому заощадивши час. Такого роду веб-сайти будуть ефективні не тільки великим фірмам, а так само молодим організаціям, для зменшення витрат на штат співробітників і оренду офісних приміщень.
   Розробка сайтів включає особливий підхід до кожного споживача, тому, незалежно від того, який тип ресурсу ви виберете, вам важливо організувати повні переваги до дизайну й функціональному наповненню ресурсу. Можливо це допоможе знизити ризик розбіжностей і допоможе виділити ваш веб-ресурс із юрби конкуруючих фірм.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5217 | 09/12/2010 Інтернет - Створення сайтів

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус