ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Постільна білизна вибір, поради, тенденції  
ВЕЛИКІ НЕБЕЗПЕКИ МАЛОГО ШУМУ  
Альгоменорея  
Цистит  
Грог  
Як правильно лікувати ангіну  
Сейчас – это прекрасное время для доступного отдыха на Испанских островах!  
Ніс - вірний страж здоров’я в період холодів  
Аватар: Легенда об Аанге - известный мультсериал для детей  
Внутрішня seo оптимізація сайту.  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
печінки   ТОВАРИСТВА   область   Marshall   ігри   поручение   .com   тема   Создание   продукции   інтернет   фітнес   столи   нерви   статут  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Кахетинське вино (сухе столове)
Кахетинське вино (сухе столове)
Це сухе столове вино, що має колір міцного чаю, досить кисле й терпке. Готовлять його головним чином у Грузії. Для приготування кахетинського вина йде в основному місцевий білий сорт винограду Ркацителі. Виноград збирають, коли він набере максимальну кількість цукру.    Від половини зібраного винограду відокремлюють на тертці гребені. Потім обидві порції винограду змішують і роздавлюють дерев'яною толкушкою або дерев'яним валиком. Роздавлену мезгу разом із гребенями поміщають у кадочку або емальоване цебро. Негайно додають закваску дріжджів у кількості 1–2 % від поставленої на бродіння мезги. Мезгу перемішують і залишають бродити днів на десять. Щодня мезгу перемішують. Зверху мезги укладають дерев'яний кружок, щоб вона не спливла. Надалі проводять усі ті роботи, що й при готуванні червоного сухого вина. Стежать за температурою.
   
   Кахетинське сухе вино витримують 2–3 місяця. За цей час воно стає м'якше й втрачає первісну брутальність. Зберігати пляшки з кахетинським вином рекомендується лежачи при температурі нижче 10 °C. Посуд повинна бути наповнена до половини горлечка. Вино, у якім випав під час зберігання осад (це стосується особливо червоних і кахетинських вин), не вважається браком. Осад являє собою дубильні речовини й барвники, які природньо випадають під час зберігання.
   
   Один приклад приготування сухого вина: 10 кг винограду ( з розрахунку наповнення одного 10-літрового балона) перебирають, відокремлюють ягоди від грон, видаляють ушкоджені й загнили, невеликими порціями вкладають у друшляк, установлений над емальованим цебром, і розминають тильною частиною руки. Отриманий сік і мезгу зливають у балон, накривають його марлею і ставлять для бродіння в тепле місце з температурою 25–28 градусів на 2–3 дня. На 2-й або 3-й день бродіння сусла мезга спливе, а сік виділяється в нижній частині балона. На 6– 7-й день сік з балона зливають через друшляк в емальоване цебро, а мезгу віджимають руками над друшляком. Зібраний виноградний сік зливають у чистий балон, встановлюють водяний затвор і ставлять на бродіння. Бродіння соку під водяним затвором роблять до повного припинення шумування, яке, залежно від температурних умов, може тривати 12–20 днів. Ознаки закінчення бродіння наступні: у склянці з водою перестають виділятися пухирці газу, дріжджі осідають на дно балона, і вино частково самоосвітлюється.
   
   По закінченню бродіння вино обережно зливають із осаду дріжджів у чистий балон, знову встановлюють водяний затвор і ставлять балон у холодне місце (льох) з температурою 8–12 °C на 2–2,5 місяця. Очищене вино розливають у чисті пляшки й закупорюють.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5317 | 16/01/2011 Захоплення, хобі - Виноробство, виготовлення спирту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус