ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
На далекій Амазонці не бував я ніколи  
Активоване вугілля  
Стоит посетить Львовскую мастерскую шоколада  
Які правила потрібно знати при покупці дитячої коляски  
Реклама в Харкові. Як створити ефективну рекламну кампанію  
Малюємо тонку талію. Секрети й поради  
Герань у заміському саду й на вікні  
Лікування захворювань щитовидної залози за допомогою настойки перстачі білої  
Захватывающий вымышленный мир добра и зла - игровой сервер аллодов  
Підлітки піддаються стресу через гормони  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
организации   організації   nokian   проститутки   виготовлення   інтернет   вино   кофт   алое   особи   грипп   співробітництво   АВТОПОКРЫШЕК   аудит   коліт  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Готування браги із цукру й дріжджів
Готування браги із цукру й дріжджів
Для того, що б одержати чистий 96% спирт, спочатку потрібно виготовити спирт-сирець, тобто звичайний самогон. А самогон, як відомо, виходить шляхом бродіння крохмаль-утримуючої сировини або звичайного цукру, дріжджами.
      
   Для одержання спирту-сирцю необхідно поставити брагу. Для цього знадобиться бродильна ємність. Об'єм ємності вибирається з потреб. Нею може бути як 3-х літрова банка, так бочка або навіть цистерна. Усе буде залежати від ваших апетитів. Єдино, що прагнемо порадити, ніколи не ставте брагу в оцинкованому посуді. А так само не слід цього робити й у пластмасовому посуді, на якому немає написи « Для харчових продуктів». Можна ставити в емальованої, скляної, порцелянової, з нержавійки, з алюмінію, і нарешті з харчової пластмаси. Найпоширенішою ємністю, для цієї справи, є молочний бідон або фляга на 25 або 38 літрів. Хоча зараз її починають витісняти різні ємності із пластмаси.
   
   Значить будемо вважати, що з ємністю ви вже визначилися й підібрали для цих цілей найкращу й практичну на ваш погляд. Тепер потрібно заготовити цукор і дріжджі.
    Цукор для цього краще брати розфасований у целофанові пакети. Там точна вага і його зручніше засипати в бродильну ємність. Можна й у мішках по 5 або більш кг. Але там, як правило, його виявляється завжди небагато менше, і тим менше ніж більше мішок.
   
   
   Далі, дріжджі. У якості дріжджів краще використовувати сухі. Дуже добре себе зарекомендували французькі дріжджі " Саф-Левюр", вони як випливає из напису на впакуванні, призначені не тільки для випічки, але й для готування напоїв. Ці дріжджі, як правило, ідуть у пакетиках по 100 гр. З таких дріжджів в остаточному підсумку виходить спирт дуже гарної якості, без неприємного смаку.
   
   
   Ну, от цукор і дріжджі в нас уже є, тепер потрібна вода. Воду можна використовувати водопровідну, але бажане пропущену через фільтр, особливо в тих місцевостях, де якість водопровідної води, змушує бажати кращого. І ще воду потрібно набирати заздалегідь, що б вона дещо відстоялася, і з неї вийшов присутній у ній хлор.
   
   Тепер поговоримо про те, як із усіх перерахованих вище компонентів, приготувати брагу.
   
   Спочатку потрібно розвести сухі дріжджі у воді. Нам знадобиться ємність, такого розміру, що б з надлишком залити висипані дріжджі й ще приблизно стільки ж, залишилося незаповненим. На один пакетик висипаних сухих дріжджів, потрібно брати ємність не менш 2-х літрів. Інакше буде незручно їх розмішувати, і вода буде вихлюпуватися через край. Найкраще для цих цілей підходить емальований або пластмасовий тазик, у ньому дуже зручно розмішувати. Висипаємо в тазик сухі дріжджі, заливаємо до половини теплої (але не гарячої) водою. Температура води повинна бути не більш 28-30 градусів, інакше дріжджі можуть загинути, так і не встигнувши приступитися до роботи.
   Ще один нюанс. Ці дріжджі дуже активні й виділяють велику кількість піни при бродінні, особливо в початковій стадії, яка увесь час прагне вилізти назовні із бродильної ємності. Для того що б усунути це небажане явище, при покупці дріжджів, до партії "Саф левюр", потрібно купити ще й пакетик сухих дріжджів " Саф-Момент" з розрахунку один пакетик на три пакетики " Саф-Левюра". Пакетики " Саф-Моменту" мають фасування майже вдесятеро меншу, а саме 11 гр. И коштують 5-6 руб. за пакетик. " Саф-Левюр", коштує приблизно 20 -25 руб, за пакетик. Як ті, так і інші дріжджі потрібно висипати в тазик. Після того як дріжджі висипані й залиті водою їх потрібно перемішати й дати постояти, для того що б вони набрякли. А тим часом, можна приступитися до заповнення бродильної ємності водою й засипанням цукром. Заповнюємо ємність на половину водою. Вода повинна бути також теплою, але не гарячою. Засипаємо туди цукор. Дуже зручно засипається цукор, розфасований у целофанові пакетики. Чиркаєш ножем по краю пакета й він уже в ємності, як говорять, без шуму й пилу.
   
   Після того як частина цукру засипана, його потрібно розмішати, для того, що б він не ліг товстим шаром на дно ємності, тоді з ним буде важко боротися. При розмішуванні, цукор повинен розчинитися у воді, водичка те в нас тепленька! Засинаємо наступну партію й знову розмішуємо до розчинення. До цього часу дріжджі вже досить розбухнули, їх потрібно ретельно перемішати до повного розчинення. Можливо це прийдеться зробити декілька разів, тому що розчиняються вони не відразу. Далі всю цю дріжджову масу перелити в бродильну ємність.
   
   Потім рівень води в бродильній ємності довести до необхідного, доливши необхідну кількість теплої води. Ємність можна заповнювати до самого верху, не турбуючись про те, що піна вилізе назовні. Це працює піногасник, у вигляді дріжджів " Саф-Момент". Якщо не вдасться купити вищевказані дріжджі, то можна використовувати будь-які інші, а в якості піногасника застосовувати звичайне печиво, яке можна купити в будь-якому магазині. Печиво потрібно розкришити й усипати жменю прямо в бродильну ємність. Піна зникне.
   
   Деякі нюанси.
   
   Для того, що б не було доступу кисню в ємність, який не кращим образом впливає на бродіння й кінцевий продукт, кришку потрібно закрити герметично. Але передбачити отвір для сполуки з водяним затвором, на подобі того, що стоїть у вас під раковиною. Він буде перешкоджати влученню кисню в ємність. А вже від водяного затвора можна випустити шланг у кватирку, що б позбудеться запаху браги у квартирі. Усе, на цьому процес готування браги, можна вважати закінченим. Єдино, що ще потрібно зробити, так це подбати про температуру в процесі бродіння. Температура браги не повинна бути як занадто високою, так і занадто низкою. Оптимальною температурою вважається 26-28 гр. Якщо в приміщенні прохолодно, те потрібно зробити підігрів браги.
   
    Для цих цілей найкраще використовувати скляний акваріумний нагрівач.
   Потужність цих нагрівачів буває різна від 50 і більше ват, як втім і ціна теж. Для підігріву бродильної ємності цілком підійде нагрівач на 100 Вт. При покупці даного нагрівача потрібно керуватися температурою навколишнього середовища й об'ємом ємності. Може для ваших умов цілком підійде нагрівач на 50 Вт і не варто переплачувати за могутніший, а може навпаки, потрібний на 200 або більш Вт. Такі регулятори можна придбати в акваріумних магазинах. Тому що корпус у них скляний при випадковому ударі про дно металевої ємності, він може лопнути.
   Ну а далі, залишається тільки чекати завершення процесу бродіння. У мене, як правило, брага буває готова через 10-12 днів. А тим часом поки готується брага, потрібно підготувати необхідне обладнання для перегонки браги на самогон.
   
   Рецепт готування браги із цукру.
   
   На 5 кг цукри потрібно всипати один пакетик (100 гр) сухих дріжджів типу « Саф-Левюр»
   Додати до них дріжджів « Саф-Момент», у якості піногасника, з розрахунку 1пакетик (11 гр), на три пакетики « Саф-Левюра» і залити все це водою з розрахунку 4 літра води на 1кг цукри.
   
   Вихід готового продукту.
   
   Із браги приготовленої по даному рецепту, виходить не менш 5.5 літрів самогону з концентрацією спирту не менш 45%.
   
   Взагалі виходить не менш 6 літрів, але це з обліком головних і хвостових фракцій, які я в процесі перегонки відтинаю на самому початку й наприкінці й відбираю в окремі ємності. Вони не придатні для вживання. Я в міру їх нагромадження в достатній кількості, переганяю ще раз на ректифікаційній колоні, і одержую деякий відсоток чистого спирту, а інші фракції йдуть на технічні потреби. Зокрема головні фракції використовую для бачка склоомивачя автомобіля в холодний час, а також дуже зручно розпалювати дрова в мангалі при готуванні шашликів, горить як бензин, але не смердить.
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 15061 | 16/01/2011 Захоплення, хобі - Виноробство, виготовлення спирту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус